Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač transiwatt twm 140 studio

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Mam tohle doma zda se mě že jich moc neni mate ho take někdo ?Tady je muj web http://transiwat.webnode.cz/transiwatt- … wm-140-p-/

Web

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Měl jsem jeden kousek, prodal jsem jej sinclairovi do sbírky smile

P.S. A nespamuj tady tolik smile

Web

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Jestli si chceš hrát na sběratele, nebo se jím dokonce stát, koukej ty přístroje uvést do původního továrního stavu. To znamená žádný vyvrtaný jacky navíc na AZK220, pérové svorky na TW120 a podobně.
Jestli se chceš sbírání historické nf techniky věnovat nějak soustavně, pak bych Ti doporučil kupovat jen přístroje v originálním stavu, i když možná budou dražší. Ty vyvrtaný díry na AZK220 už totiž těžko něčím zalepíš nebo zamaskuješ, přístroj není v originálním stavu jako od výrobce a vypadá to podobně, jako by si na Jawu 250 Pérák někdo namontoval modrý ledky...:-)
Někdy se vyplatí i počkat, než se vytoužený přístroj objeví v originálním stavu. Ono se řekne třicet let, ale ona je to dost dlouhá doba a slušných kusů už je sakramensky málo. Tuhle mi jedna paní nabízela Studiobass 132, nikdy nepoužitý a nevybalený z kufru, asi z nějakého kulturáku. Byla si ale mrcha vědoma historické ceny toho aparátu v takovém stavu a tak jsem ji pod 3000 nezlomil...

Web

(upravil petass27 30. 5. 2010 17:16)

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Souhlasim docela mě štve že se na te tesle 220 někdo vyřadil naštěsti vnitřek je origo stav.Jinak když to jde uvadim věci do puvodnniho stavu.Jinak mam do zběratele daleko ale libi se mě transiwatt seak a tesla

Web

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Takže šup, jacky do prdele a namísto nich nějaké nenápadné ucpávky nebo záslepky, pérkové svorky z TW120 do řiti a vyrobit novej profil bez děr a podobně. Někdy uvést přístroj do původního stavu je pěkná makačka.

Web

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Nedavno jsem koupil transimix 102 b na fotkach vypadal super ale po rozbaleni baliku jsem koukal ani jeden ovladaci prvek puvodni majitel si čudliky nechal že se mu hodi myslel jsem že me jebne neda se to nikde sehnat

Web

(upravil sinclair 31. 5. 2010 0:02)

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Ano, to můžu potvrdit. Většinou na jacky, XLR a podobně předělávají buď soplové, nebo muzikanti, ti zpravidla na jacky, to je například u barových muzikantů standard. Já jsem bohudíky získal třeba AZK220 z divadla, kde jich bylo v racku šest na pevné kabeláži, takže s tím nikdo nečaroval. Ještě sháním jeho slabšího brášku, AZK210 - to bude stejnej problém, buď totálně rozvrtaný, nebo převrtané konektory.
Já být tebou, tak ten TM102B pošlu chlapovi zpátky, bez origo knoflíků to vypadá jak amatérský výrobek...Na tahové potenciometry ještě knoflíky seženeš, ale ty otočné, to bude průser. Na echo a panoramu je myslím velký konoflík jako na TW40 a na korekcích jsou menší hladké, které by se v pohodě daly vyrobit z desítky nebo dvanáctky hliníkové kulatiny.
Vím o člověku, který knoflíky se "sukýnkou" typu TW má, chodí sem na fórum a má nick Betaron. Upozorňuju  Tě ale, že si jich velmi považuje a že ho budeš muset sakra přeplatit, aby Ti je pustil.
Tentýž člověk Ti za nevelký peníz vyrobí podle originálu, který mu půjčím, knoflíky korekcí. Je to moc hodný a šikovný člověk a pokud mu budeš psát, nezapomeň na základní pravidla slušného chování, tím myslím třeba i podepsaný mail vlastním jménem.

A co se týče toho TWM140, tak z mixážní části vyházej všechny MA1458 a nahraď je NE5532AP. Přestane to šumět a přestane to mít plechovej zvuk.

Web

Re: Zesilovač transiwatt twm 140 studio

moc děkuju o te twm140 jsem vubec nevěděl jak ji upravit vyskoušim.

Web

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Zesilovač transiwatt twm 140 studio

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£