Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač MISON A11250

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: Zesilovač MISON A11250

Zdravím mám dotaz mohu koupit tento zesilovač relativně za dobrou cenu mám na vás dotaz jak je to u těchto zesilovačů konkrétně u tohoto typu? Použití by bylo na subbasy. Tak popřípadě jestli má někdo zkušenosti i z poslechu jak je na tom zesilovač zvukově i co jse týče konstrukční stránky. Předem díky za veškeré informace:-)

Re: Zesilovač MISON A11250

Dostal jsem do ruky Misony všehovšudy čtyři a všechno to bylo poddimenzovaný šrot. To bylo asi před třemi lety, možná, že už se polepšili, nebo taky pohoršili...Minár je dobrý obchodník a ví, z čeho vytřískat peníze. Pokoušel se Komaromymu okopírovat AUA5613, ale povedlo se mu to tak, že jsem je už ve třech školách ve Zlíně vyřazoval a nasadil místo nich originální AUA5613, které chodí bez problémů.

Web

(upravil lacik21 22. 2. 2011 13:31)

Re: Zesilovač MISON A11250

Záleží na tom za akú cenu je na predaj Mison A11250 je vo verzii 4 Ohm alebo 2 Ohm je to monoblok bud na dva - 4 alebo 8 Ohm subbasy
podla mna na dva 15 alebo 18 palcové subbasy úplne postačuje. Videl a počul som to  hrat velakrát v roznich discockuboch kde tieto
zosilnovače používajú.Dlhé roky bez závad celé noci až do rána naplno niekedy aj nadoraz ked je DJ prihluchlý.Sem tam ich stačí vyfúkat od
prachu a slúžia kvalitne a dlho bez poruchy.Ked ho niekto odpáli tak to už musí byt riadny zúfalec. Čo sa týka kvality misony sú vyrobené z
dost kvalitného materiálu v porovnaní s ostatnými zosilnovačmi na našom trhu , samá čína ako napr. behringer,omnitronic,lexon a podobné.
Napríklad mison A 11250 obsahuje 1,2 kW toroidný transformátor , 50 A mostík - usmernovač , filtráciu o kapacite 40 000 uF zo značkových nipon chemicon  na každú vetvu
napájania , dva moduly koncových zosilnovačou v mostíku na jednej dps ,každá strana má 6 pnp a 6 npn 250 W koncových tranzistorov ON semi
značkových, žiadny pajc ani čínska kopia. Čiže dokopy 24 - 250 W tranzistorov MJ na výkon 1250 W takže je tam dobrá výkonová rezerva.Na jeho
chladenie je použitý tunel z hlinníkových profilov ofukovaný dvomi 24 V / 2W ventilátormi sunon. Má ochranu proti dc napatiu na výstupe,tepelnú ochranu aj soft start.Takže ja si myslím že má všetko čo má mat poriadny zosilnovač .Podla mna ak bude za dobrú cenu netreba sa bát investovat tento
zosilnovač ešte dlho dobre poslúži.Zo servisom tiež nie je žiaden problém opraví aj priamo výrobca len za cenu náhr. dielov.Ináč mison má najviac po
dobný zvuk aj spolahlivost teslackym zosilnovačom z Vráblov , ktorých konštruktérom bol pán Minár majitel firmy mison. Takže určite vie čo vyrába.

Web

Re: Zesilovač MISON A11250

No já měl v rukách Mison 2401 nebo jak se to jmenovalo. Tři páry 2N3773 na kanál, filtrační kondenzátory jakési Marcon nebo cosi takového shitového, transformátor asi 800VA. Nedávalo to ani jmenovitý výkon, clip se rozsvěcoval už při asi 300W výkonu na kanál při buzení obou kanálů. Z mého pohledu sračka dobrá akorát na zvučení dechovky nebo 1. června-dětského dne. Nekoupil bych to ani za dva litry.
Ale možná už se polepšili, nevím, sem se ty zesilovače moc nedostávají.

Web

Re: Zesilovač MISON A11250

No zesilovač si pojedu asik vyzkoušet vypadá jako starší kousek takže teoreticky by měl být relativně snad i z toho lepšího materiálu. Popřípadě sinclaire ty nemáš doma nějaký zesilovač po repasi ?? Chci to na dvojosumnáctky osazeni 2 x 18 ev v jedne bedně tyto bedny mám dvě tudíž je budu používat s výslednou impedancí 4ohm příležitostně při 6ohm.... něco ještě poctivého a kvalitního pro tuto basovou sekci??

Re: Zesilovač MISON A11250

a není to třeba náhodou z aukra za 1000 kč ? nevím proč sem nedáš odkaz smile ,... když je to za dobrou cenu smile

http://aukro.cz/zesilovac-11000w-2ohm-i1471063327.html

Re: Zesilovač MISON A11250

Millano má na prodej upravenou AZK220 na výkon tuším 2x600W, onehdy ho tady nabízel.

Web

Re: Zesilovač MISON A11250

jen 2*400W / 4R ale i to je dostačující smile

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: Zesilovač MISON A11250

Jakou máš cenu u tohoto zesilovače??:-)

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač MISON A11250

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£