Téma: Řada SHAN

Může mi někdo znalý říct, co se to v Shanu vlastně stalo, že dělají absolutně něco jiného (obyčejného a ošklivého) než dřív? kde jsou ty Apola, Emoušny... to byl ShaN

http://www.shan.cz/bejzik-line.html

Re: Řada SHAN

co se stalo ?? jednoduchá věc : značku koupil někdo jinej.

Re: Řada SHAN

přetáhl firmu na Moravu,posledně jak jsme tam byli tak z řeči to vypadá,  že se s někým nepohodl,značku si vzal sebou a stím i nová nabídka.
Já jsem si vzal funglovky apolla 250 ze skladu z Prahy asi poslední vyrobené kusy, ještě jsem je ani nezapojil, třeba zahořet a není času.

https://i.postimg.cc/V0r8w7Ss/1919542.jpg

Re: Řada SHAN

se možná snaží zalíbit "konzumnímu trhu"

(upravil Benazi 5. 2. 2011 20:50)

Re: Řada SHAN

kopni do vrtule a zajed si poslechnout,studio nemáš daleko.

Re: Řada SHAN

Ty bejziky jsou teda nepěkné smile

Web

Re: Řada SHAN

zvukově ale ok.

(upravil Timerobber 17. 12. 2018 23:56)

Re: Řada SHAN

.

Re: Řada SHAN

jo,tak přesně tohle fakt nesnáším ..někdo koupí značku (všechno ostatní se změní) a začne machrovat jak jsou skvělí a jakou mají tradici a kolik usilí do toho vložili ... vpodstatě je to podvod na zákázníka.. ale legální.. tak kde to jsme..
přijde mi to jako hnusny hienysmus a ,že je ho všude kolem víc než plno ...

(upravil Timerobber 17. 12. 2018 23:56)

Re: Řada SHAN

.

Re: Řada SHAN

Timerobber: aj keď tu je to OT, aj tak by som rád poprosil o foto tvojho momentálneho výtvoru. Časopis kde je model mám objednaný, ale neviem vydržať smile

Re: Řada SHAN

Nový majitel velice galantní, obětavý človek pro zákazníka vše, studio má velice pěkné,a k soustavám mohu říct akorát jedno aspon já,velice dobrý zvuk všech beden perfektní naladění i když vzhled se nebude někomu líbit ,ale na zakázku udělá i v dýze,posledně jsme si nechali pustit 2 a půl pásmo arn 188 +tonsil 10/80t a šel jsem do kolen co jde vytvořit,za láce ceny měničů.ale za předpokladu mistra.

Re: Řada SHAN

Taky se přidám k timerobberovi - koupit značku je naprosto korektní. Použité měniče taky odpovídají kategorii , tak proč ne....

Re: Řada SHAN

Dobrá v tomhle připadě to třeba muže být ok,nechtel jsme se nikoho dotknout ani jsem to nemyslel zle zrovna v tomhle připade, ale co třeva takový Prim .. přiznejme si ,že je naprosto běžné jinde,že čínan koupí značku ke ktere maji lidi zažitu duveru v kvalitu a začne pod ní prodávat ten svůj šmejd, otom,že se tohle děje tu snad nikoho nemusím přesvedčovat. smile

Re: Řada SHAN

to samé hrozí i při stejném majiteli (nebo taky při generační výměně).... taky jsem to už několikrát viděl.

(upravil angulos 6. 2. 2011 23:27)

Re: Řada SHAN

Ja tomuto náhodou fandíma a držím palce do ďalšieho vývoja.Čo sa dizajnu týka nie pre každého je to asi príťažlivé ale mne sa páčia.Určite by som si na ne zvykol.A pre mňa ostáva vždy zvuk na prvom mieste a až potom dizajn.Mať tie najvačšie doma tak skáčem dva metre.

Re: Řada SHAN

Pokud je značkou Prim myšlena hodinářská firma, tak je zmínka o Číně jaksi lichá.