Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » TESLA Studiosolo 130

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [1]

(upravil c.e.n.a 28. 8. 2010 16:49)

Téma: TESLA Studiosolo 130

Zdravim,měl bych prosbu na ty kteří tento zesik TESLA Studiosolo 130 nějak upravovali,já mám funkční přístroj,který používám na domácí hraní el.kytara a klávesy,zesilovač jsem získal z exekuční aukce jednoho místního vesnického KD jako úplně nový ještě nerozbaleny,v kufru byl i krom jiného ten starý hvězdicový konektor na výstupní repro svorky a ten jsem do nedávna taky používal spolu se starou bednou od REGENTU.Bohužel jsem někam zašantročil ty desky ve kterých byl návod na obsluhu a nějaké odborné schémata k asi servisu přístroje no a ten konektor mi i s původním kabelem na jedné sešlosti někdo čajznul.Takže jsem jako laik tkzv. v pr.....li neb nový už se prý nevyrábí a známí mi radí ať tu starou zásuvku vyhodím a dám místo ní nějakou novější.To by asi nebyl problém kdybych věděl jak jsou ty vrtule zapojené.Jsou tam dvě jedna ta v pravo má takovou hlinikovou krytku /ani nevím k čemu slouží/a vlevo bez.Označení na panelu je z pohledu konektoru  vlevo 15Ohm,vpravo 8Ohm.Z pohledu ze zadu na piny konektoru bez hl.krytky je zapojení
č.1 - žlutý drát
č.3 - bílý drát
č.4 - modrý drát
č.6 - zelený drát

všecky dráty jsou ještě vyvedený na ten vedlejší konektor a já netuším, které dva jsou pro 8Ohm a které pro těch 15Ohm.Vzhledem k tomu, že ta moje bedna je čtyřreproduktorová upravena někým na zadní straně s přepínáním 16-8-4Ohm /250W a já používám těch 16Ohm a chtěl bych tam dát novější konektor na jaké piny toho původního připojit 8Ohm a na jaké 16Ohm.Za jaké-koliv rady vedoucí ke kýženému výsledku se skromným základním el.vybavením děkuji a předem se omlouvám pokud by se moje prosba jevila jako úsměvná neli naivní.Umím hrát na hudební nástroje,umím si pospojovat řetězec,umím si i nastavit výsledný zvuk,ale nejsem znalý toho uvnitř přístrojů.

Příspěvky [1]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » TESLA Studiosolo 130

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£