(upravil rotr 15. 4. 2009 10:03)

Téma: Truhlář ?

Vážení, máte někdo alternativu za QUISe ? Napsal mi, že přerušil výrobu.

Web

Re: Truhlář ?

yikes a psal proč? Místo aby byl rád, že má zakázky...

Re: Truhlář ?

Zdar kluci.
Nedávno jsem s ním mluvil po telefonu (akorát když dodělal bedny pro Miruluho a měl začít dělat na mém) a říkal, že tohle není jeho hlavní pracovní obor a že kvůli tomu druhému už na bedny nemá (a asi prý nebude) mít čas. Už je to asi dva měsíce zpátky a ještě se u něj nic nezměnilo sad
Takže je skoro čas poohlédnout se po někom jiném. Znám jednoho dost šikovného truhláře v Praze co by tohle zvládl (už se zabýval zakázkovou výrobou reprobeden pro nějakou firmu) a dělá fakt hezky. Vzpomínám si, že když jsem porovnával ceny návrhů skříní, vycházel o trochu dráž než Petr Quis. Jenže tenkrát jsem u něj narazil na problém s nedostatkem času. Zkusím mu zavolat a zeptat se ho, jestli by to nechtěl za p.Quise převzít...

Re: Truhlář ?

Paráda, to jsem to vychytal, není to ani týden co jsem mu psal. A když mi neodpovídal, přemýšlel jsem, že bez p. Quise tady není vlastně nikdo, kdo by to dělal, jsem v prdeli, bez beden. Komukoliv jinýmu se mě to zadávat moc nechce, Quis byla ověřená kvalita.

Re: Truhlář ?

Je to o dost horší v tom, že to dělal dost dobře a přiměřeně levně.  Vychovat nějakého nábytkářového truhláře k podobné práci je většinou peklo sad

Web

(upravil rotr 15. 4. 2009 10:02)

Re: Truhlář ?

Hotové bedny Dayton se teď objevili v nabídce polinku a part-expressu, dokonce i v klavírním laku

Web

Re: Truhlář ?

rotr: To ale se zakázkovým zadáním nemá nic společného...

Re: Truhlář ?

Jo klucí je to bída.... já našel alternativy asi tři,resp ukecal že by to pro mě mohli udělat ...taky se mi díky tomu sakra opozdily dva mý projekty ... nevím jestli by byli rádi když bych to zveřejnil, proto to psát nebudu, dva z nich sem chodí na forum.Tak pokud by zájem měli určo se ozvou třeba sem smile  Quis byl ok, škoda převeliká, ale měl taky svá omezení (Max Rozměry, povrchovka jen dýha a atypický nepravidelný tvary).

Není co dodávat...

Re: Truhlář ?

Zdravím Vás, pánové. Nestihl jsem toho slibovaného truhláře, ale při své včerejší návštěvě jsem hovořil s p.Barlettou (Xavian) a ten mi řekl, že jako novou službu zavedli výrobu ozvučnic dle dodaných zákaznických výkresů. Takže i toto je cesta...

Re: Truhlář ?

JJ taky jsem o tom mluvil s Barlettou
Pro vaši představu tak pár 2P slupků pro 18 cm basáčky typu seas CA18/ L18 / vifa PL18, SS18W atd... by stál cca 8000 - Povrchová úprava je naprosto příkladná...

Re: Truhlář ?

A neříkal ten taloš, že to pro něj bude flákat nějaký OEM kdesi na Opavsku ? lol

Web

Re: Truhlář ?

ne ne oni mají vlastní truhlárnu, byl jsem tam několikrát. Quis dělal OEM w.t.z. ale pro jiné firmy

Re: Truhlář ?

Myslel jsem, vzhledem k té láci, že se s tím nebude obtěžovat a předá to dál smile

Web

Re: Truhlář ?

Sendy:
Mohu to jen potvrdit...byl jsem se tam přímo podívat taky osobně,když jsem tam nakupoval měniče ... sice to je dražší,ale o kvalitách truhlařiny od xavianů jsem vcelku přesvědčen...bude to dál než Quis ale taky za více ... na top projekty s drahými repro se to myslím vyplatí o tom minimálně uvažovat.

Není co dodávat...

Re: Truhlář ?

Ale jo, vím, že mají truhlárnu... nejméně dva zdejší dopisovatelé mohou poreferovat.

Web

Re: Truhlář ?

Tady je odkaz na článeček o Xavianech http://www.hifipassion.com/stranky/xaviantour.php

Re: Truhlář ?

Čau,to, že by se vám hodil truhlář jste mohli napsat dřív,ve spoustě vecí jsem mohl (teď ještě můžu)pomoct(vyrobit). Myslím, že každý truhlář, který se o TOHLE ZAJÍMÁ dovede mimo prac. dobu dle zadání vyrobit velmi kvalitní,kompletní skřínky za dostupnou cenu.Problém je v tom, že pro většinu to není zajímavý byznys a nechtějí se s tím patlat a když by to byla atypická konstrukce tak to už vůbec ne,když nehodíte balík peněz na stůl- máte tuplem smůlu.
Antonio píše  (komukoliv jinému se mi to zadávat nechce),ono ti ale asi nic jiného nezbyde a možná budeš i velmi příjemně překvapen,když to trefíš.
Pár beden v Xavianu cca 8000 dobrý,pravda.Proč jenom pro top projekty??? Myslíš Dawsoo,že jiná firma která se tím živí to udělá za míň? Spíš ne. Šikula vám dokáže udělat spoje na zámek,nebo jehlany z MDF jako u Xavianů taky.( např.já ty jehlany budu dělat pro své nové sloupové Elipsy)
Tohle vědět dřív,rád bych vám sem tam něco postavil,pokud by byl zájem.Kvalitu zpracování můžete omrknout na mém projektu 'Auditor Elipsa'.
Zvažuji změnu zaměstnání,takže do budoucna nevím nevím,ale kdyby někdo něco chtěl,dá se o tom min. uvažovat.
Kdyby byl dotaz,tak na mail.

Re: Truhlář ?

Ok, využiju toho, já ty bedny totiž potřebuju, odkud jsi?

Re: Truhlář ?

Potvrzuji XAVIAN, za necele 3 tydny mam bedynky na projekt dawsoo MONACOR SPH170 +..., provedeni bily lak, MDF 22, pricka 16mm. Trosku technologicky upraveno na pripravky XAVIAN. Cena 5k . Za priplatek tlumení bitumenem, BR, matky a srouby pro repra, v podstave matky na prichyceni ke stojanu. Truhlari z Plzne nemeli prilis zajem, cena vicemene stejna a tady to dela nekdo, kdo vi o co jde.

Web

Re: Truhlář ?

Určitě je dobré zabrousit do nějakého rozsáhlého katalogu řemeslníků (jedním z největších je http://www.seznamremeslniku.cz/) a tam si každý určitě vybere. Takže zkuste to tam;)