Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Gombiky TESLA 820A

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Gombiky TESLA 820A

Zdravim priatelia, nema niekto z vas (hlvne tych co prevadzkuju servis) tieto gombiky navyse? Jedna sa o 7 ladiacich gombikov predvolieb horeuvedeneho radia. Potreboval by som aspom 4 kusy. Ak ich niekto ma, budem vdacny ak ponukne nejaky "deal" , urcite sa dohodneme. Pre uzrejmenie pripajam aj fotku. Dakujem.

http://s19.postimg.cc/soko9pywf/6691_gombiky.jpg

Re: Gombiky TESLA 820A

Já ten receiver prostě nesnesu....:-) Je to v základním provedení pěkný shit a aby to trochu slušně hrálo, je třeba vyměnit oba moduly korekcí, balance a hlasitosti a udělat to klasicky - teď by mě sběratelé asi kamenovali, ale on se ten ohavnej šum fakt  nedá poslouchat....V některém AR myslím ročníku 19888 nebo 89 /teď fakt nevím/ vyšla kompletní úprava 820ky, to znamená nová deska korekcí, drátovačka, je nutné namontovat tandemové potenciometry atd. Jednu takovou upravenou jsem slyšel ve spojení s SM261 a Cr kazetami, no prostě klasický analog,zvuk jak víno, i tuner hrál lépe. Existuje k tomu i gramofon, jeden uherskobrodský vyděrač na něj má celé to stříbřité plechové šasi o půdorysu ostatních komponentů, patří do toho myslím HC43 nebo HC58.

Web

Re: Gombiky TESLA 820A

S tym zapojenim korekcii uplne suhlasim, je to hroza. Napriklad teraz pol dna riesim preco mi na jednej strane pri regulovani hlasitosti a korekcii "plava" reproduktor. Je zaujmave, ze len jedna strana. Meral som uz skoro setko. Dokonca aj potenciometre cistil, pridaval fitracie, kontroloval stabilitu ref. napatia. Ale to uz bola z nudze cnost kedze to robi len jedna strana.
K tomu tuneru, bol za lacne prachy a je to moja srdcovka. big_smile (ako vacsina TESLA zosikov radu AZS) Ale toto ma uz fakt zacina srat, asi to cele prerobim podla toho AR.
Tie ladiace klobuciky sa nahodou u teba v dielni nenachadzaju ze? smile

Re: Gombiky TESLA 820A

Este jedna vec. Viete mi prosim vas niekto prezradit aku sirku pasma maju filtre F1 a F2 v module C1 (medzifrekvencia) 10.7T2-3. Niekde som sa docital ze nad 200kHz. Viete mi vsak niekto povedat toto cislo presnejsie? Chcel by som si tam osadit uzsie okolo 110kHz lebo sa mi miesaju stanice. DAKUJEM

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Gombiky TESLA 820A

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£