Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 45 z 422)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 ... 43 44 45 46 47 ... 422 »»»

RSS

Příspěvky [881 až 900 z 8,421]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Hoď fotku,tenhle reproň jsem zvažoval i já....nebo menší 250tku....:)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

už mě nebavilo furt stříkat lišty na autě různýma olejema. stejně to po pár dnech bylo vyšusovaný, takže jsem si hodil lišty do barvy vozu:-)
sice týden stříkání a broušení, ale výsledek je pěknej smile

http://img10.imageshack.us/img10/6310/15062011524.th.jpg http://img215.imageshack.us/img215/6176/15062011525.th.jpg

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

V pátek mi dorazilo poštou tráfko 2,6kVA do nového zesilovače. Rozměry 210x110mm a váha skoro 15 kg smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

navštívil sem Votvírákkk a slušně sem se v pátek zřídil ! big_smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Akurát som si urobil radosť tým, že som vymenil v DPAčku potenciometer TP289 za fyziologiu od moskaly. Je to paráda, len nie som zvyknutý na také veľké natočenie hmatníka na paneli pri normálnom posluchu. A ešte zajtra kupujem nové auto, VW BORA, 1,9TDI, 85kW, čierny kombík.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Tak jsem dnes úspěšně zvládl státnice a dosáhl titulu Bc v oboru právně ekonomickém (čili v kterém jsem nikdy nevyvíjel koníčka, ani nepracoval). Průměr ze zkoušek na škole 1,4 a patřím mezi 7 % nejúspěšnějších studentů v tomto oboru na škole (počítáno včetně mládeže na denním).
Jenže já v 55 letech.
Jdu se opít, to není možný!!!!!!!!!!!!!!!!!
A školu jsem si dělal jen pro své ego...
Asi jsme my chlapi fakt ješitní, baby mají pravdu.

(upravil Fox_25 23. 6. 2011 15:07)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Otas

Gratuluji k trpělivosti se studiem. Já bych zase velice rád dálkově ZuŠ - klavír a housle a pak něco dál. Housle už mám, křídlo bude v brzké době taky. Nakoupit učebnice a cvičit. Holt "pan Asperger" v mojí hlavě je nenasytný a žádá nové informace, vědění.

A věk, to je podle mě do určité míri irelevantní, mě zase absolutně nebavila jak zš tak střední. Teď ve 28 se téměř o vše už několik let zajímám. A ego je třeba si hýčkat, jak se nasere tak to není dobré. Na druhé straně mít ego které obepíná sluneční soustavu taky není OK a středobod k nenalezení. S egem pod bodem mrazu se špatně žije. Ach jo, zas píšu koniny, mějte se a ještě jednou gratuluji.

(upravil Babu28 24. 6. 2011 15:41)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pořídil jsem si před dvěma dny pár reproduktoru VISATON W100S , abych dokončil třipásmo a byl jsem mile překvapen. Ten visaton v pozici středového reproduktoru hraje velice čistě , pomerně přesně a prostorově. Dělil jsem na 400 a 4000kHz, kompenzoval impedanci a  v uzavřence 2.7 litru hraje moc pěkně. 100% spokojenost.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

marecek1984 napsal:

ješte zajtra kupujem nové auto, VW BORA, 1,9TDI, 85kW, čierny kombík.

tak jak? smile 85kw táhne slušně, ale s chipem je to paráda:-) mám nejspíš ten samej původní motor v PDčku smile uka fotky.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ten moj motor je tiež pumpáč. Ťahá teda neskutočne, až neviem kde sa to v ňom berie ten krúťák. V práci som jazdil na golfe PD 96kW a je to skoro to isté, nemám potrebu čipovať. Ale čo ma udivuje je malá spotreba, v 1,8 alfe som natankoval za 30eur a videl som ako ručička klesá, tu som dal hneď po kúpe V-POWER a stále jazdím.
Foto dám, keď ju umyjem smile Ináč chystám sa tlmiť predné dvere a ťahať káble po prahoch, mám sa prichystať na nejaký zádrhel alebo prekážku?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

vcera som si kupil HTC wildfire, v bielom,konecne poriadny stroj,elegantne,rychle,vzdy som chcel mat htc tak uz sa mi to splnilo...este musim vyskusat ako to prehrava flacy.inac za tu cenu perfektna hracka

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vitaj v rodine . Ja fičím na Gigabite Gsmart 1305 so software z HTC android 2.3.3 a som spokojný

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Urobil som si veľkú radosť kúpou nového autorádia Clarion DXZ788RUSB, a poviem vám, je to bomba čo to rádio dokáže. Zatiaľ ho mám len tu na stole a učím sa na ňom robiť.

(upravil mechanik 9. 7. 2011 23:57)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

a ja som si dnes urobil radosť tým že som prešiel na bycikli 50km, išiel som prvý krát tento rok... a narozdiel od vás ma to nič nestálo... cool  teda ako sa to vezme... smile

EDIT: a tiež mám objednanú MDF na reprobedne smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

marecek1984: S Borou 1.9TDI 85kW by Ťa nemali čakať nejaké nepríjemné prekvapenia...ak si nekúpil nejakú vydechlú plečku, alebo niečo so skrytou vadou. Sú tam síce nejaké tie PD trysky, ale v prípade ich konca sa už dajú kúpiť za normálne prachy, takže by som problém nevidel. A podvozok to má úplne jednoduchý a veci nie sú drahé...
Ja mám rádio momentálne  Becker Traffic Pro 4-kovej rady, hrá excelentne, hlavne teda vynikajúci tuner, ale uvažoval som nad Clarion FB289RBT (ten Becker je len na audio CD)...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Dneska mi dorazila Gaggia Espresso Color rok stará za závratných 2700 s pův. cenou 5600. Leze z něj dokonce dobrá káva a potěšila mě bytelná profi páka.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

" Otevrel jsem sve LCDtv abych jej po asi 4letech zbavil prachu. Slozil, zapnul a zjistil ze nejdou HDMI vstupy. Ty jsou zadeklovane a neni k nim primy pristup takze jsem se jich ani nedotknul. Po telefonatu se servisem mi bylo receno, ze tato ficurka je specialita f. JVC. Jednoduse receno: Hovno tam mas co delat tak si ted zajdi ty vstupy odblokovat do servisu! Je tam cidlo citlive na svetlo, takze kdo mate JVC - tak rozebirat po tme big_smile "

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

paf: To snad ani nejni možný....to teda slyším prvně.:)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To mi příjde až neuvěřitelný. Ale pokud tomu tak je a není to jednoznačně napsáno v návodu, už bych si psal koncept ošklivého doporučeného dopisu ...

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

... to je zase blbost jako když začínala videa, tvrdili rádobyodborníci, že sejmutím horního krytu se přepne skrytý mikrospínač a video potom nejde ani po zadeklování spustit a odblokovat to musí pouze autorizovaný servis ... tato tvrzení velmi často rozšiřovali opraváři, kteří si tím udržovali kšefty při čištění hlav ... lol

Příspěvky [881 až 900 z 8,421]

  Stránky: ««« 1 ... 43 44 45 46 47 ... 422 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£