Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » repase SONY TA-F 700ES

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: repase SONY TA-F 700ES

Zdar.Měl bych dotaz na tento zesilovač,mám ho pár let doma,le to takovej 18,5kg cvalík ve velmi dobrým optickým a plně funkčním původním stavu.Jak jsem se zde dočetl,tak prý určité součástky strácí své původní parametry,má smysl u takového zesilovače dělat celkový repas a uvést vše na původní parametry?A na kolik by případně taková sranda přišla?

Re: repase SONY TA-F 700ES

Jo, hlavně elyty, vysychají. Plus další detaily..

Web

Re: repase SONY TA-F 700ES

A ty elyty a detaily by mohly přijít zhruba na kolik?

Re: repase SONY TA-F 700ES

Hele,ono to nebude jen o elytech,i když ty se mění často jako první. U těchto zesů použilo sony velice slušné ELNA kundíky,ty jsou i po 10ti letech OK. Spíš jde o to,jestli chceš ten zes zrovna i trochu potunit,nebo jen vyměnit kundíky. Přestože je to ESko,je pořád kam ho posunout-zvukově.
Podle toho co budeš chtít to může být pár stokorun,nebo i pár tisíc.
Jako první bych skontroloval přechoďáky u přepínačů a výstupního relé.

Re: repase SONY TA-F 700ES

No chtěl bych ho dát do cajku a byl bych do něho ochoten dát i pá tisíc,a tomu tuningu bych se nebránil.Spíš mi de o to jestli investice má smysl,nebo ho prodat a poohlídnout se po něčem jiným.

Re: repase SONY TA-F 700ES

Většinou po takové generální repasi a úpravách bývají majitelé přístrojů nadšení, což může potvrdit např. TomasT, pro něhož jsem dělal poměrně sračkovou Yamahu. Majitel je velmi spokojen.

Web

Re: repase SONY TA-F 700ES

sinclair a na kolik by případná repase přišla?Vím že se to takhle blbě odhaduje ale přibližnou částku bych pro orientaci rád věděl.Můj  kámoš měl u tebe auru na tuningu a taky spokojenost.Jo a byl by problém tam nainstalovat loudnes na noční poslech?

Re: repase SONY TA-F 700ES

To jsem rád, že je kámoš spokojen. Neviděl jsem zapojení, tak si netroufám odhadnout, zda tam loudness půjde doinstalovat či nikoli.
Máš pravdu, na dálku se sakra těžko odhaduje, co všecko bude potřeba vyměnit a kolik to bude stát, to se ukáže až po předběžné diagnostice, na kterou ovšem ten přístroj musím mít na stole...

Web

(upravil sinclair 1. 4. 2011 18:49)

Re: repase SONY TA-F 700ES

Dneska mi přišel balík nad 18kg a EMSkou v krabici od mikrovlnky, nevíte o tom něco někdo?
Mě kurva tohle tak sere, že určitá osoba má tady nebo i jinde dokonce více nicků /identit, což je samo o sobě schíza teda/ a mně pak přijde balík s přístrojem na opravu či repasi, který má v odesílateli napsané civilní jméno.
To je kurva do piči takový problém tady v profilu zadat aspoň jméno a příjmení /adresu po vás nikdo nechce/, abyste byli snáze identifikovatelní? Já to tam mám už spoustu let a ještě se mi nestalo, že bych měl s identitou problémy. Problémy mají spíš ti, co píšou píčoviny nebo prudí a tak je nejjednodušší se schovat za nick...

Web

Re: repase SONY TA-F 700ES

Kurva do piči tady to jede......samá píčovina a prudiči. Mě kurva tohle tak sere, .......

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » repase SONY TA-F 700ES

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£