Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zdroje signálu » CD přehrávač ETA CD482

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 30 z 30]

Re: CD přehrávač ETA CD482

Půjčení při záruce nepoškození možné smile A výsledkem jsem si skoro jistej - po získání tohoto Technicse jsem všechny Tesly prodal a rozdal smile

Web

Re: CD přehrávač ETA CD482

Ondro, je v tom přehrávači CDM 4/19?

Re: CD přehrávač ETA CD482

Ano, je.

Web

(upravil voltik 2. 12. 2010 16:58)

Re: CD přehrávač ETA CD482

a kolik za něj chceš ? Když mi nahodíš nějakou pěknou sumu a přidáš nějaký pětikolíky ( byl sem tady na Kladně v gesu - ženská na měkoukala na mě jak bůh ví co bych po ní chtěl  ) tak spíš vemu než nevemu  smile

Web

Re: CD přehrávač ETA CD482

Nějaký 5kolíky snad ještě doma vyhrabu. Litr? Přeosazeno LME49720 a low-ESR Nichicony.

Web

Re: CD přehrávač ETA CD482

Nakonec jsem se rozmyslel tak, že Technicse nevezmu. Sou svátky a člověku se hodí každá koruna. další věc, že poslouchám CD ( nebo se hodlám poslouchat ) jen zřídka.
U mě stále vede vinyl... na NC450ce smile

Web

Re: CD přehrávač ETA CD482

Hlásím předběžný zájem o toho technicse. Vzal bych ho buď tento měsíc nebo leden-únor, podle financí. Ale chtěl bych ho s tím že pokud by mi neseděl tak bych ho vrátil, litr není moc ale na zemi ho nenajdu. Samozřejmě v případě vrácení bych plně hradil poštovné.

Re: CD přehrávač ETA CD482

Jednou už na Moravu poštou cestoval k podvodníkovi s nickem Lexx a vrátil se nevyzvednutý a s výše uvededným problémem otvírání šuplíku. Na poště jej snad skladovali vedle kamen, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Tím chci jen naznačit, že když se Ti nebude líbit a pošleš ho zpátky, možná se mi taky vrátí vrak sad

Web

(upravil Fox_25 3. 12. 2010 14:01)

Re: CD přehrávač ETA CD482

Ok, chápu. Ještě zavolám kamarádovy který jezdí pravidelné cesty do Prahy. Buď bych se s ním svezl a poslechl si to rovnou pokud budeš mít čas nebo by to rovnou vzal.

Teď jsem si všiml že je problém s vysouváním, nevadí. Až to bude aktuální pošlu adresu, peníze na účet, nebo pošlu kamaráda smile. Taky jsem si neuvědomil jaké problémy bývají s poštou tak bych se na vracení vykašlal i když je litr dost není to deset litrů.

Ještě jsem se chtěl zeptat jak si poradí s vážnou hudbou(Klavír, housle, orchestr)?

Re: CD přehrávač ETA CD482

Omlouvám se všem že tady takhle offtopicuju, od moderátora to fakt není hezký smile Potom to vymažu.

Pokud přijedeš s kamarádem a poslechneš si to, bude to nejlepší. Nechci Tě do něčeho tlačit. Klasiku jsem na tom samozřejmě taky pouštěl a bylo to OK. Je to stroj lepší než Tesla MC9xx, lepší než Grundig FineArts CD3, lepší než zvukovka TerraTec Phase 24 FW. Výrazně horší než HS-DAC.

Další komunikaci prosím emailem, večer to tu po nás promažu. Díky.

Web

Příspěvky [21 až 30 z 30]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zdroje signálu » CD přehrávač ETA CD482

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£