Téma: Zrušenie registrácie...

...žiadam admina o okamžité zrušenie mojej registrácie.

Ďakujem za vykonanie...

Re: Zrušenie registrácie...

Zrušit registraci ti klidně můžu, ale neudělám to i s tvými příspěvky, je spousta threadů, kam jsi zasáhl a ty by se staly s chybějícími posty neúplné, pochop to, ať tě nasralo cokoliv...

Re: Zrušenie registrácie...

Presne tak. A myslím, že práve Ty, Clarion, si jedným z členov, ktorý majú aj nejaký prínos pre toto fórum...

Web

Re: Zrušenie registrácie...

clarion: Zruším, zruším, neboj... Máš na někoho podezření kdo je mohl smazat? Moderátoři, kdo mazal clarionovi příspěvky a proč?

Re: Zrušenie registrácie...

Myslím, že má clarion na mysli své zrušené příspěvky v dredu "Proč foto pouze pro vážné zájemce?"

Re: Zrušenie registrácie...

Kolik jich tam bylo? já mazal jen jeden na žádost Millana: "prosím o smazání, vyřešeno přes mail, jednalo se o omyl." Clarion tam psal něco o mejlu, s tématem to vypadalo nemělo co dělat.

Re: Zrušenie registrácie...

Nevím přesně kolik bylo smazáno příspěvků. Celkem jich zmizelo odhadem 5-8, jestli to smazali autoři nebo někdo jiný s právy mazat je otázkou. Já si své 2 nesmazal, ale to už jsem psal. Clarionovi zmizel jeden příspěvek k tématu, druhý s dotazem na onen mail. Jeho reakce vypadá jako odpověď na ten mail. Pak zmizelo ještě pár příspěvků, kdo je psal už nevím.
Tady nejde o obsah toho dredu, který je víceméně o ničem, ale o princip. K nějakému závěru se tam došlo, pokud by se dál jen nadávalo, dalo se to smáznout celé hned. Ale změnit obsah diskusí - teď to nemá hlavu ani patu - když proklamuješ, že se nic takového neděje?
Zajímalo by mne, kdo to promazal, ale nechtěl bych, abys kvůli tomu bral někomu moderátora.

Re: Zrušenie registrácie...

Myslel jsem si, že se nic takového neděje, asi jsem se mylil. 5-8 to je dost, pokud se mi žádný z moderátorů k tomu nepřihlásí, nezbyde mi než všechny zbavit pravomocí, příp. ponechat ty, u kterých tak nějak předpokládám a opravdu věřím, že s tím nic nemají. Jiné řešení mě nenapadá.

Re: Zrušenie registrácie...

Pro mé dovzdělání: Administrátor nemá k dispozici historii, log-soubory? Děkuji.

Re: Zrušenie registrácie...

Koukal jsem na phpmyadmin a nikde jsem nic nenašel, vím ale, že je možnost zachránit celou (starší) databázi, kde by to bylo, v případě kleknutí. Ale nezjistím kdo kdy co smazal.

Re: Zrušenie registrácie...

Hele antonio že to řešíš...? stejně šlo o bezvýznamné vlákno .....  (alespon podle toho co tam zůstalo) a kdoví jak k tomu došlo.
BTW já to nemazal. Nemám problém se přiznat k mazání.

Re: Zrušenie registrácie...

Zdieľam pistoleho názor, aj tak to bolo oničom, išlo o vkladanie fotiek k inzerátom a celé sa to na Millana zvrtlo, že predáva zosík drahšie ako kúpil. Čo sa týka moderovania, väčšinou iba upravujem príspevky, prípadne presúvam, ak je to totálne mimo, prípadne gramaticky mimo... Na to vlákno som pozeral, pamätám si, že sa tam Pedro zapojil, i keď absolútne nemá do toho čo pchať nos. Ale to, čo naštvalo Clariona som nepostrehol sad

Web

Re: Zrušenie registrácie...

Vím, ale jde o princip a zvlášť, když tu zase padlo obviňování z cenzury, někdo to smazat musel, tak ať v tom máme jasno.

Re: Zrušenie registrácie...

Beru toto fórum m.j. za demokracii ve stavu zrodu. Druhdy však autora příspěvku stál příspěvek nějaký čas a mentální úsilí, a odtud bych dovozoval právo autora příspěvku na smysluplnou expiraci a udržení kontextu, do kterého příspěvek zasadil. Stejně tak, bych, nemějte mně to nikdo za zlé, očekával, že se zde nebude PÁTRAT, kdo z oprávněných příspěvek smazal. Pokud systém nevede pro administrátora logy tak, aby alespoň administrátor vždy dohledal původce smazání, tak si dovoluji navrhnout, aby byla zavedena čestná praxe se pod smazání vždy podepsat. Důvody, dotazy, apod. se pak dají řešit přes e-maily, apod., a ne každá šmouha na cti se zde musí prát veřejně. Buďme soudní, a představme si vlastní šmouhy.

Re: Zrušenie registrácie...

Reportů s millanovými žádostmi o promazání jsem si všimnul, nemazal jsem ale nic, protože jsem jednoduše nevěděl, na čí straně je pravda.

Web

Re: Zrušenie registrácie...

Já si nevšiml ani těch reportů smile V tom vlákně jsem také nic nemazal.

Web

Re: Zrušenie registrácie...

No vidíte jak spolehlivé máme moderátory, ještě se sice Michal nabízí, ale to silně pochybuji, takže závěr si z toho vyvoďte každý sám, jestli to dokážete, já ne.

Re: Zrušenie registrácie...

Ja, ako relatívne nový člen tohto fóra si tiež dovolím vyjadriť svoj názor.  Sledoval som to vlákno, ale k obsahu sa nebudem vyjadrovať (inak by mi ešte nakoniec zmizol post hmm ). Len by som chcel povedať, že možno nie je najsprávnejšie, ak niektorí ľudia sa na ktoromkoľvek fóre môžu hrať na takých „malobohov“  bez akejkoľvek možnosti spätnej kontroly. Lebo fórum kde miznú nepohodlné posty, ktoré však nikoho neurážajú nie sú vulgárne atď. je horšie ako nemoderované fórum. A to píšem s vedomím, že nemoderované fórum považujem za  nepoužiteľnú katastrofu...
A čo ma naozaj zarazilo, je to ako sa to snažia niektorý moderátory celú záležitosť ututlať. To mi už pripadá ako keď si politici navzájom kryjú chrbát, so slovami „však to len nejaký sedlák franta on je bezvýznamný, tak ho pokojne zlikvidujme...“  Skrátka nejde o to, že to obsahovo bolo o ničom (resp. niekto ho považuje za nezaujímavé), ale o tom, že tu miznú posty a nikto sa k tomu neprizná. A to je dosť smutné.
Samozrejme je tu ešte jedna možnosť (a to by bolo  v tomto pohľade vlastne pozitívne zistenie) a to taká, že niekto sa dostal k loginom moderátorov – skrátka to niekto hackol...
Toľko môj skromný názor... Ďakujem za slovo wink

Re: Zrušenie registrácie...

já hlavně nevím, proč se v tom někdo další pořád a znova rejpe....

Web

Re: Zrušenie registrácie...

Michal na toto fórum již dlouhou dobu nechodí, navíc dnes mu bylo sakra blbě u zákazníka mu dvakrát nablil do toalet, silně pochybuju, že to byl on

Web