Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Zdravim, mam zesilovač alpine mrv-f400 a z ničeho nic začal odpalovat pojistky, nevíte čím by to mohlo být? Koukal jsem na tišťák jestli tam nebude něco spálenýho ale nic,nejsem tak zkušenej abych si ho proměřil nebo spíš nevim kde a co sad. Díky za radu.

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Mohly kiksnout výkonové tranzistory, to vizuálně nepoznáš... Pokud změříš ohmmetrem "zkrat" mezi emitorem a kolektorem, je to ono.

Ale varuju, po výměně je nutno pár věcí zkontrolovat a pár věcí nastavit, jinak to shoří zas. Tak to spíš svěř někomu, kdo se v tom vyzná.

Web

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Tak ty vypadaji v pohode. Asi to zkusim dat nekomu sikovnejsimu smile Nevis nahodou o nekom na praze zapad?

(upravil babakus 19. 1. 2011 12:44)

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

lol

http://s4.postimg.cc/tfd7tmi49/6_bez_nazvu.jpg

Doufám, že jsem tím nezkazil nějaký vtip.

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

smile Jestli mi to Sufyre svěříš tak na to mrknu. smile

Web

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Je to autozesilovač, bude tam prásklej měnič.

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Hm, není to jen o prosté výměně fetů...

Web

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Nechtěl jsem být otravnej , ale kdybys byl tak hodnej smile nějak bych ti ho hodil. Ja jsem z hostivic, takže je to otázka pár chvil.Tak jestli mi pošleš číslo na mail wesely.david@seznam.cz , a nějak se domluvíme?

(upravil sinclair 19. 1. 2011 20:54)

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Najeď na stránku http://www.electronicservis.cz a tam najdeš telefonní čísla i adresu, kam to poslat.
Volat lze kdykoli mezi desátou ranní a druhou v noci.

Web

Re: Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Buď to pošli rovnou sinclairovi, kterej má s autozesilovačema bohatý zkušenosti, nebo ke mně, ale nezaručuju úspěch. Posílám mail.

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Problém se zesilovačem Alpine MRV-f400, odpaluje pojistky

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£