Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Měření LM3886 LaMa Mk2

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

RSS

Příspěvky [141 až 151 z 151]

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

bubu1 pokud to chceš stavět, tak použíj standartní zapojení a neřeš to.

Web

(upravil Frank 17. 7. 2010 11:39)

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Stereo LaMa na chladiči a trafu AUJ637 po hodině poslechu Metallicy a Guns'n'Roses v trochu vyšší hlasitosti se už trochu hřeje, ale ještě se na tom dá chvíli udržet ruka smile Včera se to moc poslouchat nedalo, ale když jsem si na to trochu zvyk a trochu to osolil, je to lepší smile

Rozhodně dobrej zesík pro prvostavitele smile

Jo a jedna drobnost - hovno vystrkovat švába, ale ubrousit skoro milimetr ze zadní srany desky a sedne to tam dobře... Já se na to vyprd, tak jsem ty pouzdra podložil čtverečkem 1,5mm hliníku.

(upravil Lojzek 17. 7. 2010 11:48)

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

jj, já tam dám 5 x 25mm pásek a spojím tak dva moduly vedle sebe, pásek pak přišrubuju na chladič smile jinak mě to dělalá tak 2 milimetry a kdybych to obrousil tak by tam byl kousek od cesty ...
Myslím si že to bude lepší i z hlediska že kondíky nebudou tak blízko celému chladiči.
No jenom čoveče nevím jak je to s tou cívkou, mám namotaných 16 závitů a pak jsem to počítal na fotce u opampa a on tam má 13 závitů smile
Měřák na indukčnost nemám ...

(upravil little 17. 7. 2010 12:02)

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Jeden závit sem, jeden závit tam...a co jako? Je to článek k ochraně zesilovače před rozkmitáním. smile

A na indukčnost kašli. Vezmi desítku vrták a počítej závity. Aspoň těch 12 jich ale udělej...

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

udělal jsem jich 16 smile a na druhý modul jsem jich udělal 13 a nerozeslal jsem rozdíl, přemotám těch 13 na 16 ...

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Zde platí: "čím víc, tím líp".. ale zas ne moc aby, neklesl horní mezní kmitočet.

Web

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Je to v postatě fuk. Údaje v tabulce jsou OK pro daný průměr drátu. Na fotce je špule z asi 1.4mm drátu, jinej nebyl po ruce, a závitů je jednoduše tolik, aby se to vešlo do desky smile

Tohle není zesilovač, kde by mělo cenu zdlouhavě opimalizovat smile BTW hodnoty, který mi vyšly při optimalizaci, jsem našel jen v Selfovi, v žádném jiném zesilovači ne.

Web

(upravil Hordek 28. 6. 2014 11:44)

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

.

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Seženeš ho, ale cena je poněkud jinde.

Web

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Kluci, vidím že to tady žije, to je dobře smile

Hlásí se dobrovolník na postavení a otestování jedné blázniviny, která se mi honí hlavou už pár let?

Jde o kombinaci LMka a 6ks BDček (3x 911 / 3x 912) s cílem zvýšit "páru" LMka (na nějakých 100W do 4 ohmů) a teoreticky i pomoci zvuku - LMko bude jakoby makat do vyšší impedance. Ochrany LMka budou i nadále funkční.

Schéma někde mám, pan Dudek na to letmo kouknul s tím, že by to "mohlo pracovat".

Web

Re: Měření LM3886 LaMa Mk2

Proč ne, lmka mám a času, že ... no nebudu sprostej

Web

Příspěvky [141 až 151 z 151]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Měření LM3886 LaMa Mk2

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£