Re: Hlašte bezmozky!

Little, ještě jsi to očividně nepochopil....
Mě antonio nesednul. Odpustil jsem mu to co jsem mu zazlíval, jen k tomu mám jiný přístup. To ale neznamená, že těm lidem tady nemůžu občas něco říct nebo pomoct. Podle toho, že mě tu nechává soudím, že on to cítí stejně. Mimojiné rčení "pomáhej svému nepříteli" (konkurenci) není tak odvěci. Každopádně děkuju, že nám tu aspoň děláš reklamu. Já s tím nezačal. Na to mám slušnosti dost. Naštěstí o těchhle věcech můžou rozhodovat jenom slušní lidé.

Re: Hlašte bezmozky!

Připojuji se, notorický blb hodný banu

Re: Hlašte bezmozky!

Jojo. A smazat thread.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Já jsem také pro ban...

Web

Re: Hlašte bezmozky!

Clarione jak jsem psal, když mi řekneš jak... Nikde to nemůžu najít a nevím jestli mám tuto funkci povolenou od antonia. Můžu to akorát pořád dokola mazat.

Web

Re: Hlašte bezmozky!

banovat může jenom antonio

Re: Hlašte bezmozky!

Hoši to chce klid smile, trochu rozruchu v tomhle parnu (v práci) je vítáno. Třeba si ono individuum stihne založt ještě jeden „veselý“ link, než na to příjde admin..

Re: Hlašte bezmozky!

00ero00: ban, až příjde k rozumu a omluví se
little: ban, až vystydne a omluví se

Re: Hlašte bezmozky!

Mám se omluvit, no dobrá.

Poslední dobou mám neodbytný pocit, že celé tohle fórum směřuje vyloženě do sraček. Návštěvnost webu se prokazatelně snižuje a noví členové se většinou rekrutují z řad debilů, dementů a socek. Tohle fórum mě hodně naučilo, poznal jsem tu spoustu fajn lidí, snad i já jsem předal část naučených vědomostí úspěšně dál. Nemám nejspíš co dál vysvětlovat, stejně tenhle příspěvek smažete.

Chci říct, že s Audiowebem jako takovým nadobro končím, oba dva moje nicky tedy s klidným svědomím můžete smazat-už mě tu neuvidíte. Ban za vlastní názor byl pro mě poslední kapkou.

Toníku, namísto omluvy Tě směle posílám do řitě a za to, co jsi z námi oblíbeného fóra nechal udělat,bys zasloužil přes držku.

Sbohem.

little

Re: Hlašte bezmozky!

Mám chuť napsat jen "ok", ale abych to rozvedl: ten neodbytný pocit máš ty, já ho třeba nemám a i kdyby to tak bylo, nijak tu situaci nezachráníš, převrat neuděláš. Můžu tě ujistit, že nic se po tobě nesmaže, ani tohle, ledaže bys to udělal sám. Jestli se ti tu nelíbilo stačilo stáhnout ocas a pokojně odejít, vlastní názor ve smyslu "antonio jseš idiot" nerespektuju, nechat tě tu, sám bych si to o sobě musel myslet. Zdar.