Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schéma mix pultu

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Schéma mix pultu

nevíte někdo kde sehnat, nebo máte-li někdo možnost, schéma mixpultu Omnitronic RS-1222..

(upravil sinclair 11. 2. 2010 20:24)

Re: Schéma mix pultu

Nejlépe u výhradního dovozce Omnišrotiku. Obávám se ale, že stejně jako já i další servisáci mají zákaz poskytovat dokumentaci třetím osobám. Ale za zkoušku nic nedáš.

Edit: jasně jsem ti to napsal nahoře, tak nevím, proč mě otravuješ ještě mailem.

Web

Re: Schéma mix pultu

Tak se omlouvám zkusim to jinde..

Re: Schéma mix pultu

Schéma sem nikde nesehnal, tak sem se rozho že si ho nakreslim sám. Ale potřeboval bych to od někoho hodného zhruba zkontrolovat jestli tam neni nějaká chyba.Mohlo by to takhle fungovat? .Je to pouze vstupní část s filtrem 70hz.

http://www.ulozto.cz/5513896/mic-preamp-j.jpg

Re: Schéma mix pultu

Omnitronic je šrot všech šrotů a já nechápu, proč to nezahodíš a nekoupíš si nový pult, třeba od jiné spolehlivější značky, který ti bude sloužit léta. To už i ten Behringer je ve spoustě věcí lepší a nemáš-li peníze, vyplatí se do toho Behringera jít. Je to sice pořád ta nejnižší třída, ale aspoň se tolik nesere.
U zesilovačů Omnitronic je to tak - vyměníš probité pajcované výkonové tranzistory a za měsíc vybuchnou filtrační elyty...spravíš v tom jednu věc a vzápětí se vysere druhá, třetí, až se majitel nasere a věnuje mi to na součástky, nebo s tím šlehne do kontiše. Je to tak levné, že to MUSÍ být vyrobeno ze sračkového materiálu, jinak by to nedokázali, ani tou svou pověstnou levnou pracovní silou.
Úplně stejný šrot je American Audio, Raveland, DAP, Fidek FPA a další.

Web

Re: Schéma mix pultu

Už je to pár let, co jsem s hraním jako DJ přestal. Ale tak kolem roku 2003-5 byl právě Behringer ten nejvíce poruchový. Tedy alespoň co jsem slyšel od ostatních.

Tehdy  se prodávaly CD přehrávače několika značek (Stanton, American Audio, Omnitronic a další), kde jediný rozdíl byla "značka" výrobce.

Re: Schéma mix pultu

No vaše názory na tyhle značky naprosto sdílim, ale ten RS 1222 je starej asi min 5let a slyšel sem o něm že neni ůplně nejhorší..Dávám ho do kupy proto že sem ho koupil za cenu šrotu 100kč, od blbců co ho na akcích X krát polili a používali dál dokad z 8 vstupů nefungoval ani jeden..Stereo vstupy sem už dal do kupy a se zvukem sem celkem spokojený, akorád ted se patlám se 4ma mikrofoníma vstupama který maj na oboustrané desce uhnilé prokovy tak se to snažim dát do kupy, zatim mě to bavý tak je to dobrý:-)

(upravil vita 20. 10. 2010 18:59)

Re: Schéma mix pultu

Ty tranzistory viz obrázek, je nutnost je párovat?

Viz obrázek v příspěvku 4

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Schéma mix pultu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£