Re: Hrůza a děs v eteru

BEAT rulez, nic jinýho v autě neposlouchám. Občas jen kazetu Výběru de Prague a Výběru de Rammstein

Re: Hrůza a děs v eteru

Hoši kašlete na FM. Teď zrovna poslouchám přes net rádio Wave a až do devíti to bude dobrý. Jde i přes kabelovku, tam je i FM4...

Re: Hrůza a děs v eteru

náhodou, ono to občas ide aj dobre.
inak ten radio_FM stream http://live.slovakradio.sk:8000/FM_256.ogg prípadne http://live.slovakradio.sk:8000/FM_128.ogg

Web

Re: Hrůza a děs v eteru

Tak já když jsem byl malí a hloupí, tak jsem tu evropu 2 taky poslouchal. To je prostě vývoj, ale tak v 16-17 mě to přestalo bavit (a to v tý době na tom ještě nebylo tak zle jako dnes) a pak jsem dlouho nic neposlouchal. Dnes poslouchám tak maximálně v dílně Český Rozhlas, kde mají i zajímavé rozhovory a nebo si raději zapnu počítač a pustím si něco z něj. V autě mám tuším nějaký Proglas, ale to proto, že jsem líný to přelaďovat a mám to spíše jako kulisu.
Co se týče televize, tak u té strávím tak asi 4 hodiny týdně a to většinou u zpráv. Poslední dobou tam stejně nic pořádně není, nebo jsem to nedávno viděl na počítači a když už tak něco dobrého je, tak na to stejně většinou zapomenu. Tuším, že včera sem v metru ptali lidí jaké seriály sledují a jeden pán tak krásně řekl: "seriály jsou pro absolventy ZŠ v pokročilém věku". Tím myslel to co dnes produkuje televize Hovna a tak, kterou většina z nás má pod číslem 4.
Lepší než trpět tohle je číst. Já nedávno projížděl maturitní otázky z češtiny a úplně jsem se zhrozil, kolik velkých děl jsem ještě nečetl.

Re: Hrůza a děs v eteru

"hráme iba hity, hit za hitom"
súhlasím zo všetkými - Rádio_FM je naj

Re: Hrůza a děs v eteru

Rádio_FM je naj čo sa dá u nás chytiť. Ale pár rokov dozadu to bolo ešte lepšie. V porovnaní s ostatnými rádiami je to nebe a dudy. Počas dňa občas nudné, vtedy preladíme v robote na SRo1, večer opäť fajn. Bohužiaľ, v poslednej dobe sú podcasty relácií kvalitou dosť o ničom...

Re: Hrůza a děs v eteru

U nás v práci jsem DJ já lol Takže co naladím, to se poslouchá tongue Na raní šichtě většinou ladím Fajn, protože ráno moderujou Kamil s Markem a to je prdel kdykoliv otevřou hubu. Korunu tomu nasazuje Jarda Slepička, to je masakr jak sviň ty jeho komenty cool Občas ho naladím i v noci, když je Party Time a DJ Atari. Jinak je to klasika komerčárna a nedá se to poslouchat pořád. IMHO největší koncentrace hitovek dokola dozblbnutí. Alternativa a hlavně noční jízda je boleslavská Kiss Delta kde dělá programovýho ředitele Jirka Šťepánek. A dělá to podle mě dost dobře. Na komerční rádio jsou dost různorodí a odvážní. Ale všechno má svoje meze samozřejmě. Můj pořad je jednoznačně KissMixx. Kde jinde si můžu poslechnout dvě hoďky o Jungle a DNB včetně hodinovýho živýho mixu? Jednou je to house, jindy trance atd. Dobrej je taky Diskopříběh, klasický hitovky 80. a 90 léta s Michalem Davidem big_smile A když chcete zahrát na přání, tak pro to je pořad Tvoje pětka, pošleš svojich pět kousků a čekáš až zavolaj, nakecáš vzkaz a je to. Mě už ji zahráli dvakrát cool A nebyl bych to já, kdybych nechtěl něco trošku mimo současnej proud. Aphex Twin, Cosmic Baby, Groove Armada, Westbam, Fatboy Slim, Irie Revoltes, většinou pecky elektronickýho undergroundu z devadesátýho pátýho, devadesátýho šestýho. Moc jsem si nefandil že to pustěj. Omyl, Šťepo to sehnal a pustil, v pět odpoledne takovýhle kousky yikes Myslím že se komerčákům pěkně kroutili chlupy v nose lol No a reklama? Nechápu že Vás to tak rozhází, vždyť je to lautr ale všude. S tím nikdo nic nenadělá. Jedním uchem tam, druhým ven.....;-)

Re: Hrůza a děs v eteru

souhlasím,evropa a podobný rádia se nedaj poslouchat.

