Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 66]

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Dohnalik: no tak 100V - dal jsem tam měřák, 100w - připojil sem reprák a nic se nedělo smile.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

No nazdar... po delší době se tu objevím a už koukám na to nadělení...

Máš kliku, že ten výstupák je z nějakýho důvodu v háji, jinak by ti reprák shořel.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Gavin Milarrr: takže vyndat součástky a vyhodit? podle mě už nic jinýho nezbejvá. Třeba ty obří kiondy by nemusely bejt špatný, tranzistory a ten VU metr by se hodily smile.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Koupím za pět stovek. NEZDEMOLOVANÝ!

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Gavin MIlarrr: tak zdemolovanýho na něm neni nic, jenom zpátky připájim tu hvězdici. Jenom ten kryt je trošku víc obouchanej. Kdyžtak napiš mejla.

(upravil Gavin Milarrr 21. 10. 2011 10:44)

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

E-mail mám v profilu. Do Prahy pojedu zítra po poledni a potom nějak koncem příštího týdne.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Gavin Milarrr: tak já jsem zrovna nemocnej no sad.

(upravil Yeayer 26. 10. 2011 13:49)

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Ježiši, já jsem tak trochu zapoměl na to, že tam "asi" ty pojistky už funkční nebudou. Byly tam 6.3A 250V, dal jsem tam na 6A 250V, dal k tomu sériově dvě ARO 3618 a ejhle - po zapnutí reproduktor začal docela solidně bručet v rytmu síťové padesátky, potom jsem tam něco pustil z mobilu do UNIV vstupu, repráky začaly strašně potichu hrát, při  basech, ač jsem je ztlumil, jak jsem chtěl,  repráky tak nějak divně praskaly a prskaly a já nevim co všechno. Jeden tranzistor v tom zesu s obřím chladičem dostal okamžitě teplotu slunce. Po ani ne 5-ti minutách obě pojistky vzaly za své. Dokonce i těch 100V tam bylo.
Gavin Milarrr: chceš ho tedy? zatím jsi mi neodepsal.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

big_smile tak to je moc jak mohl bručet v rytmu síťové 50tky ? yikes big_smile:D

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Paull25: no co já vim, prostě tam šel brum ze sítě big_smile

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

a jak prosímtě poznáš brum ze sítě na repráku ? to mě teda vysvětli rád se pobavím,..

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Paull25: třeba že ten reprák bručí uplně stejně jako napájecí trafo?!... no nevadí no. Tak se pobav, jestli tě baví si ze mě dělat prdel.

(upravil Paull25 26. 10. 2011 17:39)

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Nebaví,.. ale nechápu proč si tady povídat sám ze sebou nebo se honit za příspěvkama ? Jinak to že napájecí trafo bručí stejně jak reprák,.. no tobře nebudu to řešit tvůj boj,.. proč nepočkáš až ti někdo poradí resp. oni ti poradili schovat nebo prodat ty to pořát nějak pitvoříš a dopadlo to jak dopadlo,.. můžeš být rád že to tebe vůbec nezabilo nebo někoho jinýho,.. zadarmo ti tady posílají sestavený modul LMka a ty řešíš tohle,..

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Paull25: žádnej mi nepřišel a divnypocit nereaguje.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Prosímtě pošli mi mail, vysvětlím Ti co je třeba. Takovýmahle postupama můžeš ten zesík akorát tak zkurvit - on má sice do vínku dánu jistou blbuvzdornost, ale taky nevydrží všecko. Napiš, co potřebuješ vysvětlit a já se o to pokusím.

Web

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

sinclair: OK, díky.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Zravíčko pánové chtěl jsem se jen zeptat zdá se mi to nebo deska koncového zesilovače nápadně připomíná AUJ637?Schéma jsem zatím neviděl takže to nemužu posoudit ale topologie desky my příjde stejná. díky za odpověd

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Je to podobná deska, ale stejná rozhodně není.

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Dobrý večer..Nemáte náhodou niekto servisní manuál a schému zosilňovača TESLA AZK 052?Nikde ho neviem nájsť..Za pomoc vopred ďakujem..

Re: Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Google sa pokazil? smile
https://elektrotanya.com/tesla_azk-052. … nload.html

Příspěvky [41 až 60 z 66]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Jak zapojit Tesla zesilovač AZK 052

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£