Téma: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Viz příloha. Připadá vám takovej konec v AVR s cenovkou kolem 50k v době prodeje za adekvátní??

http://s4.postimg.cc/89t72jsft/622_avr3806konec.jpg

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Ne.  Ale na dělání kraválu dobré..

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Už se to tady dříve řešilo, že i starší topmodely AVR v původních cenovkách přes 100k přehraje stereo zesík za 15k. Ohledně dnešních modelů už bych si nedělal iluze vůbec..

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Můžu Ti poslat servísák od takového NADu T753, což není nějaký extra top model, ale aspoň se podíváš,jaké konce jsou tam. Dej mail.

Web

(upravil sinclair 21. 8. 2011 10:21)

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

http://sweb.cz/servisdok/T763_Phase_II-SM.pdf

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Poslal jsem ti i mail...

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Máš to o patro vejš.

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Rixi, co je to za výrobce ?

Web

(upravil DJ_Rix 15. 9. 2016 19:33)

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

JJ,já jen že jsem ti posílal i mail.....koukám na to,slušný,určitě lepší než to moje,taková klasika zapojení co se dávalo do lepších stereo zesilovačů ve spotřebce. V tom mým AVR je koncová část dost vojebaná,nechtěl bych vidět konce v AVR co teď stojí 15k a podobně. To musí být úplná tragédie.:uui:

reeb:Ty koncáky jsou Sanken SAP16.

(upravil sinclair 21. 8. 2011 10:39)

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

To moje je NAD T763. Asi pět let starý model.
Ruce pryč od toho křápu se Sankenama, dneska už je nikde neseženeš.

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Nepamatuješ si Leoši kolik byla cenovka v době prodeje??

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Pamatuju, kolem 40 prutů.

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

tak to je stejný jako ten Denon někdyx v 05 nebo 06

Web

(upravil DJ_Rix 21. 8. 2011 11:54)

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

JJ,našel jsem podobný ceny...
Leoši,tak bych tam prdl thermaltraky a kdyby bylo ultranejhůř tak klasický konce a udělal holt regulaci kliďáku jinak...:lol: Jinak na ebay sa dají koupit...4ks za 50USD lol
Jinak Denon by to mohl mít jako díl,vždyť si jechali značit pro sebe a srali to do kdečeho....

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Rixi, zavolej do AME a nech si je objednat, oni jsou k těmhle držším objednávkám vcelku vstřícní, akorát dodací doba bývá delší, tak kolem 2-3 týdnů.
Jinak tedy 50USD za 4ks není tak strašlivá cena, znám dražší tranzistory...

Web

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Leoši já je nepotřebuju (zatím big_smile ),receiver mi slouží velice dobře bez poruchy a zas tak často na něj nehraji.... Myslím že kdyby se v budoucnu podělal,nějak bych to už pořešil.:)

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Bohužel dnes už není problém narazit ani na podobně provedený čistě stereofoní zesilovač za pade. 1 pár normálních výkonových trandů.   Holt marketing je dnes silná věc. A lidi jsou blbý a žerou to.

Re: Kvalita koncáků v AVR vyšší třídy

Bohužiaľ, dnes ta nová elektronika stojí za hovno ta stará tesla tiež stála za hovno, čiže...?