Téma: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Tak tohle je mazec.
http://www.youtube.com/watch?v=VjZbWrjjxIE

Docela se mě to líbí, zkloubit dance music a českou kytarovou legendu. Zní to zajímavě.

Web

(upravil dokken 7. 7. 2007 23:42)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

kámo....to je dobrý,na tomhle spojení kytar a techna ujíždím sakra dlouho.tady máš dva linky na mý oblíbence,jsou to sesterský projekty.
http://www.sun-project.de/sunproject/sun.html
http://www.consequencer.com/consequencer.html

Rock´n Trance forever smile

(upravil Frank 7. 7. 2007 23:43)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Bleju, když slyšim techno smile Tudy cesta nevede. Ale Pavlíček je špiceovej, jen má sračkovej apec, ječelo to jak skříplá píča ve dveřích, když jsem ho slyšel big_smile K tomu hluchý zvukaři.... Ale on i jeho banda jsou špičkoví hovebníci, WTZ.


Jinak skloubení techna a hudby dělal i A.Parsons - On AIR... Supr je to na DTS verzi, mám obě tongue

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Frenkí,schválně..co si představuješ pod pojmem techno??

(upravil Frank 7. 7. 2007 23:47)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Tuc Tuc Tuc Tuc Tuc Tuc Tuc Tuc.... Prostě to, co leze z počítače a ne z nástrojů.

Techno-tekno-trance-a bůhvíco ještě... to je mi uprdele, pro mě to je to samý jako pro technaře Trash-heavy-speed-death metal.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Ok beru,ale nepiš že bleješ,na to jsem háklivej smile v dnešní době  selektovat muziku jen podle toho z čeho vychází je zcela scetnej názor.Ani nemáš tušení jak se elektronicky upravuje zvuk ve studiích,nepočítaje současný trend produkování hudby s použitím jak klasických tak elektronických nástrojů.To tvoje tuc tuc má mraky podob,pokud se oprostíš od kopřivky ze strojovýho rytmu tak tady máš linky na škatulky,abys nebyl jak moje babička,která v tom vidí přivázaný plechovky na psím ohonu smile
http://www.di.fm/edmguide/edmguide.html

enjoy rhythm

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Jsem jako babička, jsem starej metalista, mám dlouhý háro... tohle ne smile

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

fajn,co takhle Ministry?....he? new Rio Grande Blood?

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Neznám smile Já toho znám málo, jsem prostě ortodoxní Metallica, Maiden, Sabbath tongue

(upravil dokken 8. 7. 2007 0:07)

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

no dyk proto ti asi píšu nééé?
ale je to pekelně rychlý   slajeři jsou proti tomu jak zpomalenej film smile se mi pletou písmenka,uchlastávám smirnova

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Tož mě se to celkem líbí, trance jsem kdysi poslouchal. Dokážu poslouchat vše normálního krom blicího metálu.

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

To vono je to dneska těžký trefit se někomu do vkusu,když éra technařů,hip hopperů,skejtáků a tak oni tu normální a krásnou muziku jako je metal a pro mě klasickej rock(mám rád i trochu punku,viz třeba Horkýže Slíže-znáte někdo?) takovou hudbu oni tak trochu odsuzují,neřikám,že si něco neposlechnu ale nepropaguju.

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Horkýži jsou super;) Ty já rád...jinak taky rád metal jako Frank ale spousty dalších věcí, artrock, blues, jazz....zkrátka podle nálady.Klidně i punk, klasiku atd....

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

IMHO je to debata o ničem,každej rád něco jinýho tak ať to tak je.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Já odsuzuju hip-hopy a technaře.

Možná je to tim, že se snažim hrát na kytaru, zkoušel jsem pijáno, bubny a všechno možný a mám k hudbě nějakou úctu.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Já odsuzuju ty,který někoho musej odsuzovat....to že se snažíš ovládnout akustický nástroje neznamená,že z těch neakustickej to leze samo.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

frank a noveho ozzyho vo flacu nechces?

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

mě se hlavně líbí jak můj fotřík říká že když se vožere tak mi u počítače dokáže například to co tiesto lol

Web

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Black Rain mám, Marku.

Re: DJ Lucca a Michal Pavlíček

Dokkene, Franka si nevšímej, tomu nic nevysvětlíš, typickej zatvrzelej metalista co si myslí že jiná hudba než poslouchá on jsou sračky wink