Téma: sextet 637A-nehraje

Levý kanál hraje tak na polovinu a pravý nefunguje vůbec.Má cenu se v tom vrtat-nemám adekvátní náhradní díly.Jen bych chtěl vědět co asi...

Re: sextet 637A-nehraje

Kondíky, bývají vyschlé na všech možných místech. Barevné plastové nejlépe vyměnit všechny.

Web

Re: sextet 637A-nehraje

Sextet 637 mám 3ks. Největší průser u těchto přijímačů je tlačítková souprava přepínání vlnových rozsahů lol
Zaoxidované kontakty, na to zaměř...

Re: sextet 637A-nehraje

Kontakty jsem prostříkal kontoxem, ale ten levý kanál hraje nějak slabě a zkresleně a pravý nefunguje vůbec.Pokud ho někdo bude chtít hodím ho do bazaru.

Re: sextet 637A-nehraje

Čéče, to vypadá že nemáš ani multimetr!
A taky se zdá, že nemáš tušení, jak ověřovat a hledat závadu na přístroji per partes, tzn. od zadu. Odpojíš koncáky, přivedeš signál do jeho vstupu atd. atd....směrem ke vstupům smile

Re: sextet 637A-nehraje

Apropós kontox není vhodný na čištění kontaktů akorát se to zasere. Pokud nemáš kontaktol, tak pak jedině vymáchat v benzinu. Nevím jak je tam řešen koncák.
Měřil jsi polovinu nap. napětí na výstupu? Připojil jsi signál přímo na vstup zesilovače aby jsi vyloučil případnou chybu v těch přepínačích?

Re: sextet 637A-nehraje

Nemám na to vybavení a ani dostatečné vzdělání.

Re: sextet 637A-nehraje

Kluci, už to nemusítě řešit, bo:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=14292 lol

Web

Re: sextet 637A-nehraje

Micheline, dva funkční Sextety mám na půdě, jeden Ti za poštovné věnuju.

Web

Re: sextet 637A-nehraje

pokud by Michelin1 tvojí nabídky nevyužil, měl bych o ten sextet zájem.

Web

Re: sextet 637A-nehraje

Díky Leoši, tohle byl nalezenec a chtěl jsem ho zprovoznit a prodat, jinak pro něj nemám místo.