Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Chtěl bych vás poprosit o názory na toto zapojení. Dostaly se mi do rukou DPS a schéma bez nějakého bližšího popisu.
Na DPS jsou o proti schématu 3 páry koncových tranzistorů. nemám s podobnými zapojeními skoro žádnou zkušenost.

schéma:
http://img269.imageshack.us/img269/4550/hybridf.jpg

zajímalo by mě, jaké napájecí napětí byste volili, jaký by byl výstupní výkon (3 páry IRF tranzistorů), jak dimenzované napájecí trafo? Připomínky, změny v zapojení, vylepšení, názory? Za vše budu moc vděčný.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Tohle zapojení nikdy nikomu nefungovalo a nebude ani tobě.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

sinclair: Moc si mě nepotěšil. Prosím o nějaké bližší vysvětlení, máš-li na mě náladu a čas. Díky moc.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Ona to je ale fakt ptákovina, tohle zapojení.

Však už jsem ho tady podchytili: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=10018 - číslo 13

Web

(upravil tubamusic 19. 5. 2010 20:15)

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

zajímalo by mě, jak tohle zapojení mohlo vůbec vzniknout, ještě na to i DPS? Vždyt to přeci nějak někomu fungovat muselo, jinak by se to tolik nerozšířilo. Našel jsem to teď i v amaru. Je to úplně na nic, nebo jde nějakými úpravami to uchodit?

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Původní verze vypadala trochu jinak.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Otazka zni: Da se s tím něco dělat, když už na to mam DPS a nějaké díly, nebo to mam hodit do koše ,což mi bude moc mrzet.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Máš-li dost času, dílů a zkušeností... je o tom pěkných pár vláken na různých fórech.

Web

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Sendy: Čas by nějaký byl, díly asi nejsou problém, zkušenosti chybí. Mým oborem je hlavně hudba a elektronika je jen koníček od dětství.  Bohužel do toho nevidím, tak jak bych si přál.

Web

(upravil tubamusic 19. 5. 2010 23:34)

Re: Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Omlouvám se za tohle nejapné vlákno, trochu jsem se unáhlil. Kdyžtak smazat. Ledacos jsem si teď o tom zjistil, našel a vydedukoval. Je to kravina, DO KOŠE S TÍM. Díky všem.

Web

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hybridni zesilovač v A třídě - prosím o názory, rady

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£