Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » K fóru » Proč foto pouze pro vážné zájemce?

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 33 z 33]

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Millano, ani nikdo jiný se tu nemá z čeho zpovídat, lidi se tu serou do věcí, po kterých jim je hovno, viz třeba i u mě proč jsem komu dal nebo nedal ban... Hleďte si svýho!

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Tondo smázni to téma celé.... prosímtě.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Já tady také nic nemazal.
To co říká Millano je pravda, já v něm vidím solidního obchodníka. Jen má bohužel fin. problémy a tak některé věci musejí z domu, stejně jako u mne (potřebuju peníze na něco jiného). Já se toho velkého Leache chtěl zbavit pokud možno cca do měsíce (což se povedlo), vzhledem ke svým schopnostem byl dost pod cenou. To za kolik už si ho Millano prodá dál není moje věc ani nikoho jiného, já své peníze dostal/dostanu.

Pokud by někdo z Vás měl najednou nečekaný výdaj, jako příklad dám to že mým rodičům lehlo turbo v Mercedesu A170, repas stojí 10 klacků a auto musí nutně jezdit do práce. Jenže kde je vzít? Také byste čekali přes měsíc než byste doplatili zrovna toho Leache a až poté ho prodali? A nebo ho prodali a ze získaných peněz vyplatili bývalého vlastníka a opravili auto? Co se týká částky za kterou ho prodává, je to jen a jen jeho věc.

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

babakus: Dosud jsem nezjistil, kdo smazal Hippovi příspěvky, nahlaš se moderátore!

Bery
DeadMAN
Michal
opamp
pistole

(upravil PB0305 22. 6. 2011 9:21)

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

antonio napsal:

po kterých jim je hovno

Aspoň by si mohl zachovávat minimum slušnosti.

(upravil Jirka ME 22. 6. 2011 9:43)

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Tady je poněkud divná diskuze.Ještě jsem neviděl na žádným klubu a podobných diskuzích,že by se mazaly příspěvky,které neuráží nebo nejsou vulgární.Zaregistroval jsem se tady neboť jsem celoživotním fandou elektrotechniky.Nejsem sice v oboru vyučen ale bastlím celý život od 8 let.Jelikož jsem měl asi 5 let malý bazar s elektronikou tak mi spousta věcí zbyla a tak i tady v bazaru něco nabízím aby to neleželo ladem v garáži,když to může jiným pomoci.Myslel jsem,že to tady bude něco,co mi v bazaru chybělo a to je zájem o bastlení,opravy a kutění v oboru elektro.Po prvním i když nijak zvlášť špatném příspěvku do diskuze vidím,že tady vládne dost zajímavá cenzura.Připadám si jako na nivinkách,kde když napíšu názor tak mě na týden bloknou.
Připadám si tady jako před lety,když jsem se stal členem HiFicklubu tak jsem zjistil,že to není o stavbě HiFi techniky ale o snobárně,kde se jen každý vytahoval co si nového koupil v Tuzexu.O nějakých TW a podobně ani zmíňka.O nějaké kolektivní spolupráci v rámci členů klubu taky nic.Tady mi to připadlo dost dobrý,že jsou tady lidi,co něco staví a opravují.Vidím ale,že ta cenzura mě zase vyštve.Je mi už 56 let a té cenzury a zákazů jsem si užil dost.Rád bych se dožil nějakého solidního spolku,kde bude konečně demokracie a soudržnost členů.To je asi utopie že?
Tak mě zase můžete smáznout ať mě utvrdíte v tom,že tady už nikdy nebude prostor na názor.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Pouze pro dolnění hlásím, že jsem své příspěvky také nemazal. Měl jsem sice v plánu nahlásit první příspěvek s žádostí o smazání, ale ještě než jsem to stačil udělat, došlo k divnému promazání.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

PB0305: Ano, máš pravdu, šlo to napsat jinak.

Jirka ME: Pravidla jsou daná a myslím, že jsou formulována dobře a rozumně, podle nich se řídím a měli by i moderátoři, rozhodně by ti nikdo z nás neměl smazat názor, to je nepřípustné! Ale nevidím nic špatného na mazání offtopicu apod., viz pravidla. Opravdu uvažuji, že si to zase začnu řídit sám, pokud se svým postem neudělá nic autor, budete přesně vědět na koho plivat, zcela jistě to ale nebudu stíhat, rozmnoží se spam, offtopic, bude tu nepořádek...

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Jeden člověk by asi toho brzo měl plný zuby.
Asi by stačilo, kdyby se někde logovalo kdo co smazal, eventuálně proč.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

... z mého subjektivního hlediska je každá informace, která zpřesňuje, doplňuje, a poctivě a v duchu fair play objektivizuje finanční situaci člověka, který zde něco kupuje, a lhostejno zda na splátky, nebo naopak nabízí (např. s vybíráním peněz dopředu), dobrá, ne-li přímo správná. Samotné posouzení, zda a proč šlo o příspěvek nepatřičný, je na hegemonovi fóra. Mně osobně by např. vyhovovalo, kdyby zde nikdo, kromě administrátora a delegátů jeho svrchovanosti, nemohl mazat příspěvky (myslím tím ani po sobě). Leckdo by si pak rozmyslel různé vulgarismy a vůbec argotické vyjadřování, a Ti co ne, by po sobě měli nejprve pomník, na který by těžko byli pyšní, a posléze by je administrátor vykázal do patřičných mezí.
Vztaženo ke zdánlivě nicotnému tomuto vláknu: Detektivní úsilí "dopisovatelů" fóra na jedné straně vítám, zatímco podsouvání, co si o inzerentovi má kdo myslet, nikoliv.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Na tom "detektivním" úsilí nevidím nic závadného.
Myslim, že Milano a eventuálně Bery mohli celou věc věcně a klidně vysvětlit hned na začátku. Milano si mohl odpustit zbytečné urážky.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Já si tohohle threadu všiml až včera o půlnoci resp. dnes brzy ráno a to už bylo promazáno...

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Jinak odpověď na první otázku : taky to tak občas dělám - důvody jsou ty, že nestojím o to zveřejnovat o sobě víc než je nezbytně nutné , co člověk jednou pověsí na web je tam prakticky navěky.

Příspěvky [21 až 33 z 33]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » K fóru » Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£