Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [16]

Téma: Technics

Cuate co rikate na receivery Technics sa-ax6 a sa sa-tx30 nebo 50 diky doma mam ax6

Re: Technics

Technics SA-AX6 http://www.homecinemachoice.com/reviews … SA-AX6.php

Re: Technics

No ja tento znam...Mam ho doma...Zajima me spis jaky nazor na ne mate vy tady...Nikde jsem nenasel nejakou diskuzi k temto receiverum...A za druhe mam moznost koupit sa-tx 30 a ted nevim jestli do nej mam jit nebo ne....

Re: Technics

Ruce pryč od receiverů a zesilovačů Technics. Lze si tak ušetřit pěknou hromadu nervů a v závěru i peněz.

Web

Re: Technics

No nejakou dobu uz ho mam a ze bych si stezoval se rict neda...Mas neco konkretniho ny mysli???Caste zavady??? Nekvalitni zvuk???...Je fakt ze vysky nic moc ale nazenu je pres eq..

Re: Technics

Hlavne by me zajimal ten sa-tx30

(upravil little 17. 5. 2008 17:05)

Re: Technics

Co já vím tak Technicsy používají výhradně hybridní IO s označením SVI. Tyto obvody jsou neuvěřitelně drahé...

EDIT: Schválně se mrkněte a www.ame.cz a zadejte do vyhledávače např. SVI3206B .

Re: Technics

Ja mam v Technicse STK 2038....

Web

Re: Technics

Hmm, tak v tom případě to asi není možné takhle házet do jednoho pytle. Já osobně jsem zatím neviděl v Technicsu nic jiného než SVI...

Re: Technics

No rikam jsem lajk takze nevim co tady ted resite:-) Ale kdyz jsem slysel sony a technics tak technics hral o hodne lip....A s tou sa-tx30 mate nekdo zkusenost??

Re: Technics

V jednom pokoji mám 12 roků starého Technics SA-EX100; jaksi to hraje, ale cirka sedm let ho nepoužívám. Zesilovač, který jsem tehdy postavil hraje mnohem lépe.
Co se týká hybridního obvodu – Audio Power Module, Class H+, vypadá takto:
http://img37.picoodle.com/img/img37/4/5 … aa2285.jpg

Re: Technics

Prosím poraďte někdo jak propojit receiver technics sa-ax6 s equalizérem technics SH-ex70. Propojení s původním receiverem technics 130 D fungovalo se všemi komponenty v pořádku, nyní jsem stejně propojil tento equalizér s sa-ax6 ale nefunguje (nějak mne chybí fce monitor).

Re: Technics

Schválně si všimněte na Aukru, kolik je tam Technicsů. Do CD přehrávačů jsou optiky kurevsky drahé a pokud se posere zesilovač s hybridem, tak zbývá jít si koupit tři metry provazu, nebo vysolit čtyři litry za hybrida, pokud jste na přístroj zvyklí a líbí se vám. V AME bych SVI ani STK už nekupoval, sami se přiznali, že dostávají zboží jen z druhovýroby. Objednání originálu trvá cca tři týdny a stojí, kolik stojí.
Nevím jak je na tom slovenský Avelmak, zatím všechno, co mi tam Martinekk kupoval bezvadně fungovalo. Navíc Avelmak je natolik vstřícný, že jsou schopni objednat originál ze skladů Onkyo nebo Pioneer.
NEDIS-KERR bych ani nezkoušel, to jsou dacani už od prvopočátku existence.

Web

Re: Technics

Tak to by mě zajímalo které receivery/značky jsou na tom naopak.

Web

Re: Technics

Já bych řekl, že všechny, které nemají hybrid (SVI). Co vím tak u AV receiverů ho používá snad jen Technics. STK jsem viděl jak u Sony tak u Pioneeru, ale tam to bylo spíš u základních modelů zesilovačů/ receiverů.

Web

Re: Technics

Mám tady teď jedno Onkyo Integra 8050, kde je jako budič koncových stupňů použit hybrid Sanyo STK3062IV. Podařilo se mi sehnat v originálu pouze STK3082 III, který má daleko větší rezervu napájecího napětí,o maličko vyšší zkreslení, tak uvidíme, zda to rozchodíme...

Web

Příspěvky [16]

  Stránky: 1

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£