Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » K fóru » Soukromé zprávy - SZ

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Soukromé zprávy - SZ

Zdravím,
už nějakou dobu přemýšlím,jestli by bylo možné i na tomto webu zprovoznit zasíláni soukromých zpráv mezi uživateli,jako to funguje na některých jiných webech.
Případně možnost zištováni poslední "aktivity" uživatele (datum posledni navstevy webu)..
Jde mi oto ,že jistě nejsem sám kdo občas potřebuje někoho konkrétního  a není vždy nezbytně nutné tím zasírat nějaký dred... kde to dotyčny stejne nemusi najit.
Snad jsem tu myšlenku napsal dost srozumitelně smile
CO myslíte ?

Re: Soukromé zprávy - SZ

Vzdyt muzes pouzit email ne? Kazdej ho mame pod nickem pokud se nepletu.

Re: Soukromé zprávy - SZ

email dle meho neni vzdy uplne spolehlivy .. nemusi dotycnemu prijit (ztrati se napr jako spam..) nebo se ztrati ve spouste dalsich (stalo se mi ) ...
tak je to jenom takova myšlenka..jinde to funguje ,tak sme myslel ,že by mohlo i zde.

Re: Soukromé zprávy - SZ

To, už tady bylo. Nevím, proč to admin zrušil.

Web

Re: Soukromé zprávy - SZ

Však si do mailu můžeš dát potvrzení o přečtení a doručení, nebo to všichni stále přistupují k mailu jen přes webové "portály"?

Re: Soukromé zprávy - SZ

Asi protože většina z nás včetně mě uznala, že je to k ničemu, i když teď uznávám, že se to někdy hodit může...

Re: Soukromé zprávy - SZ

Já jsem pro, aby SZ bylo a ještě dokázalo posílat upozornění/upozornění na email. Z dob kdy jsem používal email na seznam.cz vím, že kolikrát email ani nedojde. Prostě se ztratí a ani ve spamu se neukáže. Proto je funkce SZ docela užitečná, protože je spolehlivější než email.

Re: Soukromé zprávy - SZ

taky jsem resil problem s nedochazejicimi emaily, nakonec to vyresilo vypnuti filtru na web. portalu. Proste to tam uvizlo a muj emailovej klient mel proste smulu. Osobne SZ vubec nepotrebuju, ale budou li tu tak fajn...

Re: Soukromé zprávy - SZ

A to je problém zriadiť si jeden spoľahlivý, takmer bezspamový a pomaly neobmedzený účet u jedného svetového poskytovateľa zdarma? Vykašlite sa na tie české a slovenské atrapy. V živote sa mi nestalo, že by mi neprišiel mail a spamy mám tak tri za pol roka.

Re: Soukromé zprávy - SZ

chvili jsem tu zas nebyl,ale koukám,že nakonec na to přecijen došlo ... smile

Re: Soukromé zprávy - SZ

Chci se zeptat: Je možné dostávat upozornění mailem na příchozí soukromou zprávu? Jednu jsem nedávno obdržel ale upozornění mi nepřišlo (ani do SPAMu) a v nastavení jsem tuto možnost nikde nenašel...

Re: Soukromé zprávy - SZ

Není (zatím), neznám k tomu rozšíření.

Re: Soukromé zprávy - SZ

Zavedeno hlášení došlých SZ na email. Jsem zvědav, kdo první plácne do fóra "Máš SZ".

Re: Soukromé zprávy - SZ

big_smile výborně, díky Tondo. Tohle mi dost chybělo.

Re: Soukromé zprávy - SZ

Hlášení funguje na 100%, moc dík. Potkan

Re: Soukromé zprávy - SZ

Nevím co se stalo, ale posledních několik týdnů, ne-li snad měsíců mi chodí při obdržení SZ na fóru asi 5 či více upozornění na novou SZ do emailu. Nejprve to přijde asi 4x po cca pěti minutách a následně pak třeba o 2 hodiny později zase... Není nějaký šotek v klientovi ? smile

Re: Soukromé zprávy - SZ

U mne v pořádku. Vždy jen 1 oznamovací mail.

Re: Soukromé zprávy - SZ

Nic jsem neměnil. Zpráva chodí vícekrát jen tehdy, když ji pisatel po zaslání, kdy je ještě nepřečtená, změní. Jinak by se to takto chovat nemělo. Zkusil jsem vymazat aspoň cache, ale dál mě nic nenapadá. Leda konflikt s novou verzí databáze, pokud nová vůbec je... nevím.

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » K fóru » Soukromé zprávy - SZ

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£