Re: Zrušenie registrácie...

Tondo, smaž to včetně dredu, kde to všechno začalo.

Re: Zrušenie registrácie...

aj tak si myslím, že nikto nikde nič nezmazal, len sa niečo neuložilo do DB smile) ono punBB malo už pár takýchto popísaných bugov, najmä keď bola DB rozsiahla big_smile
ako vždy, riešite absolútne nepodstatné pridrbané kokotiny, miesto toho, aby ste bastlili, merali, vymýšľali, venovali sa audiu. ale jó, hlavne riešiť, že milan predáva drahšie ako kupuje big_smile keď ja nakúpim za 100E a predám za 650, šéf ma pochváli smile)

Web

Re: Zrušenie registrácie...

Když už jsme u toho rušení, využiju Clarionovo vlákno a prosím tě Antonio o zrušení i mé registrace. Příspěvky klidně nech.

Web

Re: Zrušenie registrácie...

... opakovaně se přimlouvám a zdvořile žádám, aby se nic nemazalo. Důvody jsem již vysvětlil.
Málokterá jiná vlákna dávají lépe nahlédnout do charakterů, či co je kdo schopen napsat. A jelikož se zde na fóru odehrávají i obchodní kapitoly bazar, hromadné nákupy, společné projekty, atd., tak znalost jejich pozadí, pro toho, kdo je ochoten a schopen jej vnímat, může jen prospět věrohodnosti tohoto fóra a rozmyslu, s nímž budou příspěvky psány. Bastlení, měření, atd. to nemá jak uškodit, tvrdím.

Re: Zrušenie registrácie...

Já jen nevím, proč máte tu neodbytnou potřebu si nechat mazat registraci a hlásit to takto všem členům veřejně. Jistě, je mi líto, že odcházíte, rozhodně ale nehodlám nikoho přemlouvat. Nebylo by lepší to spolu lidsky řešit, než dělat ukvapené závěry? A pokud ani to není možné, nestačilo by sem prostě jen přestat chodit? Nakonec nemám povinnost mazat nic, veškeré své posty jste sem vložili jen z vlastní vůle.

Nic se mazat opravdu nebude, nemám co skrývat a moderátoři jistě taky ne. Stojím si za tím, že nespokojenost některých jedinců jistě plyne z jiných zdrojů než z naší práce.

Všem stálým spokojeným členům dík za podporu. smile

(upravil hranatybraska 19. 7. 2011 10:49)

Re: Zrušenie registrácie...

Tož já se přiznám, že jsem se po třech týdnech vrátil, páč defakto neexistuje podobně zaměřené fórum pro bastlíře, kteří ovšem chtějí bastlit pořádně, věci s pokud možno dobrými technickými parametry a vzhledově aby to taky k něčemu vypadalo.  Zesilovač do krabice od bot si ubastlím za jeden den, ale to pro mě ztrácí trochu smysl.
Vadily mě tu ty flame wars mezi členy, ale ono je to asi všude.

Tož tak. Takže děkuji Antoniovi, že mě nevymáz smile

Web

Re: Zrušenie registrácie...

Škoda, že nevím přesně o co šlo,ale pokud lidem co odešli nebo chtěli odejít někdo pil-pije krev, není nic snažšího než takovýho člověka ignorovat,ale nadruhou stranu plně chápu pokud se někdo chová jak prase a pár lidí na to poukáže a místo toho aby byl sejmut ten co se chová pro víc lidí nekorektně,jsou popotahování stěžovatelé,dokážu pochopit to že se naserou a demonstrativně odejdou se vší parádou... bohužel dnes je žebříček hodnot obecně u lidí natolik pokřivenej,že spíš je za blázna ten co prosazuje rovný jednání férovost a čestnost... tak asi to je ten důvod že se chtěj jednoduše veřejně distancovat od něčeho co považujou za špatně a nefér... Chodím sem už sice hodně málo občas jen nakouknu někam když mam chvilku, tak musím říci že bída ohledně vztahů je všude na všech fórech ... bohužel na forum kvalit diyaudio v našich zemích díky velkosti (malosti) členský základny a tím daný koncentrace  kvalitních lidí bohužel u nás nikdy nedosáhneme ač se budeme snažit seč to jde... protože jednoduše a prostě těch kteří mají znalosti a zároveň jsou ochotní se podělit je v ČR/SR setsakra málo a to torzo co zbývá už pomalu také rezignuje protože vždy vstanou noví bojovníci big_smile . Bohužel úpadek čs fór vidím hlavně v dostupnosti internetu pro každýho vola co má do pr...e díru dříve to byla přecijen výsada lidí kteří se pohybovali víceméně okolo techniky a většinou i měli co říct ne jen klást stupído dotazy dokola....

Není co dodávat...