Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač na krmení subáku

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: zesilovač na krmení subáku

Elflover: Helejď, že ty to máš elektrickej gril? lol

Web

Re: zesilovač na krmení subáku

Ano nechtěně sem si spletl audiweb s fórem o elektrických grilech, moje vina, tím se všem omlouvám a přeju vám spoustu dalších obětí na tlachání a buzerování smile Pokud mi někdo nevěří ať mi mejlne, až bude basák kompletně hotovej pošlu foto a možná i ňáký to měření z praxe.

Jinak Johny fajn vtípky, tos musel promejšlet celé odpoledne viď:) Přečti si radši znova všechny mé přispěvky, ať tu nejsi za debila, psal sem že mám 90W zesík z aktivního subáče, to snad není nic tak neobvyklého ve vašich krajích. a Celkově aparatůru o výkonu zhruba pul kw, připadám si jak ve zvlášní škole, vše psát aspoň dvakrát.

Tak lovu zdar

(upravil Dohnalik 19. 8. 2011 17:17)

Re: zesilovač na krmení subáku

big_smile
Tak to zkusím já smile
1. Když zapojíš repro paralerně, máš sice výslednou impedanci poloviční, ale zároveň se ochuzuješ o nízké kmitočty. Samozřejmě, že to není nic hrozného, ale je to tak.
2. Kup k tomu zesilovač tak 100-120W, bude to až až, ty reproduktory mají sice napsané 100W, ale vsadím se, že při 50W jim membrána střílí všude okolo.
3. Předpokládám, že chceš kompletní zesík, ale zase umíš pájet, což by jsi měl, pokud studuješ ten obor, který tvrdíš, že studuješ smile
Pokusím se tady něco spatlat. Kup tohle, jen bacha, je to MOSFET, něco si o tom zjistit...dál to musíš nějak napájet, takže kup tohle trafo a tenhle zdroj. Taky by to bylo dobré nečím chladit, toto bude tak optimální. No a nakonec to musíš dát do kastlíku, ten už si dokážeš, třeba na GME, vybrat sám. Předpokládám, že máš nějaké základní znalosti o tom, jak se co kam zapojuje a jak to funguje. Také předpokládám, že spojovací matroš, vypínače a spol máš doma.

Pokud chceš, napiš mi SZ a já ti pošlu můj Skype, kde ti klidně vysvětlím alespoň základy, které potřebuješ vědět. (BTW, pokud studuješ IT, mužem si i pokecat smile )

Re: zesilovač na krmení subáku

Bezva, konečně něco kloudnýho, dík smile Jedu na víkend pryč, ale hned jak přijedu se ti ozvu, jinak studuju Ječnou, kdo zná ví:) Na praxi mám přístup téměř ke všemu, včetně měřící techniky a podobných věcí, takže s pár radama si s tím poradim... o IT poklábosim moc rád. Mám tu i zásoby staších dílů z dob mého otce, dokonce kufr elektronek a tranzistorů .. dnes už raritních kousků kdyby měl někdo zájem.

(upravil george 19. 8. 2011 17:52)

Re: zesilovač na krmení subáku

Jak to tady tak vidím a čtu, tak být tebou vlezu sem pro ten modul. Na začátek ti stačí, cena není také daleko od tvého požadavku a ušetříš si spoustu nervů.
http://www.bsacoustic.sk/moduly-zosilnovacov/psb-ss7e/

(upravil Dohnalik 19. 8. 2011 18:02)

Re: zesilovač na krmení subáku

Hmm, copak to je, vypadá to děsivě...tam je spínaný zdroj?
// a nemají nejspíše chybu v popise? Zes pro sub, která hraje až od 50Hz?...

Re: zesilovač na krmení subáku

Čtu si tady příspěvky a nestačím se divit... Myslím, že tady "Sinclair" je opravdu pěkný kousek.

Jeho příspěvky jsou přehlídkou demence a urážení.

Tady odpovídal na dotaz nějakého studenta ---- citace z jeho oduševnělých výroků:

* Píšeš jako prase, na studenta, který právě dokončil studium střední školy a úspěšně to završil maturitou píšeš opravdu jak debil.

* Poslechni Ty idiote, studente střední nejspíš elektrotechnické školy..... Kdybys dobře poslouchal při výuce, věděl bys to - takhle víš velkej prd..... Bohužel, podle předchozího tvého textu víš absolutní hovno.... Co si na mě otvíráš držku, když jsi blbej jak tágo?

Re: zesilovač na krmení subáku

ZdendoBendo! big_smile To je skoro deset let starý a Sinclair ...... big_smile big_smile

Re: zesilovač na krmení subáku

A Sinclair už sem po řadě problémů nechodí...

Re: zesilovač na krmení subáku

ZdendaBenda: každýmu sinclair nesedne, ale já jeho příspěvky a hlášky miloval a proto měl u mě výjimku: big_smile

https://www.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=81358#p81358

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač na krmení subáku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£