Téma: Hudba - Felda

Jelikož jsem dostal nový povoz, tak bych ho rád trochu lépe ozvučil, stačilo by nějaké ucházející repro do dveří a malý subík do kufru s cca 8- 10" repráčkem a aby to trochu i hrálo...
Ty repra ve dveřích jsou strašné, prakticky nehrají pod 120Hz a výšky jakbysmet. Myslím že tam jsou 13 cm repráčky.

Nikde jsem se nedočetl uspokojivého výsledku, jako sub mě napadl SP 252 od Monacoru. Ovšem dopředu netuším...

Nechci žádný High-end, pouze takovou střední třídu smile Chtěl bych do obou předních dohromady vrazit cca 1000 - 1500 kč. Autorádio mám Alpine iDA X303

Web

Re: Hudba - Felda

Žádný reprák ti ve dveřích dole nic neuhraje, alespoň u feldy to tak funguje. Cenově STX, jak jsou na tom s kvalitou ale opravdu nevím, MaBat by věděl víc.

Re: Hudba - Felda

No v mém bývalém závoďáku (Fiesta 95r.) smile hráli ty originál repra o dost "lépe" na spodcích... V reproduktorech a autohifi se vůbec nepohybuji, to jen pro doplnění.
od STX mi padl do oka na první pohled http://www.stx.pl/sw-stx-12-2-500-2x4-f … kat-1.html ale nevím jak bych ho mohl dostat do čech, aby mě pošta a platba nevyšla dráž než reprák samotný smile a dostupnost je u něj také "pofiderní".

Web

Re: Hudba - Felda

Pošta bude kolem tří stovek myslím, předpokládal jsem, že bys tak vzal i nějaké ty 5" do dvěří.

Re: Hudba - Felda

Jenže tam je mají pouze na domácí použití, nebo to je jedno? Chci říct povětrnostní vlivy určitě nebudou jako doma. A druhá věc nevidím tam žádné koaxiály, které by byli nejlepší. Nebo to myslíš tak, že bych měl koupit střed a výšku zvlášť a vrch zabudovat třeba do sloupku?

Web

Re: Hudba - Felda

Pokud to není úplný šmejd, neměl by s tím být problém a to ani pokud by byly papírové. Jestli chceš koax, pohledej u ahifi, moc si ale nepomůžeš dle mě. Ideální by bylo mít středoset na palubce, s tím je ale mnohem více práce.

Re: Hudba - Felda

No právě... moc se mi s tím nechce párat, když to je takový řekněme lowend... smile

Web

Re: Hudba - Felda

Bery: Ahoj , Nechtěl by si zkusit firmu Boss Audio ?? Pro low end slušná značka za dobrý peníz

Re: Hudba - Felda

Už jsem pořídil MTX Audio... hraje to na tu cenu docela slušně a i to trochu basuje smile

Web

Re: Hudba - Felda

Bery: MTX je dobrá volba ale mě očaroval emphaser X4 kompa smile

(upravil Cork 24. 7. 2014 20:14)

Re: Hudba - Felda

To Pavel: A máš už ty XT4ky v autě ? Ja  mam tedka 13ky asik tyden ve felde, ze zacatku super, hlavne presne tvrde basy, zadna rozplizlost a to i v nevytlumenych dverich, ale ted se mi zda, ze nejak ubyvaji. Muze to byt tim, jak se repraky "zahravaj" ?? Jeste zkusim vytlumit dvere, jestli to nepomuze. Mam tu nakoupeny material, ale vzhledem k tomu, jak skvele to ze zacatku hralo, jsem si myslel, ze uz jej ani potrebovat nebudu...:|

edit: mohla za to baterie odcházející do věčných lovišť. Párkrát se mi poté úplně vybila (nuž tak jsem roztlačoval big_smile) , často jsem jí pak musel dobíjet v garáži, aby ještě chvíli sloužila..prostě to audio nezvládala.

Re: Hudba - Felda

Cork: ano mam je v autě,myslim že jestli máš subwoofer tak ti příde že to hraje méně...X4 mam asi 6měsíců a hrajou pořád stejně..je pravda že to mam zapojený na Denon stará škola .... v plánu byl phase ale denon je staré SQ krásně zahraje .... dveře mam vytlumený a X4 jsou na mdf kroužkách

Re: Hudba - Felda

Denony jsou už hodně staré a tomu odpovídá jejich stav. Za dobré peníze jsou na eBay starší Etony z řady PA. Výborné a silné zesilovače.

Web