Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Mám několik úrovní sračkovitosti

TEchno a odnože
Hiphop a odnože
Popík a podobný
Hiphop, ve kterym se aspoň snažej hrát na nástroje
Primitivní punk a podobné
Death metal a podobné

Je toho dost a sraček fůra.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

nuda

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Teda já metloše moc nemusím. smile Ale souhlasím s Frantem s tím hiphopem, ten nesnáším.

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

ale bejt frantou tak jako správnej metalák dělam budky jen s hliníkama.. lol

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Možná na tom něco bude, kámo... Ještě uvidim co tam nakonec naperu. Ale třebas ta bedna zůstane papírová forever. To je ve hvězdách. Každopádně na basech papír.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

dokken: Tak tohle rádio já můžu celý den. Hlavně trance a progressive.

Frank: Já taky občas bleju, ale z Kabátů a těch jejich věčně vožralejch příznivců, co na diskárnách akorát dělají bordel.

Jo co to bylo teď o víkendu v Trutnově za akci? Se tam včera vopírali o sloupy nějaká neidentifikovatelná individua se smetákama na hlavě a všude byl nehoráznej bordel jak na smetišti?

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

OT: trutnov a bordel? to ide k sebe...mám odtiaľ spolubývajpceho z koleje...neskutočný humusák... big_smile

Web

(upravil Karlos 10. 7. 2007 10:44)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Co tohle ? http://leteckaposta.cz/607623346

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Pavlíček je bezesporu špičkovej kytarista, pořad Na kloboučku je naprostá bomba, ale občas má prostě úlety smile Mám téměř všechny jeho alba, no nekupte originál na Vltavě za osum pětek, ale jenom některý jsou poslouchatelný, na ty zbylý si člověk musí zvyknout. Jinak z čeho je mi fakt blití, je banda černochů ověšenejch zlatejma řetězama a kurvama kolem, zpívající aaah, yeahh, ahhh, yeah, uhm, ohh, yeah a za nima "džampující" americkej auťák - tohle a podobný sračky neustále dokola hrajou na MTV, VIVA atd. Ad. Kabáti - od tý doby co Vojtek vystupuje na Nově, tak šli naprosto do řiti, nejlepší alba Má ji motorovou a Děvky ty to znaj už se nikdy neopakovali.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

No tak ta hip-hop mládež mě je vždy ke smíchu. Akorát teda místo zlata mají leštěnou mosaz či hliník. Ale zase po nich nezůstával takový bordel.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Co tohle? Mě se to docela líbí a vlastníci subů budou mít radost smile http://www.youtube.com/watch?v=-dFIAbQuN9Y je toho víc....

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Akorát je to zkreslený jako prase, subíkáři mít radost nebudou. smile

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

A všimněte si, že cokoliv původního či starého /a dobrého/, na co sáhla Nova, šlo do řiti?
Třeba filmy pro pamětníky-nevím, z jakého formátu to reprodukují, ale je to prakticky vždycky hlavně po stránce zvuku naprostá katastrofa. Přičemž stejný film, který před rokem běžel na ČT1 se dal bez problémů poslouchat.
O interpretech, co šli na Novu tajtrlíkovat kvůli zviditelnění a penězům radši nemluvit. U Vojtka mě to zrovna trochu sere, nemá to zapotřebí.

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Není kavlita úměrná stáří toho filmu?

jean> Proč? Dyť je to jedno. lol

Web

(upravil Frank 11. 7. 2007 20:23)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

sinclair napsal:

... Přičemž stejný film, který před rokem běžel na ČT1 se dal bez problémů poslouchat...

(upravil BlackRider 11. 7. 2007 20:27)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Myslíš, že to přehrávaj z jedné pásky? Nebo jak se to dělá... Můžou to mít třeba starší.

Web

(upravil sinclair 11. 7. 2007 22:48)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Já myslím, že na Kavkách to valí ze svých, slušných kopií a dodržují jakousi rozumnou, minimální úroveň signálu /viz osolené reklamy vs. normální filmový zvuk u komerčních stanic/, kdežto Nova, Prima a podobní šmejdi mají "normální" filmový zvuk nastavený mým hrubým odhadem na
-6dB, aby jim na odbavováku zbyla rezerva do 0dB na "ohulení" reklam. Pak se může stát, že se tiché pasáže filmu dostanou pod detekční úroveň šumových kompandérů a nesrozumitelnost a zahuhlaný zvuk je na světě.
Plus to, že Nova může mít z Kavek koupenou záměrně mizerněji udělanou kopii.
Ale to je jen moje domněnka, pokud znáte někoho z Kavek, kdo by to dokázal fundovaně objasnit, přiveďte ho sem, budu rád o cosi chytřejší.

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Nesnaším takové to jak je večer 23:00 film potichu a najednou 30min reklamy ktere řvou jak prase. Ono to je naschvál abych aj na hajzlu slyšel tu reklamu a nebo nevím ...

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Já už TV radši ani nesleduju...jen občas nějaký ty zprávy nebo dokument nebo film na čt1-2...jinak Prima a Nova radši bez komentáře wink

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Já se na bednu moc nedívám, kdyžuž tak na zprávy. Většinou tam málokdy dávají něco dobrýho. Spíš se dívám na filmy na noťasu (komp nemám, ani nechci). smile

Web