Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 56 z 56]

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Jak může mít sympatizanty když ve vláknech o jeho siliči jen fabuloval, lhal a mlžil?

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Nejspíš do toho úplně nevidím, ale výrok pan F., přesně v poslechových testech poráží legendární DPA, mě osobně tolik neuráží, zvlášť když to skutečně není úplná lež, neřeknu, kdyby to bylo zcela smyšlené... Na netu se najdou daleko odvážnější tvrzení, viz Ante Supersonic, nejlepší a nejdokonalejší bedny na světě... proti tomu evidentně nemá nikdo ani popel.

Jinak mě taky příjde ta samomluva pana F. na jeho webu už dost přitažená za vlasy, asi z důvodu nemožnosti se vyjádřit jinde.

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Dle mého si pan F stvořil svět podle vlastních pravidel a tomu světu prostě věří.Tu jeho teorii o potřebě MHz bych ještě principiálně pochopil,ale to co stvořil na podporu své teorie se nechová jako "superzesilovač" ale jako přístroj s vadou.
Jeho problém je především absolutní neschopnost přiznat chybu.Možná chce opravdu být stejně uznávaným jako Mistr P.D.,ale to vyžaduje podobný přístup a především vědomosti a jejich správnou interpretaci....

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Mě tak trochu evokuje Mr.Beana na poli elektroniky  lol

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Já jsem za dobu praxe pár takovejchhle vynálezců fyziky už potkal - většinou otravovali na patentním úřadě že vynalezli perpetum mobile. F si prostě vybral jiný obor než termodynamiku.

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

antonio: kdyby napsal, ze je jeho zešilovač je nejlepsi na svete, bylo by to ok. stejne jako si to muze napsat ante o svych bedynkach. kazda reklama si vymysli, hlavne aby se to prodavalo, ale podle me je neeticke uvadet v reklame jine konkurencni vyrobky. reklama muze rict nejlepsi, lepsi nez obycejny... ale nepamatuju si, ze by nekdo nekdy natvrdo uvedl lepsi nez konkretni vyrobek. proto je v reklamach tolik beznych pracich prasku smile
a kdyz nekdo vyhraje produkt roku, napise hele-vyhrali-jsme-produkt-roku, ale nenapise, hele-porazili-jsme-toho-a-toho. jenze bf nevyhral, tak se uchyluje k necestnym a nesportovnim technikam...

(upravil hranatybraska 21. 7. 2011 7:45)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

"hele-porazili-jsme-toho-a-toho" - ano, přijde mi neetické, tohle napsat, pokud jsme toho a toho opravdu porazili, čili ho v nějaké pozitivní hodnotě předčíme

Jak ti to přijde v kontextu toho, když jsme toho a toho neporazili, nepředčíme ho v nějaké pozitivní hodnotě a stejně napíšeme "hele-porazili-jsme-toho-a-toho" - mě to přijde jako blamáž.

Naopak pokud k tomu. že jsme ho neporazili, nepředčíme ho v nějaké pozitivní hodnotě a stejně napíšeme "hele-porazili-jsme-toho-a-toho" a ještě navíc tvrdíme, že máme svoje objektivní měření, které to to potvrzují (a přitom existuje více jak jedno měření, které to rozporují) a přitom už samotný pohled na topologii svědčí o tom, že správné bude to rozporující měření - to nevím, jak nazvat.

a pokud je skutečný výrobek úplně v prdeli a jeho objektivně změřené parametry se diametrálně liší od toho, co o něm uvádím v materiálech - a přitom tvrdím to uvedené výše - mad

Web

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

A nedá pokoj a nedá pokoj:

http://im.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=3578064

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Porovnávat produkty Ante a Tatrzesy je trochu mimo mísu    lol

Web

(upravil dawsoo 21. 7. 2011 13:12)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

reeb:
To jsi ještě použil hodně shovívavý tón... mimo mísu je hodně slabý slovo lol je to jako "pardon" srovnávat ho-v-no (Fedrzesy) se zlatem (Ante) ...  = omluva za sprosťárnu. Ale jak poslední dobou čtu občas různý fóra,asi se blíží konec světa nebo nevím,tak přecijen jsem použil pro jistotu ty závorky,aby bylo zcela každýmu jasný co myslím tím zlatem a co tím druhým smile (To nebylo te´d myšleno jako vtip).

Není co dodávat...

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Ano, je to neetické, neříkám že ne, no strana případných postižených se na tím neurazí, spíš pousměje, stejně jako nad přihlouplým nej na světě...

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

V reklamě se smí používat výroky typu  můj výrobek je nejlepší atd. protože prý je jasné, že to je nadsázka. Srovnávací reklama t.j. můj výrobek A je lepší než výrobek B je nepřípustná.

(upravil hranatybraska 21. 7. 2011 13:46)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Ono pro nezúčastněného či teorie neznalého je obtížné posuzovat objektivně.. orientuje se jen podle tvrzení obou stran. A když jedna z nich mlží (pan F), tak to nedokáže objektivně rozeznat a posoudit.

Jasně, že já jako mírně znalý obvodařiny mrknu na F topologii a je mi jasný, jaký bude výsledek, ale někteří to prostě neposoudí, je to pro ně změť čárek.
Tak jako já neposoudím význam značek Ante a podle minulých příspěvků mi jsem usoudil, že to bude nějaká střední třída..

Nevím, mě tohle celý přijde, že se nakonec začne relativizovat, diskutovat o obecných záležitostech kolem problematiky posuzovaání, ale to, že jsou Fedrzesy na*** jde tak nějak stranou.
Ale ani se nedivím. Modří už vědí a ostatním je to jedno, nebo se bavěj to tom, že maj blblý brejle/nemaj brejle/někde si je zapoměli/blbý osvětlení v místnosti/... smile

edit: Tohle je moje reakce na #50, než jsem to napsal, tak přibyli další příspěvky smile

Web

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

antonio, a tys ty bedny viděl a slyšel? Provedení, výhybku? Já jo a jsou hooodně dobré, holt Velký Bobo umí .. Tím neříkám že jsou nejlepší na světě, ale na výstavě jednoznačně předčily všechny ty slavné hájend značky ...

Web

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

reeb: Nemusím je slyšet (i když bych rád), abych nevěděl, že hrají hódně dobře, aby ne, jsou velikánský a za 4 mega. cool

Zpět k Fzesům.

(upravil Kovas 21. 7. 2011 15:53)

Re: HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Mě štve hlavně to, že Tatrmann si udělá 100 profilů, s nimiž napíše ke svým ořezávačům kladné hodnocení, čímž na tom naláká ty, co chtějí slušný zes za slušnou cenu(ale neznalé problematiky). Po koupení zjistí, že je to fekál, nicméně pan F. je odpálkuje s tím, že nedodrželi jeho postup a nemají stejný zhovadilý přístup jako on. Nakonec pan F. zase změní příspěvky, předělá zas své stránky a zas bude dělat, že on nic... Že to byly nekvalitní kopie jeho íbr kůl zesu... A kolo se roztáčí nanovo.

Příspěvky [41 až 56 z 56]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » HIGH-END zrůda bestiálního kalibru ...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£