Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

užs to spravil proboha??:)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

ja som len myslel ze tam treba polovodic vymenit a ze napises nejaky postup ako to udelat,ale kedze su to velmi male sucastky, radsej nebudu riskovat abych to nepobaral jeste vic,asi dam to kamosovi on se dotoho vic rozumi smile

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Teď vyčíslit materiální škodu... a ztráta času... a přijmout vhodný závěr.

Web

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

jaro114 napsal:

... dam to kamosovi on se dotoho vic rozumi smile ...

... už jen očistit okuje z hrotu klempířské letlampy a jde se na to ... hodně štěstí ... big_smile

(upravil jaro114 4. 12. 2010 20:48)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

big_smile uz mi jede ten prehravac..no proste chyba tam byla s kontaktami...trebalo tu vrstu ktera je na spojech vycistit acetonem a tak pajkovat.nic vic..ja sem to pajkoval primo bez cisteni toho.acetonu.nevedel sem ze je tam nejaky ochranny vrstva..ale uz budu  vedet.... kamos mi to opravil behem 5min. big_smile ... diky vam vsem i tak:)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Kdybys mi přišel pod ruce,nakopal bych tě do pr*dele.....takle zdržovat......

(upravil jaro114 4. 12. 2010 22:35)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

ja sem se ti podakoval a ty zo sebe tady tu delas.nevim co..kua..a vcem sem te zdrzoval zes obetoval max.5min.pisani .to ty takhle preskakuje.. neberes drogy ty vole

(upravil DJ_Rix 5. 12. 2010 10:28)

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

5min? On taky člověk musí najít servisku,pročíst,odpovědět. A pak zjistí že tazatel je gramla která neumí ani zapájet tlačítko-sorry ale ten vůl jsi tady u toho ty,příště se prosímtě do ničeho neser,když tomu nerozumíš,ušetříš starosti nejenom sobě.

Kdyby jsi udělal to co jsem ti napsal už v #9 tak už to bylo vyřešený dávno.

Sendy měl naprostou pravdu,seru na to abych příště někomu v takových případech radil.

Re: Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

ok ale mne zas urazilo to ze si sarkasticky odpovedel,a mals svalanate reci..a to sem ti i podekoval.predtym...takhle sem si to zasluzil....ale nebudeme to dal rorozebrat...nema to zmysl..prajem ti hodne stesti Rixy smile

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zdroje signálu » Cd Prehravač - Pioneer Cdj 100s..nefunguje tlacitko eject.:(chyba????

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£