Re: Dušek (TVM ARN 6614 a ARV 3604)

Opampe já Ti nevím...já ty výšky měl před rokem v ruce obě a přišlo mi, že obě hrají stejně hrozně...ty 3604 pak skončili v autě, protože přesně sedly do palubky.

Re: Dušek (TVM ARN 6614 a ARV 3604)

Ale jo, hrozný jsou oboje, to se nehádám... ale přece jen ta 360x zejména v provedení kaloty "černý lakovaný hadr" hrála líp.

I když, tehdy v těch 80. letech to byl úžasný pokrok proti papírákům...

Web

Re: Dušek (TVM ARN 6614 a ARV 3604)

Ta látková 3604 hraje opravdu lépe, jen byl problém sehnat ji nebo alespoň sehnat ten kmitací systém před pár lety.

Re: Dušek (TVM ARN 6614 a ARV 3604)

Aha, no tak ta hadrová může. Já myslel tu žlutou. V 80-tých letech, kdy zejména komeční výrobci typu Sony atd. vyráběli soustavy většinou úděsné kvality byli i takové ARS 825 velmi slušné bedny, o tom žádná. A ARV3604 byl skutečný hifi reprák. Já teď prodával jedny 3-pásma ITT-Nokia, kde basák průměru 6,5" měl Qts=1,56, Fs=95Hz, Vas=10L. Celé to bylo v DTD tloušťky 12mm, bedna objemu 15L měla bassreflex s laděním někde kolem 100Hz a výhybku tvořili elyty v sérii s papírovým střeďákem a výškáčem. Přitom na pohled to působilo dost solidně. Jaký zvuk z toho vycházel si asi umíte představit. Naproti tomu jsou nějaké monology s ARN6604+ARV3604 pochopitelně naprostý high-end. big_smile