Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » kontrolka na Tesla NZC 143

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: kontrolka na Tesla NZC 143

Zdrávo, spálila se žárovka - kontrolka v tomhle gramci. Byla tam normální závitová na 2.5 V 50mA, koupil jsem stejnou a vyletěla po chvíli svícení, svítila dost intenzivně. Tak jsem koupil 6V 200mA a stalo se to samé akorát za delší dobu. Nevíte co tam patří? Nemám jak to změřit, nemam u sebe nářadí a majítelé jsou nervní že jim to nesvítí.. smile Dík

Re: kontrolka na Tesla NZC 143

No takhle měnit žárovku do lustru tak potěž. smile ikdyž tam je to jasný. No nejspíš Ti nezbude než změřit jaké je tam napětí. A podle toho zvolit voltáž žárovky. Předpokládám že je tam s paticí stejnou jak klasika 3.5V/0.2A?

Re: kontrolka na Tesla NZC 143

v Gramofone NZC143 je ziarovka 24V/0,1A s predradnym odporom 100R/1W, ktory je umiestneny priamo na transformatore. Ak to nikto neprerabal pouzi paramtre ako som ti uviedol. Mam od NZC143 schemu.

(upravil Ukii 9. 6. 2011 19:07)

Re: kontrolka na Tesla NZC 143

Díky moc, už to fachčí. nějaký vrták tam musel dát žárovku na 2,5V, já jsem se divil žr je to nějak málo..

Re: kontrolka na Tesla NZC 143

Tak ono když nevím a nemám to schéma, třeba. Je fakt nejjednodušší změřit ono napětí. Pak tam můžeš dát libovolnou, s tím že upravíš hodnotu toho rezistoru. Ale, hlavně že funguje. smile

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » kontrolka na Tesla NZC 143

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£