Re: Masiv na stavbu reprobední

Ještě k dýhám, Acer v Ostravě je co? Google se nějak nechytá. Můžete to více upřesnit?

Re: Masiv na stavbu reprobední

Je to firma  co prodáva dyhy.ono holt každy na netu není.

Re: Masiv na stavbu reprobední

Brehowicz - dík. Mezitím jsem si to našel. Doufám, že to při nažehlování nepustí lepidlo teplem. Papírová hnědá páska s nechutným lepidlem mě netrkla smile Myslím, že to bude ono, zkusím.
Přidej prosím ještě jednu zkušenost z praxe. Upravujete se s hranama dýh do sesazenky nebo jsou dost rovný tak jak se koupí v listech?

Při kupování dýh je někdy problém, že chtěj prodat jen celý balík cca 15m2 (JAF). Posledně jsem byl úspěšně somrovat ve výrobně dveří. Tam mimochodem sešívačku asi mají.

Re: Masiv na stavbu reprobední

To mě netrklo jo vždy dam listy dyh mezi dvě desky cele to stahnu svěrkami a přejedu na hoblovce ony jsou někdy ty dyhy z boku do luku nebo ruzně naštípane ale určitě pujde při troše štěstí vybrat i dýhu s pěknými okraji.A abys nemel tu kremaci fuj v hubě z toho lepidla tak to namoč houbičkou smile .Tu sešivačku poznaš jednoduše ta dyha je fakt šešita nití jak gatě.

Re: Masiv na stavbu reprobední

Vyserte se už na ty dýhy,dyť to vypadá jak komunistický obývákový stěny.Kdy to už někdo dá do jinýho kabátu než do dýhy.Mě bere jak maj lidi(některý) bejvák ve stylu Ikey a do toho ptakobudky v nějaký ukrutný třešňový dýze......)))

Re: Masiv na stavbu reprobední

dokken.to víš že i lakovany povrch třeba v černe dofinišovaný do vysokého lesku má své kouzlo ale holt někomu se libí toto a druhému ono.A kombinace berev  a dřeva taky není špatna ale ikea ta mě nebere to fakt nemusím smile

Re: Masiv na stavbu reprobední

Brehowicz: telefon do Aceru bys neměl? wink

Re: Masiv na stavbu reprobední

Brehowitz: Ok mozna uvidime mozna to vyhladim, nalakuju a pokud by to nebylo ono tak tapetu.

Web

Re: Masiv na stavbu reprobední

okam : zkus Jaf holz. jsou na netu. Když vyjíždíš z Ostravy směrem na Opavu, nemůžeš je minout. Bohužel musíš brát celé balení, posledně mě ale m² buku přišel asi na 30 Kč, to je za hubičku.

Re: Masiv na stavbu reprobední

Díky smile

Re: Masiv na stavbu reprobední

ingevil: A kolik je toho v baleni, to vypada este lacineji nez tapeta samolepici.

Web

Re: Masiv na stavbu reprobední

Nařezané prkno šířky 18 cm, tl. 0,6 mm délky kolem 2 m má asi kolem 17 m². Byla to vážně láce, ovšem musíš pak připočítat Alkaprén - plechovka za necelá dvě kila, toluen, ...

Re: Masiv na stavbu reprobední

http://img265.imageshack.us/img265/3589/32288099qx2.th.jpg http://img154.imageshack.us/img154/5016/71157505mp4.th.jpg
18mm spárovka, předek a zadek lepen natupo, stěny na pokos se zámkem.
Spárovka je lepená z odpadu mahagonu (odřezky z výroby).
Výztuhy to nemá, objem 8l, přední strana zakolněná o 10s a zaobleny hrany.
Zezadu dvojtý terminál a br., stojí to na odhmotňovacích nožkách.
St/Čt to přijde nalakovat. Až dorazí zásilka z Madisoundu, tak poreferuju jak to hraje (možná na zkoušku osadím arn150).
Akorát přemýšlím jestli nezaoblit i zadní stěnu.
Co Vy na to ?

(upravil Brehowicz 30. 7. 2007 20:57)

Re: Masiv na stavbu reprobední

Kluci z ostravska tady mate tel. na tu firmu Acer je to v Ostravě na ul.Hrabova v časti zvane tajga je to tam kde je makro jen ze směru FM na pravou stranu. a ty čisla 457511279,602422072.
Klone ten zadek určitě nezaobluj to bude jak pěst naoko a to předni stěnu možna chtělo podlepit 10mm MDF a ofrzovat ji tak aby to bylo jak to maš těd aby nebyla vidět,zpevnila by ten předek a snižilo by se tim riziko toho že by to prasklo 18m není moc,ale jinak to máš pěkne tak to teď jen neojebej nějakym lakem ale dej nato něco  PU  dvousložkového třeba od Icly,Beckra atd.jesli máš k tomu přístup.

Re: Masiv na stavbu reprobední

Chlapi klobouk dolů u mě byl vždy a nadále i je  největší problém právě truhlařina...nechávám si to dělat vždy už u odborníků a šikovnejch lidiček....kdybych to zkusil sám asi bych dopadl stejně nebo i hůř než Brehowicz... Fotečky máte moc pěkný... smile

Není co dodávat...