Téma: Co je s Checkem

Čau kluci.

Nějakou dobu jsem tu nebyl, a před pár dny jsem zabrousil a koukám že Check je jako blokovaný.
Co provedl?

Snažil jsem se něco najít, ale nikde nic, tak snad nevadí že se takto natvrdo zeptám.

Taky jsem našel, že i když před nějakou dobou byl ještě hluchej, tak už to rozjíždí ve velkým a komerčně, a poměrně hodně si věří. Jako že jeho bedny do STO prutů, přehrajou komerci v milionové hranici. Zajímavé tvrzení, ale ne všichni výrobci jsou úplní čuráci bych řekl, a dle toho co jsem někdy slyšel.
Ale snaží se a chytlo ho to jako málo koho, kéž bych k tomu měl také takové nadšení a vůli big_smile

Re: Co je s Checkem

Pokud si to dobře pamatuju, tak Check rozjížděl nějaký mírně komerční projekt a trochu se chytli.
Je aktivní na těchto stránkách:
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/me … ledky2.htm

Re: Co je s Checkem

Klobouk dolů. Už jen oslovit majitele hifi studii v německu,Polsku atd...dodat vzorky,a není co řešit, pak už jen brát zakázky.vyrábět , a vyrábět.

Re: Co je s Checkem

Byl moc dobrej, tak zde ma trvaly ban..

Web

Re: Co je s Checkem

To mě zajímá spíš, než o jeho Velkohubých projektech, tak co zapříčinilo, že sem dostal BAN smile
To že byl až moc dobrej je blbost, Pistole, Dawsoo apod taky nemají Ban

Re: Co je s Checkem

Vždyť jsem ti to psal, šlo o spor zda je možné zvřejňování "částečně komerčního" projektu ve foru, nebo to musí být placený. On myslím tvrdil, že na tom njspíš moc nevydělá, aby se mu vyplatilo za zveřejnění ještě platit. No a trocha emocí tam asi taky hrála nějakou roli. Tak si to alespoň pamatuji.

Re: Co je s Checkem

Check i Quart museli z tohoto fora odejít protože některým lidem nešli pod fousy.. P.Macura taky dostal ban za nesmysl a už se tu od té doby neukázal

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12243

stejně tak byla některá nežádoucí vlákna zcela smazána.. (DPA330)

Web

Re: Co je s Checkem

Jak tak koukám na ty Checkovy stránky, tak je to docela frajer. Asi mi něco uniklo, ale já bych ho tady rád viděl.

Re: Co je s Checkem

reeb napsal:

Byl moc dobrej, tak zde ma trvaly ban..

Trefa

Re: Co je s Checkem

Nebudu komentovat to proč tu není, ale všimli jste si, jak tohle forum šlo do kelu od tý doby, co tu jistých pár lidí nepřispívá nebo přispívá velmi omezeně?

Web

(upravil filip.186 25. 11. 2011 21:14)

Re: Co je s Checkem

No, tak fórum šlo do kelu i v roce 2007, ale pak se to zas zlepšilo. Viděl bych to jako normální jev smile

hue hue hue

Web

(upravil Hippo007 25. 11. 2011 23:09)

Re: Co je s Checkem

Poslední Antoniova věta v tomto příspěvku hodně vysvětluje
http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=202507#p202507

Re: Co je s Checkem

Ale tak tu dobu co jsem tady tak to lítaly příspěvky každejch 10 minut jeden. Teď, po půl roce, se to začíná nějak zpomalovat. Předtim mi pořád někdo odepisoval, nebo mě Sinclair čas od času nazval pohlavním orgánem, nebo mě do něj i poslal, ale chápu to smile. Teďka to tady nějak umírá...
Sinclair: nic proti tobě smile

Re: Co je s Checkem

filip.186: rozumim asi jak to myslis, ale jako normalni jev to rozhodne nepovazuju. Alespon v souvislostech jake tu byly.

Big Brother se tu diva a sem tam se objevi zahada bermudskeho trojuhelniku.
Byt nektera opatreni jsou nutna a trebas i myslena dobre - tak pokud se na ne klade prehnany duraz a neposuzuji se ruzne situace s citem a nadhledem, tak to konci abych tak rekl smutne. Je to velka skoda. Zacalo se to tu hezky rozjizdet, ale ted je obrazne receno zatazena rucni brzda.

Re: Co je s Checkem

V létě podobná debata zkončila na "faktu" , že přez léto nikdo nic nedělá ... prý  "počkejte do zimy, času bude dost, fórum pokvete"
Teď je hnusně, za chvíli nám sněží, a nikdio nic...

Re: Co je s Checkem

Tehdá se víc lidí ptalo na stejnou otázku, antonio napsal že pokud se jim to nelíbí ať sem nechodí...

Web

(upravil mechanik 27. 11. 2011 18:40)

Re: Co je s Checkem

mne sa tiež nepáči že check dostal BAN, preto že toho dosť vedel a jeho príspevky mali úroveň, no keby tu každý ponúkal svoje riešenie pistole, MaBat, check prípadne další tak by to tu vážne asi o DIY velmi nebolo, najlepší je Quart a jeho predvianočná zlava lol
Skôr ma zaujíma ako to že MaBat svoj projekt, projekty, ponúkať môže?

EDIT:
k DIY som to myslel tak že keby si každý postavil podla niekoho projekt tak by sa toho menej sám naučil, preto že by sa proste učiť nič nepotreboval, ale takto by mal istý dobrý výsledok to je pravda...

MaBat, tak to sa ti vážne ospravedlnujem uui ja som to tam velmi nečítal, nenapadlo ma že to môže niekto robiť zadarmo, to je od teba pekné, nabudúce budem viac čítať než napíšem nejaku kravinu hmm

Re: Co je s Checkem

mechaniku,ale já si právě myslím,že toto je diy,protože to by mělo mít nějakou úroveň.A tu poskytují lidé s vědomostmi,u některých z nich je holt  "vedlejším produktem" snaha na svých schopnostech trochu vydělat.Velké procentu schopných lidí z tohoto fóra realizuje i komerční projekty,ale přitom jsou schopni přispívat s adekvátní úrovní.Check byl z jedním z nich.Když se já učil měřit repráky a navrhovat pasivní vyhybky byl to především MaBat a také Check z těch,kteří mi byli ochotni pomoci.Takže Checkova nepřítomnost logicky vede k dalšímu úpadku tohoto fóra.Čím méně takových,tím víc to bude ve sračkách...

Re: Co je s Checkem

Přesně tak. Okrem své profesionální práce byli tito všichni ochotni pomoci zde ostatním s jejich diy projekty a to i přezto, že šlo o věci, které neměly s jejich "zbožím" nic společného. Teď se tu můžeme radit až na pár vyjímek na stejné úrovni, což moc jistoty nepřidá. Vždy je přece lepší, když poradí někdo zkušenější, nebo ne? Pak se divte, že sem leze jen ten, kdo potřebuje zjistit, jak propojit bednu se zesilovačem.

Re: Co je s Checkem

Chcípá to, no.
Antonio: já jsem pro to, aby jsi checkovi ten BANán sebral. A myslím, že nejsem sám. U Toho Kundíka nebo jak se jmenoval, co dělal ty bedny za čtvrt míče, to chápu na 100% a lituju toho, že dnešní technologie neumožňuje někoho virtuálně nakopat do prd*le.