Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač 200W rady

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: zesilovač 200W rady

mno jeden důvod je, že k tomu zesilovači mám dvě DPS z amara, tak bych chtěl zkusit co to dá ten zesilovač, o zesilovači LEACH jsem slyšel hodně, všude jsou desky na to od pár stovek wattů až po nějaké kilowatty, vím že je spolehlivy ten zesilovač LEACH že ho nenavrhl nějaký blázen, ale o tomhle zesilovači jsem moc neslyšel a schéma se mi celkem líbilo po stránce zapojení tranzistoru, já mám takový zvyk že když něco postavim tak radši věnuju pul roku teoretické stránce a pak až té praktické, kdybych mě ta elektronika tak nezajímala tak pujdu za konkurencí a koupim si zesilovač nějaký originál big_smile ale já jsem protě takový typ že než něco postavim musim si to nechat projít hlavou

Re: zesilovač 200W rady

BD139/140 v mieste budiča nie je takisto žiadna výhra..... veď je to to samé ako BCcko, ibaže ma o trošku menej strmu SOAr oblast....

Web

Re: zesilovač 200W rady

neni to nic extra ty BD 139/140, ale dá se to, v některém schématu jsem viděl místo nich aji na budiči BD241c/BD242c v pouzdře TO220, BD241c nahrazoval taktéž tranzistor KD337 nějakém zesilovači

Re: zesilovač 200W rady

Zeptám se jednoduše: Podle toho co tu píšeš víš o zesilovačích a součástkách prd,tak proč vymýšlíš 3,14čoviny a neuděláš to co jsem ti napsal už na začátku??

Re: zesilovač 200W rady

to co si mi napsal na začátku bude asi pravdivéé, ale nechci dávat do zesilovače hned první náhrady co mi kdo napíše, mnoo to máš pravdu o tranzistoru toho vím minimum, ty toho víš určitě mnohem víc a cením si každé rady smile

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovač 200W rady

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£