Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Dobrý den, zabývám se výrobou kytarových efektů a tranzistorových aparátů.
Chtěl bych nynní do svých modelů zapojit i nějakou tu lampu..
a tak hledám někoho kdo by mi postavil celý modul (zatím se necítím tak zkušený tomto odvětví abych to dělal sám)
zesilovač by měl mít výkon 30w- 50w
Takže pokud nekdo máte nějaký osvědčený modul a máte chut se do takové spolupráce pustit budu rád smile
A nebo pokud nekdo vite o nejakejm opravdu podrobnem navodu i s rozpisem soucastek ktere se daji rozumne sehnat tak mi prosim dejte vedet.. uz par dni ve dne v noci hledam nejaky vhodny schemata ale zadny mi nesedi.

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Bože !
Co ti sakra nesedí na všech těch Maršálech, Fendrech a Mesách, kterejch se válí po netu tuny ?!!
Ty výrobče, který by chtěl, aby mu to někdo vyrobil ...

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Katchabba napsal:

Bože !
Co ti sakra nesedí na všech těch Maršálech, Fendrech a Mesách, kterejch se válí po netu tuny ?!!
Ty výrobče, který by chtěl, aby mu to někdo vyrobil ...

třeba protože se tim živim?:D
nevim proc by to byl problem.. tistaky mi dela firma.. osazeni taky.. spoluprace je dobrá vec

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Pravidla 11. a 4. !
http://audioweb.cz/misc.php?action=rules
Jistě ti tu někdo nadhodí nějaké originální zapojení ECC83 a EL34 ...
Rezistory, kondenzátory a trafa snad půjdou rozumně sehnat.   smile
Nechť tvá firma vzkvétá !

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Mě se to zdá zajímavý,vždyť přece tohle je ideální model,já jako výrobce modulu nasmlouvám nějaký množství,to vyrábím a dodávám a celou štrapáci s odbytem a zákazníky nese až ten nakonci. Osobně si myslím že by to třeba nemusel být pro někoho ze zdejších špatný kšeft,vyrábět ty moduly.

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

http://www.slocloneforums.com/

Najvhodnejší odrazový mostík, v sekciách Archives v Dôležitých témach sa nachádzajú kompletné schémy, výkresy, layouty, atd.

Lenivosti smrť ! smile

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

DJ_Rix napsal:

Mě se to zdá zajímavý,vždyť přece tohle je ideální model,já jako výrobce modulu nasmlouvám nějaký množství,to vyrábím a dodávám a celou štrapáci s odbytem a zákazníky nese až ten nakonci. Osobně si myslím že by to třeba nemusel být pro někoho ze zdejších špatný kšeft,vyrábět ty moduly.

Jasne:)
Nemam cas na to delat vsechno sad( big_smile
a zatim jsem jeste moc malinkej pán na to abych mel svoji vyrobu big_smile
právěže jsem doufal že se nějaký kutil ozve.. nepotřebuji zatím nějaké obří dodávky.. smile
Ale kluci čumákoval sem po netu a našel jsem zajímavej obvod co byl někdy v Aradiu...
http://www.tubeguitaramp.de/index.php?o … ;Itemid=64
to by slo ne?:)
To bych asi svedl.. ale potreboval bych aspon trochu pomoct s tema soucastkama.. nejsem si uplne jistej jestli jsem nasel spravny typy elektronek a transformátorů.. tadyty věci jsem prostě nikdy neřešil.. stavím bud tranzistory nebo integráče hmm
nemrknul byste mi na to nekdo a nenasel na gesu? sad( pls jen ty elektronky a sitak a vystupak. jako neco jsem na gesu nasel ale proste si nejsem jistej a chci se ujistit

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Hele,na kytaru by asi stačil i ten výstupák z gesu (dokonce tu teď dva i mám),asi i lampy,vlastně i síťáky,ale ty chceš něco ke kytaře,takže ne jen konec ale předek,asi čistej i zkreslenej.
Vyprdni se na to to dělat sám,ten předchozí model co jsi zvolil byl lepší,ale asi jsi svůj dotaz nepostavil úplně dobře.....

Možná to mělo znít nějak jako: Hledám někoho kdo pro mě postaví prototyp lampáče ke kytaře,posléze po odladění prototypu bude pro mě vyrábět tento v množství XY ročně za XY peněz.

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Zkus se obrátit na Pavla Horkého www.hotamps.com...

