Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Podivné chování tlačítka Zpět

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Podivné chování tlačítka Zpět

Zdravím, v posledni době se mi vyskytl tento problém v prohlížeči: Při stisku tlačítka Zpět se mi prohlížeč nevrátí na předchozí stránku, jen se ozve cvaknutí. Na předchozí stránku se vrátí až po druhém stisku tlačítka Zpět. Na obrázku je snímek nápovědného textu po najetí myší na tlačítko. Podotýkám, že toto se mi děje pouze na stránkách Audiowebu, na jiných se vše chová normálně. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

http://s4.postimg.cc/a263una61/1374_zpit.jpg

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

Může za to hloupý IE, Opera ani Chrome to nedělá.

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

To se mi stává hodně často...taky mám IE, sice ne u audiowebu, ale jinak všude možně..

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

muj hloupy (a navic jiz archaicky) IE6.0 to teda fakt nedela, chyba bude nejspis ..nekde jinde lol

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

Uznávám, že IE by může být hloupý, ale to by přece neměla být příčina podivného chování. Nemáte někdo nějaký nápad, jak z hloupého IE udělat o něco chytřejšího IE...?

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

Zkus prosmejdit pc nejakym softem na hledani Spyware, adware, a dalsi ware smile

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

IE je dobrý maximálně na stažení Firefoxu, Opery, nebo Chromu... smile

Web

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

jarob

A co zkusit obnovit nastavení IE do výchozího stavu? Předem tedy zazálohovat "oblíbené položky".
Co bych však zkusil jako první, tak odstranit dočasné soubory, cookies a historii.

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

IE má jen samý problém, a s novými verzemi se navíc snaží být über striktní, což vyústí k nepochopení některých starých i nových technik a verzí HTML.
Za tohle zasloužej kluci od MS profackovat, aby se vzpamatovali.

Re: Podivné chování tlačítka Zpět

IE 9 mi to nedělá, běží na Vistách.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Podivné chování tlačítka Zpět

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£