Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » K fóru » Proč foto pouze pro vážné zájemce?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 33]

(upravil babakus 20. 6. 2011 16:44)

Téma: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Menší dotaz pro prodávající. Jaký máte důvod k tomuto "vážným zájemcům jsem ochoten zaslat aktuální foto přehrávačů" (sorry Milane, za použití kus tvé věty smile ) ???
Nějak nemůžu pochopit, proč není prodávající schopný přidat jednu/dvě fotky daného kousknu a pokud někdo bude mít zájem, tak poslat další nebo detailnější fotky. Vždyť si tím pouze odrazujete potenciální kupce.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

... to je strach že to někdo pozná a bude ho chtít zpět ... cool

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Pokud někdo prodává to co koupil čistě na kšeft a ještě ani nesplatil,nepřipadá mi to košér. Vlastně je to imho i protizákonné,protože běžně platí např u nákupu zboží že je majetkem původního majitele až do úplného zaplacení.

(upravil millano 21. 6. 2011 9:54)

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Tak například jsem měl vybité baterky ve foťáku a taky za to může ta lenost, fotit, ukládat do pc a uploudovat foto.

Ten kdo bude mít zájem si o foto řekne, rád mu aktuální a podrobné poskytnu ( když jedna fotka má kolem 3MB ... )

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

No kdyz uz jsem neco prodaval tak jsem foto dal, ale ja si to vysvetluju spise snahou zjistit realny zajem o prodavanou vec.
I kdyz #2 je taky dobry smile

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

... kampak zmizely včerejší příspěvky, hrdinové ... cool

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

práce adminů?

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Na žádost millana, chtěl smazat celý dred, sám jsem smazal jen jeden nekonkrétní offtopic od clariona. Takže klídek, jo.

Admin je jen jeden, zbytek jsou moderátoři.

(upravil Hippo007 21. 6. 2011 15:27)

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Zmizelo toho víc. Pak je to čistka admina a moderátorů. Trošku se tím promazáním změnil celý závěr dredu.
EDIT: ale to už je teď jedno, klidně to můžeš smazat celý

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Od rána se tady změnily (poupravily) i příspěvky. Takže vše co bylo původní je taky pryč smile

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Tondo, nezmizel pouze jeden příspěvek, zmizlo toho víc ... pravděpodobně mafián Millano zapracoval a Ty jsi tím bohužel dal signál, že se typická česká zmrdovština stále vyplácí ... mad

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Opravdu nevím co tady kdo mohl vymazat a co je zajímavější, kolik lidí je schopno to v tak bezvýznamném dredu sledovat... Nahlášení jsem zaznamenal první já, takže nikdo z moderátorů to pravděpodobně ani neviděl, takže za zmizlé příspěvky můžou spíš sami autoři.

(upravil Hippo007 21. 6. 2011 16:04)

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Nenene Tondo, měl jsem tady dopoledne dva nebo tři příspěvky a odpoledne koukám, že nemám žádný. Jestli jsi to nesmazal ani ty ani moderátoři, musel to být nějaký hacker wink

Příspěvek nebyl důležitý, ale určitě zajímavý.
Už dřív tu byly spory o mazání příspěvků a tys taky tvrdil, že nic nemažeš. Ale někdo to mazat musí.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Ok, tak pokud tu máme hackera je problém, pokud to byl moderátor, ať se nahlásí a já mu vezmu práva.

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

... nejdůležitější z těch zmizelých byly dva odkazy :
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=13019
http://svetelektro.com/modules.php?name … mp;t=20200
... ostatní byly údivy a sprostá slova ... lol

... je to to, co jsi smazal? uui

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Ja som to chcel zmazať celé, ale nechal som to na Antoniovi. Neviem prečo sa do Millana navážate. Odomňa bral na splátky akušrobovák Hitachi a všetko bolo ok. A že predáva niečo drahšie ako kúpil? No a čo?! Keby sa mi niečo podarilo kúpiť lacnejšie, tak by som to aj ja za drahšie predal. Nevidím na tom nič zlé.

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

... pravděpodobně Ti uniká pointa věci (viz post DJ_Rix) ... pokud Ti to nevadí, tak to je smutné ... roll

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Každopádně je to aled k pousmání. Kdo s Millánem už něco řešil, pravděpodobně se ani nediví:-)

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Koupil jsem  zesilovače 2 , jeden  před půl rokem, jeden teď , ten starší jsem použil pouze 7x , dokud jsem neměl finanční problémy, chtěl jsem rozjet podnikání se zvučením diskoték, či pujčováním aparátu, bohužel kšefty se nevedly, tak jsem chtěl prodat ten  1. zesilovač, který už mám dávno zaplacený, abych měl aspoň na novou pračku.
Víte ja nebydlim u rodičů, kteří by se o mně postarali, ale bydlím s přítulkou, co bohužel nyní nemá práci a je na pracáku, z výplaty si novou pračku dovolit nemůžu, tak jsem to musel řešit takhle, prodávám i přehrávače abych měl na opravu auta, které potřebuji pro dojíždění do práce. Ten zes od Beryho splácím, už mám 5/7 splaceno, bohužel i ten za čas budu muset prodat, pokud se přítulce nepodaří sehnat práci. Beryho jsem nedávno s prodejem toho koncáku obeznámil

Budu prodávat i nějaké reproduktory, bedny hold postavím až bude lepší práce , respektive bude více peněz.

Není žádným zločinem že prodávám dráž než jsem koupil, zesilovače vzhledem ke svým schopnostem byly prodávány pod cenou.

Mrzí mě mentalita početné skupiny lidí, kteří v člověku hledají jen to nejhorší a špiní ho a nebo mu prostě závidí, hold kdo dřív příde ten dřív mele.

Ti co o zesilovačích vědí prt a nebo málo, nedokáží ty úžasné stroje ocenit, nikdy mne nezklamaly a vždy fungovaly jak měli a dokonce lépe jak tovární a dražší přístroje.

doufám že už je vám fajn, tímto příspěvkem jsem uvedl vše na pravou míru, tak si laskavě strčte ty vaše kecy a pomluvy za klobouk !


HOWGH !

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Milan: Jak to myslíš?

Příspěvky [1 až 20 z 33]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » K fóru » Proč foto pouze pro vážné zájemce?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£