Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Hoši,nemáte někdo k tomuto modulu co vyvinul AK schéma? Je použitý třeba v zesilovači 500W z AR5/2005. Je to destička sdružující vstupní obvody zesilovače,osazená SMD.

Autora jsem asi 20x prosil po mailu o schéma,byť mi několikrát přislíbil že mi jej pošle,dodnes se tak bohužel nestalo.
Je tam někde krpa v osazení,ale bez schématu......zatím se mi nechce obětovat čas tu destičku celou analyzovat,to si nechávám až jako poslední možnost.

Díky všem!

(upravil marda 15. 10. 2011 17:26)

Re: Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Mám 2 ks PAB, je potřeba 2 tranzistory odpájet a nahradit. Schéma k tomu "asi" mám.

Re: Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Mardo,pokud by jsi to schéma našel,byl bych ti vděčný. Díky.

Re: Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Mardo mám zájem o jeden PAB 1000 , protože když to AK rozprodával byl jsem přehozen a tak mi tu modul PAM200-ST leží . Další možností je odprodej modulu , záleží pro co se rozhodneš . Popřípadě alespoň poskytnutí schéma . cool

(upravil marda 17. 10. 2011 18:05)

Re: Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Ten modul je velmi dobrý - až uvidíte schéma, bude jasné proč.  Jen je třeba odpájet tranzistory T9 a T10 a nahradit je MMBTA92. Je tam osazeno omylem MMBTA42, která má opačnou vodivost.

http://s4.postimg.cc/qai79rak9/1179_pab1000.jpg

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hybridní modul budiče PAB1000 pro zesilovače od Alana Krause

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£