Re: Hrůza a děs v eteru

to junglist: "Kde jinde si můžu poslechnout dvě hoďky o Jungle a DNB včetně hodinovýho živýho mixu? Jednou je to house, jindy trance atd."
  radio_FM nedeľa večer - relácia SignallFM 2 hodiny o dnb, pred ňou je takisto niečo o elektronickej hudbe, v piatok večer sa vysiela Baláž Hubinák - to je všehochuť prevažne elektronickej hudby. Pre teba možno nezaujímavé kvôli slovenčine, ale ak máš chuť, skús.

Re: Hrůza a děs v eteru

Na vejšce v Liberci jsem poslouchal tehdejší rádio Triangl. No a pak (hlavně na vojně) v sobotu večer danceextravaganzu (či jak se to na E2 jmenovalo). Jinak komerční rádia ani ťuk. Doma tak akorát internetová di.fm nebo etn.fm.

Re: Hrůza a děs v eteru

Me se pri poslechu E2 a L. Boucka v jejich hitparade vybavil V. Burian a jeho anglictina s horkym bramborem v hube.
Z toho jak tam Boucek mele se mi otevira nuz v kapse.
Prvni prsispevek to opravdu popisuje presne - stoji to za....

Re: Hrůza a děs v eteru

FM vysílání je  v dnešní době tak do auta  ,nebo obtěžování na pracovištích a obchodech.

Moje hitrádiovka   RADIO 1, BEAT a když pohladit a uklidnit duši tak VLTAVA.
První dvě nechytnete všude...
A ostatní? Škoda slov.

Web

(upravil Napster050 23. 3. 2011 0:47)

Re: Hrůza a děs v eteru

skuste, poreferujte smile , samozrejme na FM to nechytite...
http://www.radiox.sk/

Web

Re: Hrůza a děs v eteru

pánové,s televizí a rádiem je to jako u špatnýho zesilovače. Malý poměr signálu k šumu u zesilovače je reprezentován jako malý poměr užitečného signálu v TV či rádiu ku kecům a hemzům.  Kecama myslím už tisíckrát zmíněné reklamy a redundantní opakování jakékoli informace. Proti reklamě ve své podstatě nic nemám, ale všeho s mírou. .. vzpomněl jsem si třebas na dnešek (to už jsem i hlasitě nadával)-> po Pardubicích už druhým dnem jezdí reklamní auto s uřvanym amplionem (bedna něco jako odposlech od bíťáků)co hlásá "diskotéka Hany Bany, otevírá svoje brány" .. už se mi fakt otevírala kudla v kapse, už dvakrát jsem měl ten zku*venej uřvanej amplion  cca 5 metrů od hlavy a ještě ty stupidní hemzy. .. to jsem zase odbočil od tematu:)

Dřív jsem celkem poslouchal F1, ale co tam daly ten novej babinec, naprd. Zlatá Asterka..  Takže momentálně žádný radio ani neposlouchám.. Internetový rádio mám cca 7 let osvědčený  FUN1 , přes den hrajou oddechový dance pecky převážně od 90. let (taková všehochuť). Mají také různé pořady, kde se pak zaměřují na jednolivé styly. Naprosto parádní jsou právě trance večery, kdy pustí třebas hodinovej mix a v podstatě plynule hrajou asi celou noc.. Tohle rádio mě vyhovuje-> pro hudební kulisu paráda, když hrajou nějakou vypalovačku tak zesílím, dá se říct žádný reklamy, občas stručný povídání.. takže kdo rád starý dance pecky, doporučuju vyzkoušet na www.fun1.cz (vpravo dole kliknout na lampový rádio a na další stránce vás to navede)

Re: Hrůza a děs v eteru

jedině radiohey.cz  jak v eteru tak po netu

Web

Re: Hrůza a děs v eteru

A je to tady zase. Ráááááááádio impulz.A já si zapomněl doma sluchátka.......... smile

Web

(upravil jik 23. 3. 2011 8:53)