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Takto jak si to plánuješ, to nebude fungovat zcela určitě. Oslovit konečného zákazníka trafama z gesu nebo modulem od Horkého, kterého nezaplatíš? Jediná možnost by byla dovážet takový modul z Číny a dát tam potom svoji značku. Nic mě nenapadá, čím bys chtěl konečného zákazníka oslovit, navíc, když tomu nerozumíš je i servis velkým problémem.

(upravil PB0305 13. 6. 2011 9:28)

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Fakt je, že Jim Marshall začínal podobně. Ten měl (ve svých 39 letech) dost kontaktů na hudebníky, zaběhnutý obchod s bicíma, kytarama a zesilovačema a asi měl dost peněz, aby mohl zaměstnat 18-ti letého kluka, který byl schopnej navrhnout zesilovač. Tomu klukovi nabídl 3x větší plat než měl u EMI. Kromě toho zaměstnával ještě zkušeného opraváře a sám Jim Marshall se na výrobě prototypů taky vydatně podílel, ale teprve se 6-tým prototypem byl spokejený.

(upravil Sendy 13. 6. 2011 14:22)

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Zkus se obrátit na Hockeho www.hocke.eu smile. Už vidím, jak takovou kooperaci domlouváš.

Jim Marshall začínal podobně, ale to byla jiná země, jiná doba a nedal se koupit celkem slušný kytarák z PRC za cenu, za kterou nekoupíš ani materiál. Kdyby tehdy byla taková asijská nabídka, jako dnes - Crate, Johnson, Vox, Kustom, Ashton, Bugera, Ibanez, Harley Benton.... tak by Jim zůstal leda u prodeje a výhry v nějaké stepařské soutěži.

Web

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

ak ono to neni zas až tak že bych tomu nerozuměl big_smile
Bavím se konkrétně o lampáčích... ale věřím tomu že dám tomu pár měsíců neni problém..
jinak díky za rady smile
Jde o to že mam velmi dobrý nápady s designem co nikdo na světě nedělá smile
takže neppotřebuji nejkvalitnější aparát.. potřebuji slušně hrající aparát abyxch to mohl prodávat za dobrou cenu.

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Tak rozbij prasátko, vytyč požadavky, zaplať vývoj, zaplať výrobu prototypu ev. ověřovacích vzorků, zajisti si příslušné certifikáty, zadej výrobu, prodávej, najmi investiční a daňové poradce, zhodnocuj portfolio, extenzivni výrobu atd. atd., v čem je problém ?

Web

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Chtěl jsem původně napsat víc, ale zkrátím to.
Nadšení je hezká věc, obvykle vyprchá po pár nezdarech a že jich bude!..
Vrhat se do výroby takové poměrně komplikované věci bez mnohaletých zkušeností a obvodových znalostí.. Ono je totiž potřeba VĚDĚT, jak které ZAPOJENÍ, HODNOTY SOUČÁSTEK ATD ovlivňují výsledný zvuk...
Padesát kytaristů bude mít na zvuk padesát názorů. Který je ten zvukový GRÁL?
Kdybych si tím kdysi neprošel..
Za samotné součástky dáš víc peněz, než za ne úplný šmejd z Číny. Čím chceš konkurovat?

Dělej raději něco jiného..

Web

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Padesát kytaristů má 100 uší a 200 názorů smile.

Třeba vymyslel tak úchvatný design, že nějaká komunita bez toho nebude moc existovat - něco důležitého, třeba jako byly pruhované kalhoty pro část metalistů 80. let nebo nebo neon pod šoukárem pro současného votuzéra.

Web

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Sendy: Možná, že vymyslel nový kytaristický trend: už bude zvuk úplně vedlejší, všichni si na vystoupení půjdou prohlédnout bombastický design nového comba.

Pro mnoho posluchačů to bude, myslím, docela vysvobození. Po tom, co občas za pultem slyším...

Web

Re: LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

výstupáky asi 5W 15W 20W 40W 60W se prodávají v GESU, pro lampáč 2x EL34 stačil bohatě výstupák 40W, nejlepší schémata jsou staré dobré osvědčené FENDERY a MARSHALLY, na basovku by seděl např 1kW zesák tranzistor a nějaký slušný lampový předzesilovač s kvalitním ekvalizérem, měl jsem tranzistorák CRATE a byl jsem rád že jsem přešel na lampáč pořádný, kvalitnější trafa by se měly nechat motat na zakázku, v dneštní době je spousta hudebních stylu a kytaristi hrajou na aparáty od 15W integráče po 100W lampáče, basáci klidně 350-400W lampy

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » LAMPOVÝ KYTAROVÝ ZESILOVAČ - odběr

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£