Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 7 z 7)

Audioweb.cz » Reproduktory » Levný střeďáky a středobasy

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

RSS

Příspěvky [121 až 137 z 137]

(upravil Anti 18. 9. 2009 18:27)

Re: Levný střeďáky a středobasy

Cha,tak to nemá cenu tahat něco za zahraničí,to si můžu tady vzít Monacor nebo Seas,či něo podobného.Škoda,že sou ty větší Audaxy tak mastný...
Akorát bych chtěl něco jiného než papír.Možná lepší papíráky hrajou lépe,ale i tak bych radši něco jiného.

Re: Levný střeďáky a středobasy

Aha, takže vlastnosť, nie vada. Ok, mlčím...

Web

Re: Levný střeďáky a středobasy

je to pásek !

(upravil leon 19. 9. 2009 18:59)

Re: Levný střeďáky a středobasy

Ale vopravdu, když sedím přímo před a cca, 1,5 m, ten úplnej vršek je vopravdu supr, co jsem doposavaď měl se na to vůbec nehrabalo. Možná trochu, vytuněnej DT-300.

Omlouvám se odbočuju od tématu.

Re: Levný střeďáky a středobasy

trumtululu: ja neviem , ale mne tie obrazky vobec nejdu otvorit, uz to skusal na voacerych PC smile  ozaj posielal som ti mail ohladom cennikov seas,  a este by som potreboval aj nieco od monacoru.  Sorry za OT, hned po vyjasneni tychto veci to zmazem.

(upravil trumtululu 14. 10. 2009 7:54)

Re: Levný střeďáky a středobasy

neviem, za rána mi to tiež blblo ale už ide, čo sa týka SEAS-u,  momentálne neviem,.  Monacor-neviem o čo sa jedná,. daj vedieť,.. smile

ak smiem, má niekto skúsenosti s sph 165kep?... na kolko a v akej ozvučnici ladil??

Web

Re: Levný střeďáky a středobasy

Všechno si to zhrň a udělej si vlastní thread.

Re: Levný střeďáky a středobasy

Mate niekto skusenosti s MC Gee repro ? chcem si kupit ale netusim ake su co sa kvality tyka...dakujem

Re: Levný střeďáky a středobasy

Koupil jsem čistě ze zvědavosti Audaxí HP210M0 a za 9euro (cca 250 kaček) jsem opravdu mile překvapen, ve zkušební OB desce se chovají velice pěkně a zvuk opravdu neurazí, půjdou do malé sexy úzké deskové ozvučnice v počtu dvou kusů na basech a jeden jako střed..., dávám sem jako tip na levné a slušné repro.

Re: Levný střeďáky a středobasy

Ahoj měl bych dotaz ohledně středotónového reproduktoru. Mam 3pásmové repro a jako střed jsem měl reproduktory od tesly konkretně ARP-150-00/8. Při převážení beden sem ale jeden zničil. Chtěl bych se zeptat jaká by byla nejvhodnější za tento reproduktor do mojí sestavy. Basový reproduktor je ARN-226-03/8 a výškový monacor DT-107. Děkuji

(upravil Kocour 19. 5. 2014 19:21)

Re: Levný střeďáky a středobasy

Pekne mereni 3" stredaku:
http://feleppa.com.au/speakermeasmid.html

ruzne DIY repro

Web

Re: Levný střeďáky a středobasy

Aha tak po 13ti letech koukám,že ty Ushery co mám doma budou tyhle průserové (od Kyselyma)... parada..ale snad to bude použitelnéikdyž nad nima má být taky 102-kep... (a puvodně i rtb95sq kteremu jsem třeba chtel udelat novy faceplate,driv z hliniku,ted by to slo i vytisknout na 3D..)..

Re: Levný střeďáky a středobasy

Co si myslíš o metodice měření v desce 120 x 90 cm, která leží jednou hranou na zemi ?
http://feleppa.com.au/speakermeas.html
Při použití správného okna pro eliminaci odrazů od podlahy by nebylo možné jít s dolní frekvencí tak nízko, jak je to v grafech.
Nemluvě o odrazech od masivního stojanu a držáku mikrofonu.

(upravil jardag69 22. 5. 2022 23:21)

Re: Levný střeďáky a středobasy

Na středový celkem slušná výchylka
aha, tak ne, udajne je to basak smile

https://youtu.be/ZEBICv7QPDM?t=135

Re: Levný střeďáky a středobasy

jardag69, slušný magnet big_smile

(upravil dawsoo 23. 1. 2023 14:31)

Re: Levný střeďáky a středobasy

Levnej sice uplně není, ale jiná spešl sekce tu není... co mě třeba osobně moc potěšilo že scanspeak nezahodil zcela Classic řadu a udělal 15W který nikdy neměl.
https://www.scan-speak.dk/product/15w-8534t00/
Ještě by mohli znovu udělat 13M a 15M střed (tooling na to maj) aby to bylo ucelený. Měl jsem tuhle dnes už vintage řadu s typickým teplejším charakterem vždy možná o něco raději než revelatory, který používal každej,ale classic nebyla nikdy ucelená a hodně pěkných repráků z ní zcela stopli..

Není co dodávat...

Re: Levný střeďáky a středobasy

Já jsem si mnoho let v postýlce před spaním 15W v Classicu strašně přál a když ho udělali, už jsem ho neměl, kde dát big_smile
Překvapilo mě, že ho neudělali v karbon-papíru nebo papíru, ale kompozitu. Ale vypadá krásně a bude zřejmě stát za pozornost.
Vždycky mi chybělo v Classicu nějaké pěkné 30W - a určitě i ty 13W, zatímco kousků 18W bylo možná až příliš na výběr, taky počet výšek mohli klidně redukovat. Revelatory jsou super, ale pro Classicy mám taky nějak větší slabost.

Pro mě je teploučko křeččího kožíšku ráj.

Příspěvky [121 až 137 z 137]

  Stránky: ««« 1 ... 5 6 7

Audioweb.cz » Reproduktory » Levný střeďáky a středobasy

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£