Re: Hrůza a děs v eteru

No tak jasně, to už se zde vypovídáme svými preferencemi subjektivními než podle kriteria kvalitní nebo nekvaltní. V tomto ohledu je to u mě taky Radio Hey. Jenom bych mu trochu vytknul, že i ono už taky trochu spadlo do toho stereotypu s opakováním písniček. Naštěstí ale v rámci tak týdne. Ne jako ty chemický rádia, kde je to v rámci dne nebo i hodin.  No a v práci občas přelaďujeme, ale takový kompromis tam máme třeba Český rozhlas Region, aspoň se  tam člověk něco dozví a taky tam aspoň trochu normálně mluví. Na druhou stranu rotace těch starých českých písniček je tam někdy trapná. Ale asi to bude souviset se zakoupení práv nebo co já vím. A kvalitu zvuku stejně nemůžeme brát vážně u ŽÁDNÉHO FM rádia kvůli debilně nastavené KOMPRESI! Když začíná písnička zlehka třeba zpěvem nebo při kytaře a přijde pak první úder na baskytaru nebo bicí, tak místo požitku se dostaví akorát bodnutí do břicha a potom nasranost na zbytek dne  smile . A já si stejně myslím, že co se technické stránky týká, hrál nejlépe kdysi starý Ö3.

A jinak doma mám nějaký program - ani jsem ho ještě pořádně nevyzkoušel, ale jsou tam internetová rádia podle zemí, jsou to stovky rádií, jen tak ze srandy jsem vyzkoušel nějaké exotické, pamatuju si, že u jednoho rádia tam byl dokonce brum!, umí to nahrávat do mp3 atd.

Re: Hrůza a děs v eteru

Po čase počúvania komercie, ma akosi oslovil dobrý folklor, u nás Regina ,potom radio FM, alebo SR-I. Aj teraz si niekedy pustím komerciu, keď mám chuť na bum bum, ale dlho to nevydržím. Niektorí moderátori mi pripadajú ako riadne nadržaní. Ta neška taky švet-,ale dze švet, take su ľudze.

Re: Hrůza a děs v eteru

Psal jsem kdysi mail do rádia Impuls, jestli to mají nařízeno ze zákona, nebo je takový nedostatek skladeb, že musí mlet neustále totéž, nikdo se mi ale neobtěžoval odpovědět. U nás je to hrozný. Dělám na směně ještě s pár lidmi, i když naladím něco jinýho, po chvíli už si lidi naladí zpátky Impuls, protože oni jsou fakt omezení, potřebují to slyšet - a co víc - pokud se ozvou známé tóny nějaké hvězdy, například Petra Koláře, běží k rádiu a dávají to hlasitěji. Trpím.

(upravil hranatybraska 24. 3. 2011 12:57)

Re: Hrůza a děs v eteru

Kdybyste do toho trochu viděli, tak víte, odkud vítr vane.
Úroveň zdejšího FM vysílání je napřesdržku a to doslova.
Skutečné výkony vysílačů jsou někde jinde, než jsou udávané.
O tom, co je populární nerozhodují lidé, kterým by se to či ono líbilo, ale hrstka nebojím se říct managerů, kteří rozhodují, kterých 30 písniček se bude hrát a bude "populární" (jaký šrot se nasype stádu ke žrádlu). Nehledě na to, kdo na tom všechno vydělává.
Tak funguje popmusic. Bohužel.
Ještě jsem zapoměl na loudness war. (a také na brutální šířku vysílaného pásma (překračující normu) nejmenované stanice FM
Jediný, co se dá eště trochu poslouchat je Beat. Ale taky už to není, co bývalo.
Z éteru už krom Beatu a signálu z Belkina nepřijímamám nic. Jo a ještě širokopásmové rušení jsem zapoměl. To vysílá všude. A programem poslední dobou dost konkuruje Impulsu.
Jedu z netu, mám na ploše hozený odkazy na streamy ČRo Leonardo, Wave, Vltava, Radio1, Beat, ProgRock. Dobrej je archiv CRo, kde se dá poslechnout zpětně záznam pořadu.

Ohledně internetového rádia se mě líbil projekt rádia Student (než ho zrušili), a to jakýsi jukebox, kde si člověk mohl online na stránkách přidat do playlistu rádia písničku jakou si vybral v seznamu. Fakt dobrá věc.

Tohle, na co nadáváte je jedním z motivů pirátského vysílání na FM. viz třeba pira.cz
Nu tak jsem se tady taky vybrečel smile

edit: eště si nemohu odpustit reakci na #25
já bych to viděl takhle: "hráme iba shity, shit za shitom" lol

Web