Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Beyerdynamic DT 770 PRO

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

(upravil Kritik 17. 10. 2010 8:22)

Téma: Beyerdynamic DT 770 PRO

Nechci zakládat nové téma. Moderátoři, promažte to. Díky.
Má je někdo? Jedná se mi o uzavřené sluchátka. Na netu je psáno o nich dost, ale každý píše něco jiného.
http://www.sluchatka.net/147-beyerdynam … ro-80-ohm/

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

no nechci nadarmo kritizovat, pokud jsou ale konetory jako u původních, děkuji nechci jdu jinam.
Jestli jsou to zas vidličky, co začnou za chvilku škvrčet, ne děkuji     big_smile

(upravil Kritik 16. 10. 2010 22:41)

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Máš zkušenost s HD? Jestli jo tak jakou? Už si kupuji dva roky sluchátka a pořád se nemůžu rozhodnout. Teď mám zase zálusk na HD 595 nebo Beyerdynamic. Potřebuji si je vyzkoušet, jestli mi budou vyhovovat po zvukové stránce, např. uzavřené DT 770 nebo otevřené DT 990 - HD 595. AKG se mi nelíbí.

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Hoodně dávno jsem vlastnil AKG 400, potom jsem chtěl změnu a šel do HD 565, 580, no teď opět návrat k 701 big_smile
Líbí nelíbí( toť otázka ) co chceš od sluchátek . otevřená-uzavřená ? co budeš preferovat za muziku ?
u těch HD jsem musel předělávat připojení natvrdo, spoj je řešený pomocí mikrojacku+pružinky( jack zajíždí do závitu pružinky-
ta je ve sluchátkách, no a časem v tomto místě dochází k deformaci pružinky-uvolnění kontaktu a tím pádem k nekonečnému
popotahování za konektor až do další destrukce samotného káblíku

(upravil Kritik 16. 10. 2010 10:09)

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Myslím si, že nejideálnější (pro mě) jsou uzavřená z důvodů izolace ... Ale na druhou stranu, co čtu na fórech tak hrají "jinak" (bude to asi jako s reprobednou closed/bassreflex). Z uzavřených se mi líbí a řekl bych, že Beyerdynamic je umí http://www.sluchatka.net/147-beyerdynam … ro-80-ohm/ škoda, že nemají 32 ohm. Chci je používat i k přehrávači (Mp3/4). Se dívám, že jsou taky nějaký pátek na trhu smile Chte to poslechnout si je ...

edit: odkaz opraven

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

ano já doma ruším poslechem smile  jinak zjednodušeně : uzavřená více basů hutnější přednes a otevřená naopak.
Dost důležité je i posez na hlavě, jak často a dlouho budeš poslouchat, no a jakou muziku. Velkým testerem a
fandou sluchátek je Kuba4 ze slovanetu, tam najdeš inspirace až až. Ale jak píšeš poslech je nutnost.
Vydím, že to máme docela blízko, můžu nabídnout poslech 701.
Ten poslední odkaz nejede  sad

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Tak mám na 79% vybrané DT 770 PRO.

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Pozor u DT 770 !!!!!!  Hrajou fakt super, ale pouze ve verzi 250Ω. A se slušným sluch. zesilovačem teprve ukážou co umí. Chce to k nim Dispre 2-IV.

(upravil Kritik 18. 10. 2010 18:04)

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Sluchátkový zesík kupovat nebudu. Budu je pouštět přes C 355 sem tam i přes SanDisk Fuze. Bavíš se o tady těch? Slyšel jsi i 80 ohm verzi?
http://audioweb.cz/uploads/thumbs/31_dt_770_pro.jpeg

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

No pokud změníš názor na sluch, zes. tak je možno poslechnout na obou verzích Disspre, zatím smile

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Slyšel jsem 770pro verzi 250 Ohm . Jsou to sluchátka do klidu . Překvapilo mne ,že i přes vysokou impedanci byl výkon dostatečný i z mých mobilních přístrojů ,jako je telefon,mp3. Ven se však svým celkovým provedením nehodí. Jsou uzavřená a není tedy moc slyšet co se kolem vás děje . Nejsou ale zas tak dobře uzavřená, aby jste již od středních hlasitostí nerušili  svým poslechem okolí.
Hodně basují ,mají široké stereo a objevuji spoustu detailů v nahrávkách. Zvuk je ostřejší. Projevuje se to ve slovu. Bohužel znatelně již při nízkých hlasitostech. Celkově se rozehrají od středních hlasitostí k vyšším.Kde mnohá sluchátka již všelijak řvou, tato ještě hrají. Pravděpodobně by snesli i silnější zesilovače ,než na kterých jsem je provozoval.
Sluchátka jsou docela pohodlná a ždímou z nahrávek  překvapivě.

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Myslím, že dokonalou izolaci od okolí nemají žádné uzavřené sluchátka. To, že u Beyerů je špičkový detail je jasná věc (viz. zvukaři, studia) smile Tím ostřejší zvuk myslíš "agresivní" výšky (sykavky)? Měl jsem kdysi půjčené HD 280 Pro a dost mě vadily právě ty výšky.

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Kritik: V Ove neexistuje nejaky studio?

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

Je tam špalíček, ale tam nejsou nějak moc ochotní (možná proto, že jsem nic nekoupil). Ale v Českém Těšíně je prodejna, docela solidní kde je možnost poslechnou reprobedny, zesilovače, subwoofery. Pojedu tam asi za 14 dní, mám tam objednané dvě sady DVD. Prodavač mi nabídl k poslechu sluchátka, nejspíš Sennheiser smile Tak aspoň něco ...

Web

Re: Beyerdynamic DT 770 PRO

no ještě máš možnost tady, pokud jsi to tedy už nezaregistroval :
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph … 06129369ea

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Beyerdynamic DT 770 PRO

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£