Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 421)

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 421 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 8,408]

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

objednal koss porta pro, som zvedavý kedy prídu.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

To já udělal "radost" ženě a koupil novou pračku - nechápu, jak můžou použít tak debilní hliník jako futro ložiska, když je vše kolem z nerezi. Nicméně, sobě jsem udělal radost a koupil si externí vypalovačku a bobikovi novou spojku, aby lépe jezdil big_smile. Nějak se poslední dobou daří -pračka, auto, počítač.....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Reproterminály tyhle, na "solidnější" jsem nenarazil. Na pohled i na váhu vypadají fajn.

http://www.studioline.cz/?lang=cz&e … mp;id=5329

Cinche budou z Prodance a EURO štekr s dvojpólovým vypínačem a pojistkou, k tomu navíc pro připevnění šroubky, jsem našel až u RS components. potlačil jsem touhu mít to ještě s indikační doutnavkou.

http://cz.rsdelivers.com/product/bulgin … 21853.aspx

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Iďa z města rázným krokem jsem vkročil do masny a žádal srdce. Ne prodavačky, ale to vepřové. A pořádné...
"Nemáme" odvětila s chladným výrazem.
Enomže já už si naň dělal slinu od včerejška...fteřina přemýšlení střídaná mdlobama...koupím játra!
Donďa dom jsem je nakrájel do kastrólu na cibulku a špek. Orestoval. Trocha pepře a česneku. Pak ještě postupně litr vody, mouka na záklechtku, špetka rozmarýnu, bujón. A samozřejmě - nezbytná smetana!
BÍLÁ MÁČKA - MOŽE BYT NECO LEPŠÍ!!!
Po víc jak půlhodině intenzívního varu bylo připraveno k podání.
Není známo, že by se bílou máčkou mohlo předávkovat, o závislosti se taky neví...dvě porce jsem si dal hned, další před chvilkou a ještě mě jedna čeká než půjdu spát....

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Téma zní: ... "alebo čím ste si spravili radosť".
Dlouho jsem chtěl nabíječku, která nabíjí s ukončením deltapeakem. Mám doma sice nabíječky 1/10C, nebo podle potřeby sestavím zapojení na nabíjení proudem na míru danýmu článkům a pak zase rozeberu. Dokonce časový spínač jsem si vyrobil úpravou supermarketového mechanického časovače tím, že cívku motorku jsem přepojil až za mikrospínač, tím pádem se po dosažení nastaveného času vypne a také zastaví. Všechno tohle mě už ale neuspokojovalo.

Takže jsem si pořídil stanici Voltcraft IPC 1 L. Moc šikovná mašinka. A vzhledem k tomu, že nejsem ani modelář, ani profesionální fotograf, tak vzhledem k počtu článků co doma mám, je to opravdu jenom pro tu radost.

Vlastní fotky nemám, ale je toho plný internet, např. zde:

http://www.rkolbabek.com/jomla/elektron … ka-recenze

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Pekne vyzerá tá mašinka smile Akurát cena je dvojnásobná oproti mojej.
Ja som si pred nedávnom kupoval, a siahol som po tomto - http://www.emos.sk/zbozi/1603004000-nab … mw-9168-gs

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ta nabíječka je velmi dobrá, má ji kamarád..

http://www.paladix.cz/clanky/nabijecka- … renim.html

Web

(upravil jik 4. 5. 2010 12:45)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Jo jo, DeadMAN, to co máš ty (MW 9168 GS) byl taky můj horký favorit, zvlášť když zvládá C-čkové monočlánky a devítky. A to že vyhodnocuje deltapeky vždy u dvou v sérii taky není žádná katastrofa, zvlášť když pocházejí z jedné výrobní série a jsou používány společně. Mojím přáním ale bylo sledovat každý článek zvlášť a dále se mi zalíbila ta diagnostika i měření s tím čtyřnásobným  displayem. Pak jsem se rozhodoval přes Voltcrafty BC-300, BC-450 a BC-500 až k té co jsem si koupil teď. Reebe, dík za odkaz, aspoň si o ní ještě něco přečtu.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Já jsem si taky musel udělat radost a v Přerově si koupil LP Hany Hegerové. A teď si vzpomínám že včera jsem si udělal taky radost, když jsem projížděl Zašovou a uvědomil si že tam bydlí jakýsi " Lojzek "

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Nedávno jsem pořídil nové kabely speakon-speakon z prodance. Poprvé jsem v ruce držel tyhle konektory Neutrik a kabel Tasker a musím říct že už chápu, proč se o tom mluví jen v superlativech a to jsem neviděl dražší modely. smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Ony ty levné Speakony a XLR se vůbec vyplatí... v zesilovači EAW CAZ 800 mi zůstalo zapíchnuté XLR, v zásuvce v zesilovači se zlomil ten pojistný mechanismus a XLR už nejde zaboha ven smile podobná věc se mi stala s levnou zástrčkou speakon... Kabely od Taskeru nemají "paměťový efekt" takže je radost je motat smile

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Vcera prisla tatrovka hliny na chatu a treba spravit terenne upravy (postavit mur, jeden schod, odfurikovat hlinu...), radost nekonecna. Dnes som si kupil lacny leprak a robim na nom hokusy pokusy.

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

konečne som zrepasoval výhybku starej reprosústavy ARS820 (hovnáky nahradené MKT). Bednu som prebrúsil a znova striekol bezfarebným lakom. Opäť sú ako nové a hrajú podstatne lepšie. A ešte som dokončil stereo zosík zo šuplíkových zásob (lm3886) a spolu s týmito bednami tvoria center v domácom kine.
Za málo penazí veeeeľa muziky (vlastne filmov)

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

a ešte keď si zrevitalizuješ záves. to bude paráda. Martin mi to robil na ARN5604 a je to poznať, aj parametre sa trochen zmenili...

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Mě dneska konečně upad i ten zbytek nehtu na pravý noze, co jsem si zničil onehdá na půlmaratonu a pak jsem ho zkoušel strhávat malejma kombinačkama lol

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

right13: revitalizovať čím? Regumom? Kde sa dá vlastne zohnať?

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Malá pripomienka autorovi vlákna k názvu vlákna ako reakcia na príspevok číslo 56. Prosím do názvu doplniť "...a nespôsobí to ostatným trhavé pocity na hemoroidoch"
Zorg: kruté, brrr. Ešteže si sem nedal fotky smile

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

dneska jsem si v práci udělal radost pěknou ránou do nohy od 200kg podlahy:-)
pokud jíte, nebo máte slabý žaludek, tak to ani neotvírejte!!!
http://yfrog.com/jc060520101027j
http://yfrog.com/6b060520101028j

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Auuu. Ja som si ten posledný riadok neprečítal. A otvoril pri Pizze.

Web

Re: Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Buď rád že to není horší...

Web

Příspěvky [41 až 60 z 8,408]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 421 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » Čo ste dnes urobili, kúpili alebo čím ste si spravili radosť...

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£