Téma: Mazání

Kurva do piče, proč nejde v bazaru po sobě smazat inzerát např. na nějakou součástku, kterou jsem už prodal a musím trapně posílat maily moderátorům, aby laskavě dotyčný inzerát smazali - na což se někdy vyserou a mně pak chodí ještě dalších 14 dní maily s poptávkami po věcech, co už jsou dávno prodané !!! Jestli to nejde samostatně, ale pouze unblock na celé fórum, tak to kurva udělejte na celé fórum - tzv. liščí ocasy, které po sobě pečlivě zametají už sem nechodí mnoho, řekl bych, že žádný, tak by snad nebyl problém tuhle funkci uvolnit.

Web

Re: Mazání

No to by mne též zajímalo proč to tak je?

Re: Mazání

No protože to musí přes pány moderátory...Ale třeba včera mi přišlo upozornění na odpověď k tématu a než jsem se tam dostal,tak byly dvě odpovědi smazané...Sám nechápu v čem je problém,mazání vlastních příspěvků v bazaru je přeci mnohem praktičtější,než upozorňovat moderátory....

Re: Mazání

Bylo by to lepší no. Nebo přidat něco jako tlačítko "označit za prodané". Pak by se to např. mohlo přesunout do sekce prodané nebo něco na ten způsob smile

Re: Mazání

tvůrce webu to ví,právě proto to je tak je asi.

Re: Mazání

Už se to řešilo: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=13934

Jinak celkově je to užitečné v tom, že pokud se bude zase někdo chtít ohánět cenzurou, tak za jakýkoliv smazaným příspěvkem bude buď posádka nebo bermudský trojuhelník.

A pro jistotu znova: KLIKEJ NA NAHLÁSIT, žádný mejly...

Re: Mazání

Možnost příspěvek nahlásit jsou dvě kliknutí (stejně jako smazání) a důvod, stačí: prodáno či neaktuální, příspěvek bude smazán do 24 hodin na 100%, je nás tady na to víc než dost.

Web

Re: Mazání

No dobra, beru to, ze to v tomto systemu nejde omezit jen na bazar, ale zmrdi typu Federmanna nebo Littla se tu uz chvalabohu nevyskytujou, co po sobe zametali nektere prispevky jak liska ocasem, tak proc to nepustit na cely web? Divoke flame-thready uz se tu taky neprovozujou, tak ja bych v tom nevidel zadny problem..

Web

Re: Mazání

Co on vlastně little provedl?

Re: Mazání

Vysvětlím to já, protože se mě to týká.
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=184030#p184030
Toto bude stačit, od mého příspěvku dolů.

Sinclair: Nojo, ale nikdy se neví kdy sem někdo přijde a pořád s tím šachovat taky není košér.

Web

Re: Mazání

Nu to co tu frčí teď (tj.: "Odstraněno autorem") nejni taky doví jak košér..

Taky nevim, co tu Little provedl, ale je fakt, že vysvětlovat furt dokola to samý mě nebavilo..

Web

Re: Mazání

Věc "Odstraněno autorem" jsem právě smazal na žádost sinclaira, jelikož to byli vlákna k prdu.

Web

Re: Mazání

Ano, byly to vlákna k prdu, protože zcela postrádaly smysl. Takový lidi, kteří tu něco podobného provedou jenom jednou, bych zabanoval nafurt, protože jakmile to udělá jednou, udělá to i podruhé a potřetí a z Audiowebu bude bordel, nikoliv smysluplné stránky.

Web