Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Výběr stereo zesilovače

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: Výběr stereo zesilovače

Na dvacátý ,tak to tě nemá rád ke mě byl hodnější smile

Re: Výběr stereo zesilovače

Jo ,taky se mi občas stane, že je den blbec a cvakám síťákem dvacetkrát, ale většinou se tak na potřetí nahodí...
Skuz zapínat dac až když běží signál do vstupu ... mě to pomáhá....je to jakoby se nechtěl aktivovat vstup ...uplný ticho...ale operáky jsou živý...

Pošly to tedy  Tomášovi a dej mi prosím vědět, když se něco pohne...
Novej DAC je teď pro mě docela přez kapsu...

Re: Výběr stereo zesilovače

No u mě je jedno jestli tam jde signál nebo ne. Včera to byl docela porod protože jsem pořádně ani nevěděl jestli jde ze zvukovky signál. Tak jsem nakonec vzal multimetr a naměřil signál 4,29Mhz nebo tak nějak, takže bylo o starost méně.

Re: Výběr stereo zesilovače

Pošlete to Tomášovi Tichému, to je nějaký bug v softwaru, který Tom bryskně odstraní.

Web

Re: Výběr stereo zesilovače

Je to stabilizatorem. Napeti pro procesor je ok, ale receiver jeste nezije a procesor jej uz zacina inicializovat. Budto vymenit stabilizator nebo poslat na preprogramovani. Nejlepsi reseni. Pripadne i prilis kvalitni kondenzatory. Poslat klidne i v krabici, neni treba to rozdelavat.

Re: Výběr stereo zesilovače

Tomáši jako vždy precízní.Díky.

Re: Výběr stereo zesilovače

Dám  nový stábly a když to nepomůže, tak to pošlu... Díky za rychlou odpověď..

Re: Výběr stereo zesilovače

Tohle se mi stalo taky, stavěl jsem HS-DAC PetroviH a použil ultra nízkoimpedanční elyty. Ten samej problém, někdy to naběhlo ale většinou ne. Tomáš to promptně vyřešil změnou v SW a od té doby je klid!

Stábly na desce i ve zdroji byly vždy origo National.

Web

Re: Výběr stereo zesilovače

Přeji všem na audiowebu hezký den.
Chtěl bych se vrátit k legendě zesilovačů a to k DPA 222.Myslím,že o kompletní stavebnici tohoto zesilovače by byl stále velký zájem.Dotazoval jsem se na ALDAXU a pochopil jsem,že to záleží jen na dobré vůli,ochotě a zřejmě i časových možnostech pana Dudka.Chtěl bych tímto poprosit pana Dudka,jestli by bylo možné tuto kompletní stavebnici ještě jednou dodat na trh.
Moc děkuji za ochotu a odpověď.

Re: Výběr stereo zesilovače

Občas se v inzerci objevují jak desky, tak oživené moduly...

Web

Re: Výběr stereo zesilovače

Tak, HS DAC má nový firmware a zapínání funguje skvěle, Tomášovi velké díky. Dokonce jsem nemusel propojovat XN3, DAC si sám zvolil vstup kde je signál.

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Výběr stereo zesilovače

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£