Téma: Prohlížení stránek fóra

Poslední dobou mám problém s prohlížením zdejšího fóra. Jsem na nějaké stránce a když se chci vrátit o krok zpět, tak to nejde. Místo předchozí stránky se mi objevuje podivná adresa (viz obrázek). Dělá to pouze fórum na audiowebu. Všechny ostatní weby jsou v pořádku. Čím to?

http://s4.postimg.cc/w1dqzesah/3087_scr.jpg

Re: Prohlížení stránek fóra

Já bych, být Tebou, zahodil to IE, protože tomu se nedá ani říkat prohlížeč, dělá si to co chce a většinou ani nejde poznat, proč to dělá...

hue hue hue

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Mám IE9 a vše OK.

Re: Prohlížení stránek fóra

filip.186: prstante se uz propboha vsichni (ted to konkretne vyslo na tebe) navazet do IE, sice je na hovno ale tady je snad naprosto evidetni ze je chyba jinde, ne ? mad

trachta: a ty si promatz coocies a templorery + koukej projet v nastaveni programy, nebio idealne rovnou prog.files jestli tam nemas nejakej spy nebo neco podobnyho navic.. :|

Re: Prohlížení stránek fóra

Nitram, jseš vedle jak ta jedle. Comp je čistej, Temporary Internet Files taky. Projdu týdně neurekom fór, a tento problém je opravdu pouze a jenom s audioweb.cz. Kdyby to byl problém PC nebo prohlížeče, objevovalo by se to i u jiných webů.

(upravil Nitram 6. 11. 2011 15:06)

Re: Prohlížení stránek fóra

ze to neni problem prohlizece sem snad napsal jasne, a ze to je problem PC je taky evidentni kdyz to jaksi nikomu jinymu krome tebe nedela.. lol

EDIT: jinak klasicky UTFG - prvni odkaz: http://www.google.com/support/analytics … swer=55581

Re: Prohlížení stránek fóra

Tak jsem adresu "googleads.g.doubleclick.net" v možnostech internetu přidal mezi zakázané a je po problému. IE už zobrazuje audioweb jak má.

Re: Prohlížení stránek fóra

Jednak to tu už jde, druhak šlo použít opět google, je toho plný net a není to problém audiowebu, je to problém IE.

Re: Prohlížení stránek fóra

Já se do IE nenavážím (je to náhodou nejlepší browser pro stažení jiného browseru), jen mám s prohlížeči dost zkušeností, tak jsem dával doporučení. smile

hue hue hue

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

Ještě bych měl přátele jeden dotaz k audiowebu. Možná hloupý, ale jako laik si rád nechám poradit...... Jak bych to jenom vysvětlil ...... Jiné weby a jiná fóra umějí přizpůsobit vzhled stránky a řádkování textu ve článcích a příspěvcích velikosti a rozlišení monitoru. Jinak řečeno, pokud si nějaký příspěvek otevřu na 21'' monitoru, zabere mi text 2 řádky, a tentýž příspěvek na malém notebooku třeba 8 řádků. Vždy tak, aby se na monitor vešla celá šířka webové stránky. To ovšem zde na stránkách fóra audiowebu nefunguje. Dá se to nějak vysvětlit?

(upravil filip.186 7. 11. 2011 21:32)

Re: Prohlížení stránek fóra

Toník tam má zřejmě někde v CSSku nastavenou pevnou šířku elementu ve kterým je vlastně celá stránka, tím pádem je na jakýmkoliv rozlišení stejně velká. Aby to nedělalo, musela by být šířka nastavená percentuálně, čímž se přizpůsobí jakémukoliv rozlišení... ale proč to tady tak je nastaveno, ti nepovím, to ti musí říct admin.

hue hue hue

Web

(upravil Dismembered 7. 11. 2011 22:39)

Re: Prohlížení stránek fóra

...protože má po stranách reklamy, jiný důvod mě nenapadá.

Re: Prohlížení stránek fóra

Filip, díky za vysvětlení, docela si mě uklidnil. Myslel jsem že já jsem ten chuj, a zase to bude svedeno na můj počítač či explorer. A existuje nějaký způsob jak admina online kopnout do řiti?

