Re: Noví moderátoři

A povieš mi prosím ťa kedy on jednal nekľudne a nerozvážne? big_smile to sa naňho ani len nepodobá...

Re: Noví moderátoři

Martin Kurpel je celkem v pohodě a neviděl jsem ho nikdy vylítnot to je fakt.

Re: Noví moderátoři

No, no, no... Ráno múdrejšie. Občas vyletím, ale to musí mať svoj pádny dôvod. V poslednej dobe som nezamestnaný a tak mám "pomerne" dosť času na fórum. Stane sa občas že sa sem dva tri dni nedostanem, niektoré povinnosti sa nedajú odložiť.

Web

(upravil Thales 4. 3. 2010 0:00)

Re: Noví moderátoři

Já už to viděl. Martin vzal plácačku a PLÁÁÁC HO!!! smile))) Ale Martin tvrdí že mám moc velkou trpělivost.

Re: Noví moderátoři

Myslím si, že Mrtvola je dobrej kousek na moda, Martin Kurpel by byl rozhodně taky dost dobrej kandidát, pokud o to sám stojí, jsem jednoznačně pro. Kdyby chyběl někdo do počtu, vzal bych to třeba i já, kdyby to mělo být přínosem.

(upravil standyf 4. 3. 2010 14:51)

Re: Noví moderátoři

Mrtvolka ano. Pistole ano. Little ne. Pedro ani náhodou.

EDIT: Na Martina jsem zapomněl... Takže Kurpelm taky ano... smile

Re: Noví moderátoři

KurpelM ANO.

Web

Re: Noví moderátoři

Nebál bych se být ještě radikálnější. Smazal bych většinu idiotů, kteří k nám přichází z autohifi klubu apod. Důvod? Projděte si většinu témat v Autohifi sekci...

Re: Noví moderátoři

Je to pravda. Stačí odobrenie od Antonia, a budem to realizovať...

Web

Re: Noví moderátoři

Povolit schvalování příspěvků až po nějaké době je imho nanic. Pravda je že sekci autovoetuning moc nesleduji...
O autoaudio se staral obvykle Michal

Re: Noví moderátoři

Dovolil bych si podotknout, že jeden nejmenovaný uživatel fóra...ano byl to Sinclair lol kdysi prohlásil něco ve stylu "pokud moderátoři a admin nezakročí, stane se z audiowebu soplweb, jako z dalších dříve solidních"   Není to sice doslova, ale víceméně je tam původní myšlenka obsažena. Zastávám stejný názor.
A kdyby to někdo bral jako cenzůru, tak ať big_smile

Re: Noví moderátoři

A dobrovolným schizofrenikom by som dával okamžite ban, pretože to dostatočne vypovedá čo sú zač. Jeden sa tu opäť objavil...

(upravil babakus 1. 7. 2010 12:47)

Re: Noví moderátoři

Pochvala DeadMANovi...To je moderátor jak má být wink Jen tak dál.

Re: Noví moderátoři

Naopak. DeadMANovi smrt, dělá svému národu akorát ostudu. Čerta na tebe. mad

Re: Noví moderátoři

Malinký, kľud. Ty si prvý do neho skočil, nikto ti nič nevnucuje, ani Luis0... Tak ako som povedal, niekomu je TDAčko proti srsti, ale myslím, že Luis0 má od F(c) ďaleko. Ďalšou vecou je to, že pokiaľ správne čítam, tak "16. Nerejpej se v izerátech, nekaž kšefty druhým." znamená to, že aj keby predával pozlátené hovno a tebe sa nepáči, druhému sa možno zapáči...

Web

Re: Noví moderátoři

Little co se rozčiluješ? Porušili jsme pravidla? Porušili! Udělal mrtvolka co měl udělat? Udělal! Řídí se podle pravidel? Řídí. No tak...
Já jsem rád, že hlídá dodržování pravidel a snaží se udržet pořádek. Proto říkám, jen tak dál a klidně razantněji.

(upravil j_paseka 1. 7. 2010 14:52)

Re: Noví moderátoři

Máte pravdu..., taky jsem ten inzerát četl, a taky se mi reakce nelíbila. DeadMan plní jen svou funkci, nota bene, na kterou jste ho sami navrhli.

Re: Noví moderátoři

Nechť Mrtvému Muži jeho sláva náleží. Mé srdce chválí jeho duchovní práci.

Re: Noví moderátoři

Ještě někdo by rád dělal dobrovolně pořádek? smile

sinclair, little: NE

Re: Noví moderátoři

Já bych se klidně nenápadně přihlásil, ale nejspíš nepůsobím věrohodně (nejsem tady nijak extra dlouhou dobu).
Jinak mám času habaděj, u pc se víceméně nudím, takže jsem pořád na Audiowebu...

Web