Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Wili (subwoofer Eminence LAB12)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 25 z 25]

Re: Wili (subwoofer Eminence LAB12)

Pekne! A Stejne tak to i musi hrat. wink

(upravil KocuR 6. 4. 2010 10:03)

Re: Wili (subwoofer Eminence LAB12)

Lojzek: reproduktor možno je nasmerovaný do podlahy, ale čo mám vyskúšané, tak to nerobí žiaden rozdiel, v podlahe necítiť vibrácie o nič viacej a basy sa šíria prakticky rovnako ako keby bol reproduktor na prednej stene keďže sa šíria prakticky všetkými smermi rovnako.

Re: Wili (subwoofer Eminence LAB12)

Mám dotaz. Lidi co tohle stavějí používají vesměs BR průměru 100 mm, ale ve winisd už to píše že je tento průměr nevhodný kvůli možným turbulencím. Mám na to brát zřetel při stavbě? Jinak bych nasadil 4 BR průměru 35mm a pak by bylo vent mach ve winisd jen 0.1

Re: Wili (subwoofer Eminence LAB12)

já osobně bych 10cm už rozhodně k lab12 nepoužil. alespoň 12 rouru, když se nevejde tak pasiv a nebo štěrbinu, ta se dá krásně omotat kolem ozvučnice.

Web

Re: Wili (subwoofer Eminence LAB12)

Projekt moc fain, mno Eminenci používám ve svých bednách asi od 90let sice v profi PA,ale za těch několik let žádná utavená cívka ani drhnoucí ,mno to jen tak jako omáčka.Chtěl bych si postavit wofer,jednak k domácímu kinu ale i ke stávajícím sloupkám.Mno ta 12''je fain,tak jsem se ale díval na tu 10''verzi od Eminence.Ctěl bych menší kysnu a pravděpodobně uzavřenou,tak bych prosil o názor...

Mno a další co mně tak docela natchlo,Magnat AD 25O hlavně ta cena mno i parametry...

Příspěvky [21 až 25 z 25]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty subwooferů a sestav » Wili (subwoofer Eminence LAB12)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£