Re: Noví moderátoři

Bery: jo, to by šlo. Co 3015LF? smile

Re: Noví moderátoři

Pohoda, hraje pěkně smile Jen to už výkonově nedostačuje, takže ty suby prodávám.
Jo a díky. Pokud někdo máte námytky tak sem s nimi smile

Web

Re: Noví moderátoři

Toníku, to že by moderátora dostal sinclair je fakt, který by určitě spoustu lidí uvítala. Je to pochopitelný, ten člověk je tu hodně, hodně moc dlouho a za tu dobu zvládnul poradit velké spoustě lidí. Hodně toho pro tenhle web, pro tohle fórum udělal...ale že moderátora dostane absolutně neznámý člověk se třema stovkama příspěvků, které se nedávno registroval. Toníku, nezlob se na mě, ale jsi idiot. Na druhou stranu je to tvoje forum, dělej si s ním co chceš. Amen

Re: Noví moderátoři

Čekal jsem podobné reakce jako je ta littlova. Pokud vadí že jsem vlastně neznámý člověk, můžu uvést své osobní údaje i s fotkou, případně se dostavit na nějaký sraz smile

Web

Re: Noví moderátoři

little: prostě se s tím sžij, jako moderátora tě nechci a sinclaira taky ne, tak to vem jako chlap a respektuj to. Škoda toho idiota. Bery mi vyhovuje a přestože má jen 300 postů, působí na mě solidním dojmem.

Re: Noví moderátoři

Moderátoři: Jakékoli příspěvky (ale i obrázky) v rozporu s pravidly rovnou mažte, ať jsou jakkoli zajímavé nebo nezajímavé, prostě bez slitování mazat, žadný upozorňování do vlákna nebo na mejl, žádný opravování, mazat!!

A pokud se to opakuje, upozorňovat mě, ať můžu banovat.

(upravil Pedro 24. 7. 2010 15:01)

Re: Noví moderátoři

To si radšej tie pravidlá vytlačím na fóliu a nalepím na monitor big_smile Banán už nie !!!

Vyrástol som z toho.

Web

Re: Noví moderátoři

Další moderátoři?

Re: Noví moderátoři

Chlopi, ako sa presúva teraz téma? Kliknem na presunúť, vyberiem sekciu a ďalej??? Keď kliknem na odoslať, tak napíše, že špatný výber..

Web

Re: Noví moderátoři

To "Přesunout" u každého postu je do již existujících vláken a nahoře píšu: "NECHTE NA ADMINOVI, DĚKUJI, ADMIN. smile ...CELÁ TÉMATA PŘESOUVEJTE PŮVODNÍM ZPŮSOBEM."

Re: Noví moderátoři

Kuaaaaa ja som zbadal presunúť, tu hore tak som skúšal, a na to dolné som zabudol... OK, moja vina...

Web