Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

Která z nich se více vyplatí?
Jde mi hlavně o co největší spolehlivost a zda-li nemá někdo zkušenosti s tou výhybkou Crest?
http://hudebniraj.cz/ozvucovaci-technik … e-cpc-1234
Z možností které výhybky nabízejí bych využil pouze 2-pásmové stereo.
Ulišrot je již jaksi "nevyhovující" smile

Web

Re: Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

To jsou docela málo porovnatelné produkty. Buntův stroj toho umí víc, hraje taky příjemně, ale je to levná čína, a k uživateli už taky není tak příjemný. Nedávno někdo psal, že koupil vyšší model - ne nijak moc dražší, a bylo to jiné kafe. Crest je analog, neumí toho asi tolik, ale mohl by být o cosi kvalitnější.

Re: Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

Díky za názor wink

Web

Re: Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

S digitálem do 10 000,- bych dnes už nic neřešil a to ani s tím BV. Co se týče tvojí otázky o spolehlivosti ti tady asi nikdo neodpoví, protože nikdo z nás tu neprovozuje čtyři děličky, které bychom mohli porovnat mezi sebou za delší čas.

(upravil Mates 2. 7. 2010 20:26)

Re: Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

Mno, jestli taky můžu něco přihodit, tak bych se na tvém místě asi poohlídnul po stařičkém BSS FDS-360 podle počtu pásem které potřebuješ, buďto jeden, nebo dva kusy. Je to vynikající mašinka která svým zvukem úspěšně převálcuje digitály do cca 20k. Mám s tím velmi dobré zkušenosti i přímé porovnání. A co se týče spolehlivosti tak není co řešit. S jedním menším PA jsem s tím odjezdil hafo kšeftů a když je to dobře nastavené, stačím mít před tím master EQ trochu na úrovni a to se pak dějou věci smile Samozřejmostí je i kvalitní zbytek řetězce smile

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Crest CPC-1234 nebo BVa DS34a

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£