Re: Prohlížení stránek fóra

trachta: Samozřejmě že se 95% problémů a chyb svede na IE nebo windows, protože ty je také způsobují. Dnes je již pouze na mě co budu používat a nikoho tím neohrozím, protože vše je freeware. IE je prostě parodie na prohlížeč, sorry smile a to na co jediné je dobrý už napsal filip v #9 smile Ostatní prohlížeče těmito problémy nijak neruší uživatele a je klid.
Na mých stránkách taky IE dělá nějakou nevysvětlitelnou černou mezeru, přesto že ani jeden jiný prohlížeč to nedělá smile jen prostě IE musí mít vždy něco extra...
K reklamám: Pokud by si chtěl někdo rýpnout do umístění, nebo množství reklam, tak může platit hosting sám. Antoniovi určitě ulehčíte práci smile

Web

(upravil Nitram 8. 11. 2011 0:50)

Re: Prohlížení stránek fóra

Bery:

tj, samozrejme, ale zmineny problem jiz na prvni pohled rozhodne neni problemem prohlizece nybrz konkretni konfiguraci na danem PC - coz je zaroven potvrzeno dalsim prispevkem ze ktereho je patrno ze nikomu jinemu to ani s IE nic podobneho nedela.. a o to mi slo wink

jinak na svem zeleze pouzivam jen archaicky IE6, protoze mam rad kdyz jsou veci co nejjednodussi (a slouzi pouze ke svemu primarnimu ucelu).. jsem navic pomerne konzervativni clovek co nerad privyka na neustale zmeny a inovace - ale vzhledem k tomu ze nekoukam na online videa a podbny veci tak me to nijak neomezuje smile

Re: Prohlížení stránek fóra

Mě reklamy nevadí. Bez nich to už dnes nejde. Ale snad by šlo přizpůsobování webové stránky velikosti monitoru nastavit, s tím snad nemají reklamy nic společného. Všechny weby mají reklamy, ale jenom tady je to takhle rozesraný. To že není audioweb schopen se přizpůsobit šířce monitoru, to nemá s volbou prohlížeče nic společného. Zobrazuje se to takhle blbě i na Firefoxu, i na GoogleChroma, i na Opeře.

Re: Prohlížení stránek fóra

To s volbou prohlížeče samozřejmě nesouvisí... Moje poznámka nebyla myšlena k šířce fóra.

Web

Re: Prohlížení stránek fóra

U Opery se dá funkce přizpůsobení velikosti okna zapnout Ctr+F11.

(upravil The_P 8. 11. 2011 11:40)

Re: Prohlížení stránek fóra

Ona je otazka, jestli vubec roztahovani na sirku okna chtit. Je to sice pekne (a trebas na CVUT FEL sveho casu profesory dost propagovane + nedej boze, kdyz byl nekdo proti) a samozrejme potesi, ze jeden nema uprostred monitoru nudli (coz ovsem neni podle mne pripad audiowebu, sirka neni zas tak mala), ale precijen se mi cte prijemneji kdyz nemusim prejizdet od konce radku pul metru doleva (24' v praci, 30' doma) abych nasel zacatek noveho.

Zvlaste pokud nekdo nepouziva formatovani (coz neni mensina bohuzel), se to stava unavne velice rychle ;/.

Ano, jde napriklad zvetsit pismo, ale uz je to zase prace navic a roztahnuti na sirku pak ztraci smysl, kdyz jsem stejne vice textu na stranku nedostal.

Re: Prohlížení stránek fóra

tusim, ze v typografii je takova zasada, ze na radek by melo byt 80 znaku, aby se to dobre cetlo. proto jsou noviny psany ve sloupcich (a odtud take novinove sloupky).
jinak zalezi na obsahu webu a zejmena na cilove skupine, ktere je web urcen.
ja mam v praci jeden monitor otoceny na vysku. kdyz vezmete papir a4 a zacnete na nej psat, asi malokdo si jej otoci a pise na sirku, aby mel co nejdelsi radky wink