Re: harrison P900

zpraveno, dal jsem tam 2toroidy celkem poupravené mají kolem 800W a 2x47V na kondíkach má 2x54V prvně měly  4x29V a hraje to stejně jako dřív, nešumí to, žadný brum , pohoda . Akorad se výkonové odpory zahřejí celkem rychle na cca 65°C a teplotu si drží, je to normální ? nevadí jim to ?

Re: harrison P900

Bože ty jsi debil...
To je tak, když se profesionální stroj dostane do ruky soplovi...škoda že ten zes nemá nohy, aby ti mohl nakopat do řiti...

Web

Re: harrison P900

Leoši, taky máš pocit, že stačilo nechat v tom původním trafu odborně vyměnit vadný ptc v primáru ?

Web

Re: harrison P900

codex napsal:

no nic, dal jsem to na učňák mímu bejvalímu mistrovy kterého jsem neviděl 6 let ...už od prvního měření říkal že jsou KO nějaké ochrany na primaru že tam nejde to co by jít mělo...

(upravil codex 3. 3. 2010 18:34)

Re: harrison P900

blbě pochopeno, ty dva toroidy jsem spojil tak aby měly 2x47V  originální trafo mělo 2x50V (to prvně jak jsem psal, tak to měly ty dva toroidy co jsem sehnal 2x29V) a nevím co s tím na učňáku dělaly ale vyměnil jsem toroid a de to

Re: harrison P900

Tomášu pochopitelně...prostě dej hňupovi profi stroj a provede s ním tohle...

Web

Re: harrison P900

No, tak zatlačíme slzu nad dalším dovrtaným zesilovačem... život jde dál.

Web

Re: harrison P900

Hmm, zas urážky, tak co sem s tím měl dělat když odešlo trafo? potřeboval jsem aby hrál…..:-(

Re: harrison P900

Ono pravděpodobně trafo neodešlo. Chytrýmu napověz, hloupýho .....

Re: harrison P900

Dobrá, co je v primáru toho trafa za vymoženost ?? nějaká  (pojistka jako bývá u malých napájecích trafíček) která se přetavila? To trafo má na primáru 4 vývody, 2cívky je na 120/230V a přepnutím se jen spojí…rád bych to trafo opravil, takhle jak to mám zbastlený teď, tak to hrálo celou noc ve středu v klubu, tahal jsem z toho cca 2x 400W hrál na max a vydržel, v záloze jsem měl nějaký starý zes Fidek kdyby ten harrison odešel (hraje moc pěkně)

Re: harrison P900

originál trafo jsem OPRAVIL a vrátil zpátky , v primáru byl dole prošoupaný vodič držel jen na vlásku, jen jsem na něj šáhnul tak upadnul , proto to trafo nemělo výkon

(upravil codex 8. 5. 2010 6:45)

Re: harrison P900

Zase potřebuji poradit, k tomuto zesilovači, chodí mi výborně, akorát jsem zjistil že občas vznikne vakl na nějakých kontaktech, zatím jen na led diodách na panelu, že sni stačí zaviklat a zase jde,to jsem přepájel, bojím se aby se to nestalo i někde jinde...dá se plošný spoj nějak ošetřit aby to déle vydrželo? nebo to budu muset přepájet ?  dík za rady

Re: harrison P900

sad

Re: harrison P900

Přepájet... i když, ty se v tom už radši nehrab wink