Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktory » Výměna T2030 za Seas

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: Výměna T2030 za Seas

Tak mě napadlo, když se dělá ta objednávka z Madisoundu, co vyměnit T2030 za nějakej Al Seas? Maj v katalogu 27TBC/G, 27TBFC/G, pasovaly (skoro) i do díry po T2030. Nebo nějakej jinej, rozuměj textil?

Re: Výměna T2030 za Seas

Že váháš, to se vyloženě nabízí.

Re: Výměna T2030 za Seas

Už neváham smile , otázka je kterou z nich zvolit.

Re: Výměna T2030 za Seas

To už záleží na tobě, zda ff nebo ne. Výhody nevýhody jistě znáš, otázka ale, zda jsou uchem postřehnutelné, třeba Xavian používá výhradně bez ff.

(upravil Johnyn 9. 7. 2007 14:43)

Re: Výměna T2030 za Seas

Myslim, že já rozdíl ff/bez nepoznam. Určitě budou obě lepší než ta Beyma. Stejně Dík

btw má někdo přímý srovnání mezi Al a textilní verzí? mě se na těch Al moc nelíbí ta vypouklá mřížka - vim že design nehraje...

Re: Výměna T2030 za Seas

Jojo hezčí sou s Pavoukem starý dobrý 25TAFx/D jinak pokud chceš slušný vejšky budeš asi volit mezi 27 TBFC/G (kov) nebo 27TDFC (textil) a nebo můj novej objev 29 řada

Není co dodávat...

Re: Výměna T2030 za Seas

Všimnul jsem si, že jsi o tý 29 psal tady v jednom dredu, i jsem na ní koukal. Jsem docela v rozpacích, cenovej rozdíl minimální. Docela zajímá mě rozdíl textil/Al u 27. Předpokládam, že tu 29 máš textil, Al verzi asi ještě nikdo nemá. Docela mě láká zkusit novýho (29).

Re: Výměna T2030 za Seas

Johnyn:
Jojo mam 29 textil... ta plechová se mi nějak moc nepozdávala v datasheetu charkou .... rozhodně jsou to o moc jiný repráky než současná oblíbená klasika řady 27.... U textilu jednoznačně lepší 29 u kovu nedokážu říct neměl jsem ji prackách zatím...

Není co dodávat...

Re: Výměna T2030 za Seas

Jo, ta charka kovu nějak od 8k padá a je hrbatější. Zato textil má charku moc pěknou. Půjdu do řady 29, koukal sem, že luikas bere kov. Já se rozmyslim, spíš zkusim ten textil, kovovejch výšek sem se za půl roku  nabažil až až u T2030.
Dík za tip

Re: Výměna T2030 za Seas

jojo, chci zkusit, co  nich je smile

Re: Výměna T2030 za Seas

Luikas... ta chára když se použije strmější vyhýbka kolem 2,6k se u tý kovový 29 srovná nahoře... každopádně dej vědět jak vypadá... nemam rád grilly na vejškáčích a tenhle ho nemá takže favorit č.2 z Prestige Seasů u mě... 29 Textil je za ty peníze luxusní vejškáč, už jsem ho použil a jsem spokojenej navýsost... proto mě zajímá i kov v tomhle provedení...

Není co dodávat...

Re: Výměna T2030 za Seas

bohuzel jsem si ho nakonec musel rozmyslet, ale nekdo si ho tusim bral, takze o nic neprijdes smile

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktory » Výměna T2030 za Seas

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£